Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi nowe...

156 postów w tym temacie

co to ma być do h*ja ??!! Wchodze na IRCa a tam tylko krzyżyk u góry jakiś jest :/ co to znawo za badziewie ??!! Wytłumaczy mi ktoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 18:13, Maker3 napisał:

W jaki sposób autor niusa rozdaje te hasła?

Na IRCu co 15 min jest pisany kod. :) ale nie radze tam wchodzic bo ''lekki'' harmider jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 18:15, cubba napisał:

> W jaki sposób autor niusa rozdaje te hasła?
Na IRCu co 15 min jest pisany kod. :) ale nie radze tam wchodzic bo ''lekki'' harmider jest
;)

aha,
a co za harmider?

i tak nie nie zdobyłbym tego hasło bo nie mam Javy potrzebnej do irc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 18:19, Maker3 napisał:

aha,
a co za harmider?

Harmider czyli wszechobecny bezład... Czyli każdy gada co chce, i w rezultacie do nikogo te słowa nie trafiają... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 18:15, cubba napisał:

> W jaki sposób autor niusa rozdaje te hasła?
Na IRCu co 15 min jest pisany kod. :) ale nie radze tam wchodzic bo ''lekki'' harmider jest
;)


Ja to się momentami czułem jak kura w kurniku :) Brakowało tylko psa, który by głośno szczeknął, żeby było ciszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no naprawdę spoko :) Oby serwer był tam lepszy :D Ja sie nei załapałem, no ale trudno. Mam i tak za dużo an głowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj chyba już nie ma więcej stroblonów... Ja po południu nie wiedziałem co to jest, no i wpisałem 3 razy moje hasło... A szkoda, bo może udałoby mi się doswtać stroblona. :( Może jutro blokada zniknie?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie, w przeciwieństiwe do niektórych, interesuje jakie dwie inne rzeczy przygotował nam zespół gram.pl . No bo pierwszą rzecz jasna są te stroblon''y, ale przecież koło znaczka stroblon''a są jeszcze dwa pytajniki. Ciekawe co one oznaczają, co kryją?????? Może nowe forum? Albo całkowicie nowa strona gram.pl??? Hmmm.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 18:49, 4YoU napisał:

. No bo pierwszą rzecz jasna są te stroblon''y, ale przecież koło znaczka stroblon''a


Mógłbyś mnie oświecić, czym są stroblon''y, albo od czego to skrót? Jakoś nie łapię o co wam chodzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować