Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi nowe...

156 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2007 o 01:54, RoXIcon napisał:

Co wogole oznaczja te literki y5sN5CCqR BCPghaAoZ nFBthR6VC B9sqMrUgg sa podane przy Aktualzacji2
jak przytrzymacje mysz i przejdzciecie ujrzycie je


to nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 01:54, RoXIcon napisał:

Co wogole oznaczja te literki y5sN5CCqR BCPghaAoZ nFBthR6VC B9sqMrUgg sa podane przy Aktualzacji2
jak przytrzymacje mysz i przejdzciecie ujrzycie je


To BYłY kody... teraz (u mnie, nie wiem jak u innych) wszystkie są poskreślane, a to znaczy, że niestety czterech szczęśliwców (a wśród nich vonPeter) je odnalazło wcześniej i sprytnie użyło... ale na pewno dziś CDP zapewni nam kolejne stroblonowe atrakcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 09:17, milten6 napisał:

Kody są też w innych newsach ale już zużyte.


Ano rzeczywiście.. wcześniej tego nie zauważyłem... ehh.. a szkoda, bo może bym się wczoraj załapał.. wieczorem akurat przeczytałem aktualizację newsa, a znając dobrze te sztuczki CDP od razu zacząłem zaznaczać myszką cały obszar newsa (podobny trick zastosowali w konkursie gram z klasyką pół roku temu: dali jakiś niezrozumiały esej o bieganiu po angielsku, a rozwiązanie tak naprawdę było ukryte na samym końcu napisane na biało :D). No ale jak zobaczyłem, że już zużyte.. to dałem sobie spokój.. no i niepotrzebnie, tym bardziej, że teraz już mniej więcej wiadomo co to stroblony, a swojego bloga chciałbym mieć.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 09:37, Master J napisał:

Można znaleźć kody gdzieś indziej oprócz na IRC-u.Bo mnie ten głupiczat nie działa.Mam ten
czerwony krzyżyk.

Na czacie nic nie ma :(
A jak ci nie działa to zainstaluj Javę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 09:37, Master J napisał:

Można znaleźć kody gdzieś indziej oprócz na IRC-u.Bo mnie ten głupiczat nie działa.Mam ten
czerwony krzyżyk.


Przejrzyj wszystkie newsy, musisz zaznaczać białe pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 09:44, Master J napisał:

Jakie białe pole???!!!
I po co zaznaczać?


Heh, przeczytaj kilka postów wyżej ;) Kody były ukryte w kilku newsach, napisane "na biało" i dlatego żeby je zobaczyć trzeba zaznaczyć ten "biały obszar". Ale teraz to ja już bym sobie dużych nadziei nie robił.. wszystkie, które do tej pory odnalazłem są już wykorzystane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 10:02, Master J napisał:

A co znaczy jak kog jest już przekreślony?
Znaczy że jest już niewazny?Bo na to wygląda:)

NO dokładnie, to znaczy że już ktos sobie go zabrał i ma stroblona a kod ... wygasł ;) (znaczy jego ważność wygasła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stroblony to obecnie najbardziej strzeżona tajemnica Rzeczypospolitej. Mają do niej dostęp tylko nie liczni, a dotknąć tego mogą tylko Ci, którzy założą specjalne kombinezony ochronne i maski tlenowe. Niektórzy już to widzieli, niektórzy dopiero zobaczą - chodzą pogłoski, że jest to nowa wersja wizytówek ale jak jest naprawdę to się dopiero okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 13:15, Master J napisał:

Pomocy co mam zrobić?Znalazłem kod do storblona,zalożyłem stronkę i nichcący ją zamknęłem.
Jak do niej wrócić?To ważne.


Sprawdż w historii w przeglądarce jeżeli ją zamknełeś to pewnie tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować