Zaloguj się, aby obserwować  
ejkers

Co lepsze South Park czy Włatcy Móch?

189 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2007 o 18:42, reaven1 napisał:

SP był fajny do pewnego momentu:P...

Kiedy ten moment nastąpi?:)

Dnia 22.04.2007 o 18:42, reaven1 napisał:

ale ileż można słuchać tych samych przekleństw i patrzeć
na te same głupie sytuacje...

Uwierz mi, można bardzo dużo. Tak samo się sytuacja z WM.

>jakoś wielokrotna śmierć Kennego mnie już nie bawi:P
Proszę bardzo. Przez kilka sezonów Kenny''ego nie było ponieważ był na stałe uśmiercony. Teraz na szczęście przywrócili go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 20:03, Flash606 napisał:

> SP był fajny do pewnego momentu:P...
Kiedy ten moment nastąpi?:)

> ale ileż można słuchać tych samych przekleństw i patrzeć
> na te same głupie sytuacje...
Uwierz mi, można bardzo dużo. Tak samo się sytuacja z WM.

>jakoś wielokrotna śmierć Kennego mnie już nie bawi:P
Proszę bardzo. Przez kilka sezonów Kenny''ego nie było ponieważ był na stałe uśmiercony. Teraz
na szczęście przywrócili go.


Każdy ma swój gust... mnie się już SP przejadł... czas na coś nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yłłłłłł Dzień dobry Yłłłłłł włatcy móch są lepsi a jak ktoś się nie zgadza to Czesio i przekliniak przyjdą do niego z suwenirom zapomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem South Park, włatcy móch to nic śmiesznego jedyne co tam śmieszy to Czesio i błędy ortograficzne :/
Włatcy móch by nie powstali gdyby nie South Park.

PzDr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 22:55, nekromanta7 napisał:

Chcialbym abyście sie wypowiedzieli która bajka(film??) wam sie bardziej podoba

lepszy jest south park z powodu ich tekstów a w włatcach móch tylko czesio jest fajny i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

south park to już klasyka a tak w ogóle to zgadzam sie z Ari Zmc gdyby nie było SP to WM by nie powstali a tak w ogóle to władcy much to jakaś dziwna nazwa jest (wiem o co z tymi muchami chodzi tak więc mi nie mówcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 19:35, madafaka123 napisał:

south park to już klasyka a tak w ogóle to zgadzam sie z Ari Zmc gdyby nie było SP to WM by
nie powstali a tak w ogóle to władcy much to jakaś dziwna nazwa jest (wiem o co z tymi muchami
chodzi tak więc mi nie mówcie


tak od dawna tworzą south park ma już z 10 lat i dalej jest produkowany dowod-np.Odcinek ja cartman marzy o Nintendo Wii,no wlasnie gdyby nie sp to wm by nie powstaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 22:18, lancuch napisał:

moim zdaniem south park rzadzi a wlatcy much sa ich polskim klonem widac tu takie phie takie
wewnetrzne fuj :P

South Park wg mnie rządzi. Kto ma inną opinię, niech ma, ale jak dla mnie Włatcy Móch są o... piekło gorsi XD od SP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem lepsi są Władcy Much szczególnie z punktu widzenia polaka ponieważ porusza ona w żartobliwy sposób problemy polskiej edukacji i życia młodych ludzi na starszych osiedlach mówiąc skrócie "Władcy" to "sami swoi" :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 22:13, Vanmati napisał:

> south park to już klasyka a tak w ogóle to zgadzam sie z Ari Zmc gdyby nie było SP to
WM by
> nie powstali a tak w ogóle to władcy much to jakaś dziwna nazwa jest (wiem o co z tymi
muchami
> chodzi tak więc mi nie mówcie

tak od dawna tworzą south park ma już z 10 lat i dalej jest produkowany dowod-np.Odcinek ja
cartman marzy o Nintendo Wii,no wlasnie gdyby nie sp to wm by nie powstaly

zajefajny ten odcinek tam chyba była wzmianka o ewolucjii i o upośledzonych potomkach małp jakimi jesteśmy tak w karzdym razie powiedział a raczej powiedziała mrs. garrison

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust o wiele lepszym serialem jest South Park - postacie ewoluują, co szczególnie widać u Cartmana, który z chamskiego ważniaka przerodził sie w megalomańskiego i fajtłapowatego geniusza zbrodni (odcinek "Scott Tennerman must die" pokazuje to najlepiej), a poza tym widać, że twórcy śmieją się sami z siebie. Włatcy Móch to tylko polski klon, który w przeciwieństwie do "Świata według Kiepskich" nie przerósł, lub chociaż dorównał pierwowzorowi. A więc dzieci: nie oglądajcie South Parka a Włatców Móch! (odwrócona psychologia zawsze działa xP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten zachwyt na WM to typowy instynkt stadny i moda: przyjdzie nowy serialik to znowu on będzie na topie. Ogólnie to dobry serial, jednak nie rozumiem jak można mówić, że jest o niebo lepszy od SP. South Park to klasyka i to nie tylko w wymiarze pustego sloganu: SP ma, paradoksalnie, niezmiennie wysoki poziom :P jeśli można mówić o wysokim poziomie przy czymś tak absurdalnym. Włatcy mają parę dobrych zagrywek, ale w większości żerują na najniższym poczuciu humoru, rodem ze Świat według kiepskich. South Park przy swoim absurdzie bawi zarówno ludzi o IQ porównywalnym do IQ śrubokręta jak i tych trochę bardziej wymagających widzów. IMO, nie ma dyskusji co jest lepsze: nie ta liga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie jest to wszysto jedno. Dla mnie jako Polaka, śmieszy mnie i jedno, i drugie, ale Włatcy Móch pewno nie przypadliby do gustu np. Amerykanom, nawet w wersji anglojęzycznej. South Park natomiast może bawić i jednych i drugich. Jest to oczywiście kwestia gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że South Park jest znacznie lepszy. Mimo niezmiennej od tych kilkunastu lat kreski serial się zbyt nie zestarzał, szczególnie, że w tej kresce tkwi South-Park''owy urok, rzekłbym nawet klimat. Oprócz tego oczywiście non stop zalewające uszy gagi, które nieraz już wywołały u mnie pozytywny ból brzucha (o ile ból brzucha można nazwać pozytywnym, rzecz jasna). Wg mnie "Włatcy Móch" nie ma tego niepowtarzalnego klimatu, a poza tym nie ma miejscami wyczucia smaku. Nie robi mi to jakiejś wielkiej przyjemności wysłuchiwania lecących co trzy sekundy bluzgów. Dobra - może przesadzam, ale są bluzgi i bluzgi. Z jednych się śmiejemy, z drugich jesteśmy zażenowani. Oczywiście zależy od sytuacji, ale w większości przypadków to South Park wygrywa z miażdżącą przewagą. Takie jest moje zdanie, oczywiście każdy może mieć swoje, ale i tak nic w tej kwestii nie zmieni co do mnie. W ogóle to "Włatcuw (?) Móch" postawiłbym gdzieś w okolicach 100 miejsca jeśli chodzi o seriale. Jest dużo lepszych i to o wiele seriali od tego, animowanych oczywiście. Simpsonowie, Family Guy, to tylko jedne z wielu (niewielu?), które są bardziej warte na obejrzenie. Nikomu nie bronie oglądania naszego rodzimego serialu, ale imho nie jest on czymś wybitnym, ani nawet dobrym, w moim przekonaniu.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować