Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi nowe...

156 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2007 o 18:19, HumanGhost napisał:

Eeeee tam... mnie to nawet działac nie chce ten irc. Nie lubię irca...

Ja wszedłem. Popatrzyłem chwilę i ... czym prędzej się wycofałem. Jeśli to ma być do komunikacji, to wolę forum.
Mam nadzieję, że to będzie miało w przyszłości jakąś bardziej strawną (przynajmniej dla mnie) formę :-DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja unikam apletu zamieszczonego na stronie i wchodzę na kanał dzięki Chatzilli... ale nie czuję się tam za dobrze... Za dużo bałaganu i troszeczkę dyskusja o nie wiadomo czym :/
Oby to się poprawiło w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do końca o co chodzi. Może częściowo po wejscu na tą stronę beta.gram.pl dowiem się czegoś więcej, jednak strona ta nie wiem dlaczego nie chce się wczytać. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze kompletnie nie wiem o co chodzi. Wszedłem dzisiaj na gram.pl koło 22 i zobaczyłem tego dziwnego newsa, oczywiście nic nie zrozumiałem przeczytałem komentarze, a tam ludzie mówią o jakims rozdawaniu stroblonów, o IRC''u itp. Gdy wchodze na beta.gram.pl to pokazuje się napis że nie znaleziono takiej strony... trudno. Natomiast na irc.gram.pl nic u mnie nie ma (zainstalowałem J2SE Runtime Environment 5.0 i pomimo tego dalej nie działa). Czy mogłby ktoś w skrócie napisać o co chodzi w tym newsie, rozdawaniu stroblonów i gadaniu przez irca, bo u mnie nic nie działa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IRC to Wersja beta Chatu. (Tylko nie wiem dlaczego nie działa) A na beta.gram.pl można rozszyfrować hasło do strobloga i mieć je wcześniej (tak mi sie wydaje) Albo czekać jak będą mieć wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha to rozumiem, czyli wczesniej tam mozna bylo wejśc(beta.gram.pl) i dostawalo się zagadke albo cos w tym stylu. A irc jednak zaczął działac tylko musialem go otworzyc explorerem(dziwne ze sie u mnie nie dalo firefoxem, ale to w sumie nie wazne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że na początku myślałem że ten cały pomysł z beta.gram.pl to jakies chore "cuś" wszyscy szukali jakis kodów ja osobiście nie mogłem wyczaic o co chodzi z tymi kodami, IRC etc etc... Przypadekm natrafilem na kod, jest umieszczony w artykule(nie powiem gdzie, nie bede psuł zabawy). Te całe gramsajty sa nawet nawet.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wogole oznaczja te literki y5sN5CCqR BCPghaAoZ nFBthR6VC B9sqMrUgg sa podane przy Aktualzacji2 jak przytrzymacje mysz i przejdzciecie ujrzycie je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować