Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska WoW: The Burning Crusade znów w sprzedaży!

60 postów w tym temacie

Ehhh ale to jest głupie z 50 razy miałem strone z przyciskiem "zamawiam" naciskam i pokazuje sie, że nie ma !!! wrrr 2 godziny czekania i klikania i straconych nerwów. Ten system zamawiania CDP jest do &^%%^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można było zamówić tylko jeden egzemplarz chyba. Był straszny kocioł i jak się klikało to mi z 3 razy wrzucił po 2 , a potem albo była infomacja o błędnej stronie albo pojawiał się pusty koszyk. Kumpel zamówił 1 sztukę o 16.17 mniej więcej choć wczesniej miał nawet komunikat, że wszystko wyprzedane. Wtedy mnie natchnęło. Udało mi się około 16.23. Trzeci kumpel około 16.25 był już za późno. Swoją drogą pierwsze zamówienie też powinno być ograniczone do 1 sztuki imho i wtedy byłoby bardziej fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Bora

No właśnie... Gdyby mi wrzuciło jedną sztukę, to bym miał EK. A tak to nie wiem, czy do poniedziałku nie anulują mi zamówienia (bo w poniedziałek odpiszą mi z CDP). A te @$@!%^% dwie sztuki pewnie zdecydowały o tym, że nigdy nie dostanę EK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co podstawki EK WoWa to ja swoją kupiłem na alllegro za kafla właśnie. Jak zobaczyłem ile chcieli w obiegu wtórnym w Englandzie to ten tysiak nie wyglądał już wcale na tak przegiętą cenę. Edycje Specjalne/Kolekcjonerskie są generalnie dla idiotów fanów lub idiotów kolekcjonerów (to ja). Normalni ludzie powinni dać sobie na luz z nimi. Do samej dobrej zabawy wystarczy podstawowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 17:17, Welin napisał:

@ Bora

No właśnie... Gdyby mi wrzuciło jedną sztukę, to bym miał EK. A tak to nie wiem, czy do poniedziałku
nie anulują mi zamówienia (bo w poniedziałek odpiszą mi z CDP). A te @$@!%^% dwie sztuki pewnie
zdecydowały o tym, że nigdy nie dostanę EK...


a ja wogole mam wrazenie ze te 35 sztuk z "2 rzutu) to byly anulowane zamowienia wynikajace z braku konatktu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś wyskoczy ze 2 sztuki to ja chętnie odkupie po normalnej cenie :) Tak, że nie musi sie nikt martwic, że nie będzie miał kasy na 2 sztuke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP, ja mam pytanie: dlaczego, mimo że polacy zarabiają jakieś 5 razy mniej niż np. szkoci (ogólnie UK), WoW: TBC u nich kosztuje (sprawdziłem w sklepie, nie internetowym, tylko zwykłym sklepie z grami na ulicy) 13.99 funtów = 82 zł, a u nas 129 zł (nominalnie 149 zł) ?!?!?!??!
No?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 14:27, Bobo napisał:

CDP, ja mam pytanie: dlaczego, mimo że polacy zarabiają jakieś 5 razy mniej niż np. szkoci
(ogólnie UK), WoW: TBC u nich kosztuje (sprawdziłem w sklepie, nie internetowym, tylko zwykłym
sklepie z grami na ulicy) 13.99 funtów = 82 zł, a u nas 129 zł (nominalnie 149 zł) ?!?!?!??!
No?

Tak jest zawsze w przypadku gier, które nie są tłumaczone, a jedynie sprowadzane z zagranicy. W innym przypadku cenę można dostosować do zarobków w danym kraju. Inaczej dochodzi masa innych kosztów i stąd taka cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 17:57, Czedwik napisał:

Tak jest zawsze w przypadku gier, które nie są tłumaczone, a jedynie sprowadzane z zagranicy.
W innym przypadku cenę można dostosować do zarobków w danym kraju. Inaczej dochodzi masa innych
kosztów i stąd taka cena.


To jest "dziwne" z dwóch względów:
- trzeba płacić więcej niż normalnie za grę nawet bez polskiej instrukcji
- sam mogę sobie ją sprowadzić zza granicy taniej! To co to za sprowadzanie zza granicy hurtem, jak wychodzi drożej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 17:57, Czedwik napisał:

Inaczej dochodzi masa innych
kosztów i stąd taka cena.



E tam... zwykła chciwość - co jest zrozumiałe, że każdy chce zarobić jak najwięcej.
Z tym, że CDP zawsze mieniło się najlepszym polskim wydawcą, a tu takie ewidentne rżniecie klientów i tzw. promocja w sklepie gram.pl, powodująca śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 14:57, T34 napisał:

E tam... zwykła chciwość - co jest zrozumiałe, że każdy chce zarobić jak najwięcej.
Z tym, że CDP zawsze mieniło się najlepszym polskim wydawcą, a tu takie ewidentne rżniecie
klientów i tzw. promocja w sklepie gram.pl, powodująca śmiech na sali.

Nie, naprawdę to, jak już napisałem, inaczej wygląda kwestia wydania polskiej wersji gry, a inaczej tej nietłumaczonej, sprowadzanej z zagranicy. To naprawdę nie wygląda aż tak prosto, jakby mogło się wydawać. I niestety w większości przypadków wychodzi drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dla ciebie wydatek 300zł na gre to przesada to sobie taki zakup odpuść i tyle. Jakoś zagranicą cena takiego pakietu to 100$, więc jakby nie patrzeć u nas jest taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 20:05, Mistic napisał:

No to żeś człowieku dowalił żart... Takiego wznowienia nie będzie, informowano o tym, helloooo,
pobudka, czas wstawać.


Oj...widocznie troszkę zaspałem ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 20:04, Mistic napisał:

Jezeli dla ciebie wydatek 300zł na gre to przesada to sobie taki zakup odpuść i tyle. Jakoś
zagranicą cena takiego pakietu to 100$, więc jakby nie patrzeć u nas jest taniej.


Nie o to biega, myśmy tu mówili o normalnej edycji - tak troche zeszło z tematu, co nie zmienia faktu że CDP się zbłaźnił z ceną dla normala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować