Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Broken Sword: Anioł Śmierci oraz Dark Messiah of Might and Magic - premiera już 23 stycznia!

23 postów w tym temacie

CD Projekt

CD Projekt z przyjemnością informuje, iż już w najbliższy wtorek, 23 stycznia, swoje premiery będą miały dwie rewelacyjne gry: Broken Sword: Anioł Śmierci oraz długo wyczekiwany Dark Messiah of Might and Magic.

Przeczytaj cały tekst "Broken Sword: Anioł Śmierci oraz Dark Messiah of Might and Magic - premiera już 23 stycznia!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 18:29, Thoor napisał:

nasuwa sie pytanie : nie lepiej zbierac na 8800 gts


Lepiej, jeżeli miałbyś wyrzucić stówkę na Ciemnego Mesjasza. Jeśli wolisz połamać miecz, łam waść, nie graj w karty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Broken Sword prezentuje się interesująco. Do tego poprzednia część dorzucona "gratis". Szkoda tylko że 100 zł to dwa razy więcej, niż byłbym w stanie za nią dać. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie! Obie gry długo po światowej premierze, ale mam nadzieję, że warto było czekać. I że polonizacja, jak i wydanie jest na bardzo dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w DM w zeszłym roku i polecam a co do BSa też spoko gra, nawet niektóre ciekawe zagadki a przede wszytkim trochę humoru:) i historia fajna, Nicole też...ale z tym DM to niezła obsuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah !! Wreszcie DM !! Grałem w demo i od tamtego czasu nie mogłem się doczekać. Co to dziś na gram.pl podaruj dzieciom słońce czy co ? 1.Awans na Brygadzistę, 2. Super informacja o DM. Brakuje tylko stroblona ;] Gdybym go dostał to byłby superowski dzionek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, czy Broken Sword będzie wysyłany dzisiaj? Bo status w sklepie i zamówieniu nie zmienił się odpowiednio na "towar dostępny" i "pakowane i przygotowywane do wysyłki" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Eee, czy Broken Sword będzie wysyłany dzisiaj? Bo status w sklepie i zamówieniu nie zmienił się odpowiednio na "towar dostępny" i "pakowane i przygotowywane do wysyłki" :(

Pewnie znowu nie będzie w dniu premiery, ja mam tak samo. Jak tak będzie dalej to skończę z preorderami i zacznę w sklepach kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować