Zaloguj się, aby obserwować  
Grethort

Oficjalna petycja o polskie dystrykty w Guild Wars do ArenaNet

500 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2007 o 17:39, ShadoWi napisał:

Nie no serio. Grethortowi coś się ( przepraszam ale to prawda ) uroiło. ANet nawet by tu nie
wszedł.


Naturalnie! Jestem tak głupi, że stworzyłem petycję ale zapomniałem ją wysłać ludziom zajmującym się tworzeniem gry ( To właśnie oni są odpowiedzialni za całokształt oraz Polskie dystrykty ). No cóż... niektórym chyba brakuje piątej klepki. Gdybyś chociaż przeczytał pierwszy post na pierwszej stronie... ale lećmy dalej z tym koksem :>

Rozmawiałem z Gaile Gray - Obiecała, że kiedy będzie mieć czas to skontaktuje się z twórcami gry i zapyta się o polskie dystrykty. W niedługim czasie powinna dać nam jakieś bardziej obszerne info na temat Polskich dystryktów. Więc póki co zbieram WIĘCEJ głosów, aż dostanę odpowiedź w tej sprawie.


Co do reszty podpisujących się - Jeśli już macie koniecznie dopisywać komentarze to wpiszcie /signed i dwa razy wciśnijcie Enter tak żeby komentarz był linijkę pod podpisem. Po prostu chce by petycja wyglądała jak najbardziej przejrzyście.
A co do ludzi którzy wpisują /notsigned - Takie głosy są ignorowane. W petycji liczą się zebrane głosy...


Postaram się dać w przyszłości więcej info. No chyba, że AN zrobi nam niespodziankę i da news''a na stronę główną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować