Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska WoW: The Burning Crusade znów w sprzedaży!

60 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2007 o 18:15, Keiichi napisał:

Normalnym listem to ja bym się bał :) Mam nadzieje, że polecony dojdzie... W ramach rekompensaty
otrzymujemy dodatkowego peta (Murloc) i dwa dni gry gratis. Za takie potknięcie i konieczność
wysyłki karty z EK (nie odeślą jej z powrotem) to trochę mało.

Normalnym czyli nie e-mailem :) Jeśli naprawdę tej karty nie odsyłają to naprawdę lipa. Tylko czy ten pet naprawdę jest warty tyle zachodu? To tylko jedynie bajerek wizualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 19:23, migielx napisał:

ta gra to słaba dzida kumpel to ma (czym wy sie tak zachwycacie)


A ty się chwalisz faktem że nauczyłeś się pisać czy oceniasz grę po prywatnych (czytaj pirackich) serwerach?

A co do kart - nie odsyłają ich, bo w tym wypadku mógłbyś kartę dać innej osobie, razem z innym dowodem zakupu gry (można posłać albo z kodem kreskowym, który jest identyczny na każdym pudełku, albo z rachunkiem).

Najbardziej mnie jednak martwi kwestia możliwości zagubienia się listu - co trzeba będzie zrobić w takiej sytuacji, żeby uzyskać Netherwhelpa? Jechać z pudełkiem EK do Francji do Blizza? Czy CDProjekt będzie coś w stanie załatwić? Bo niestety, od Blizza odpowiedzi nie dostałem

BTW - co z kluczami do rejestracji gry na gram.pl? Zamówienie zrealizowane, a kluczy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A cóż jest na tej karcie którą każą wysłać takiego specjalnego ? Iluminowana ściągawka faz gry ? Toż to jest na odwrocie każdej instrukcji do TCG :) A te 3 specjalne karty (draenei, blood elf i quest) przecież zostają dla nas. Ale że nie dojdzie do nich to rzeczywiście strach... huhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 21:00, pimpor napisał:

Mam nadzieję, że uda mi się kupic:) Mam nadzieję też, że żaden gośc co kupuje tylko po to żeby
sprzedac mnie nie ubiegnie:)


Witam! Nigdy nie gralem w WoW, wiec wybaczcie moje lamerskie pytanie. Naprawde sa ludzie, ktorzy mogliby kupic ten limitowany dodatek drozej niz w sklepie? Przeciez 300 zl za dodatek do gry komputerowej to i tak strasznie duzo kasy. Nalezycie do takich maniakow? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 20.01.2007 o 01:18, Zienio napisał:

Witam! Nigdy nie gralem w WoW, wiec wybaczcie moje lamerskie pytanie. Naprawde sa ludzie, ktorzy
mogliby kupic ten limitowany dodatek drozej niz w sklepie? Przeciez 300 zl za dodatek do gry
komputerowej to i tak strasznie duzo kasy. Nalezycie do takich maniakow? :-)


Tak są takie osoby. Ja np nie kupie tego dodatku bo nie gram w Wow-a to po pierwsze po drugie nie mam kolekcjonerki Wow-a (wersji podstawowej) a lubię jednak zbierać całe komplety.

Widzisz z grami które są ciężkodostępne jest jak z płytami CD których nie możesz kupic bo są limitowane. Na aukcjach internetowych premierowy Moonloop grupy Porcupine tree potrafi kosztować i 200$ dlaczego?? Bo było go tylko 500 sztuk. I właśnie w ten sposób coś co jest limitowane nabiera swojej kolekcjonerskiej wartości.

BTW - Moonloopa mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowalem ze swojej edycji kolekcjonerskiej .... dlaczego ? Bo zabraklo normalnej edycji a ja mialem obie zamowione , a skoro trza bylo czekac az do lutego ( a ja nie lubie czekac , zwlaszcza ze w tej grze czas sie liczy ) wiec skoczylem do sklepu i bez problemu qpilem dwa zwykle egzemplarze ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 01:18, Zienio napisał:

Witam! Nigdy nie gralem w WoW, wiec wybaczcie moje lamerskie pytanie. Naprawde sa ludzie, ktorzy
mogliby kupic ten limitowany dodatek drozej niz w sklepie? Przeciez 300 zl za dodatek do gry
komputerowej to i tak strasznie duzo kasy. Nalezycie do takich maniakow? :-)


Wiesz jakby to powiedziec:) WoW to jest choroba a nie gra:D Tak jak fajki na początku myślisz zobacze co to jest, ja się nie uzależnie od tego i w momencie kiedy kupujesz a lubisz gry tupu RPG to już jesteś skazany na porażkę:) W sumie 300zł za grę to faktycznie dużo ale jak twoim ulubionym zajęciem po szkole(nie licząc spotkań z kumplami i wyjścia na pizze) jest WoW to widok tego dużego i pięknego pudełeczka na pułce cię raduje:) Zresztą ponad 300zł ja też bym nie dał bo aż taki głupi na punkcie wow''a nie jestem:D Jak się nie uda kupic to kupie zwykłą wersje dodatku i też będzie git, ale warto chociaż spróbowac:) Ja wogóle jestem fanem serii WarCraft i całego tego świata:) I na ostatek ja należę do tych maniaków ale na warunki przeciętnej polskiej rodziny, czyli za 300zł moge kupic drożej mnie nie stac:P Jakbym mieszkał gdzieś na zachodzie to pewnie starałbym się kupic za wszelką cenę ale nie mieszkam więc musze liczyc na szczęście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh ludzie... Dla fanów wow-a to rarytas. Ja swojego czasu grałem... ponad rok. Przestałem, bo byłem silnie uzależniony =) WoW to pierwsza gra przy której siedziałem godzinami... A gdy pojawił się pre-order tbc odrazu zamówiłem. Po miechu zamówienie anulowałem, postanowiłem skończyć z wow... A co do edycji kolekcjonerskiej. 1 edycja, kosztowała na allegro nawet po 1000! zł. I chętni byli... Tak będzie i z tą, tylko poczekać trzeba... I nie komentujcie że za drogo, bo to tylko dla wielkich fanów. Gdybym nadal grał... nie kupiłbym. Dlaczego? Zapłaciłbym za 2 miechy więcej i oo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 12:03, Radzisz napisał:

(...) A co do edycji kolekcjonerskiej. 1 edycja, kosztowała na allegro nawet po 1000! zł.
I chętni byli... Tak będzie i z tą, tylko poczekać trzeba...


Sugerujesz, ze trzeba ta EK przechować zafoliowana na polce i sprzedać za miesiąc :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 15:38, gogowitczak napisał:

> (...) A co do edycji kolekcjonerskiej. 1 edycja, kosztowała na allegro nawet po 1000!
zł.
> I chętni byli... Tak będzie i z tą, tylko poczekać trzeba...

Sugerujesz, ze trzeba ta EK przechować zafoliowana na polce i sprzedać za miesiąc :D ?



LOL. Tyle, że z tą edycją bedzie ten kłopot, że jej ilośc jest o wiele większa niż podstawowej:) Zwykłego WoW''a EK nie można było dostac w Polsce a tą można:P Tak, że o takich cenach można pomażyc :P Pozatym mam nadzieję, że kupie wcześniej i będe sam miał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla tych co kupili!! Swoją drogą dziwne, że produkt znajdował sie w moim koszyku a po odświeżeniu jakoś zniknął!!!!!!! Może ktoś wyjaśni mi dlaczego??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się ;-) Ale swoją drogą proponuje nadal próbować, mi też po odświeżeniu zniknął z koszyka, a potem cały czas pisało, że wszystkie są wykupione lub w trakcie zamawiania aż w końcu za nie wiem ... 30 razem wskoczył do koszyka i zamówiłem. Proponuje próbować dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 16:22, Idzikowski6 napisał:

Udało się ;-) Ale swoją drogą proponuje nadal próbować, mi też po odświeżeniu zniknął z koszyka,
a potem cały czas pisało, że wszystkie są wykupione lub w trakcie zamawiania aż w końcu za
nie wiem ... 30 razem wskoczył do koszyka i zamówiłem. Proponuje próbować dalej !



;( mi dwa razy wyskoczylo z koszyka, a na dodatek raz dostalem WoW EK oraz diablo II zlota edycja, a za drugim WoW EK 2x oraz WoW podstawke. A na koniec wogole mnie wykopalo jakims bledem i mam koszyk pusty. a jak dalej proboje i chce dodac do koszyka, to pojawia sie tekst:

"Przepraszamy, ale wszystkie sztuki World of WarCraft: The Burning Crusade Edycja Kolekcjonerska zostały wyprzedane lub są w tym momencie zamawiane w sklepie.

Jeśli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie ponownie dostępny, dodaj go do listy życzeń."

YO jaka sciema!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 15:48, pimpor napisał:

LOL. Tyle, że z tą edycją bedzie ten kłopot, że jej ilośc jest o wiele większa niż podstawowej:)


Kłopot będzie też, bo dodatkowe 2 pety będą przydzielane tylko do 28 lutego, więc teoretycznie cena edycji kolekcjonerskiej powinna spaść a później znowu rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 16:45, Idzikowski6 napisał:

No właśnie mi się cały czas pojawiało to samo, ale w końcu za tym N-tym razem wskoczyło do
koszyka i wtedy całość zaskoczyła. Proponuje próbowac, może da rade ;-)


latwo Ci mówic, ale TEORETYCZNIE jest jeszcze jedna sztuka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Zamawiam - 1 egzemplarz. Po potwierdzeniu - 2 egzemplarze. Formularz do Obsługi Klienta wysłany, ale jeśli stracę WoW:BC:EK, to idę z siekierą na siedzibę CDP :P Oczywiście nie zapłaciłem... Bo ja chę 1, nie @%!*(@%$ 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować