Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tabula Rasa - nowe screeny już u nas!

19 postów w tym temacie

Grafika nie stoi na najwyższym poziomie jeśli chodzi o dzisiejsze standardy, a jeszcze troche minie zanim ta gierka wyjdzie. Pozostaje miec nadzieję że gra nadrobi to mechaniką i grywalnością bo zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też się kojarzy z lekcją języka polskiego... Aczkolwiek z łaciny znaczy "pusta karta" czy coś w tym guście... Więc z tematyką w grze nie kojarzy mi się wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 22:05, Dante Dy`nei napisał:

"Tabula Rasa" kojaży mi się z lekcją języka polskiego ...


biała kartka, umysł nieskażony myśleniem* ;] nie ma lepszej reklamy dla brutalnej strzelanki ;]


___
*) właściwie to chodziło o "otwarty na wszelkie propozycje", "niewykształcony", "nie mający własnego zdania"... ale ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, beznadziejny news. Ani słowa o tym że jest to mmorpg, o rozwoju postaci... Jak to przeczytałem to zrozumiałem, że ktoś tu opisuje jakiegoś FPS-a. Można chociaż było dać linka do producenta co by każdy na własną rękę mógł sprawdzić o co chodzi tak właściwie w tym newsie. Przypomina mi to pracę dziennikarzy FAKT-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny pomysł. Tylko żeby się udał. Ludzie często nie czują klimatów takich gier i granie na sieci nie jest przyjemne; choćby Battlefield2 grałem u znajomego, wszyscy biegali byle kogoś ubić. Nie ma dobrych graczy, nie ma klimatu, nie ma gry... Ale taki wypad na obcych aahhh Coś jak w filmie Starship Troopers piękne czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic takiego ciekawego nie widać co do grafiki sie nie czepiam mało mnie interesuje jak będzie grywalne to sie zobaczy cy siekawe i warte poświęcenia chwilki czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 08:32, SwenG napisał:

Eh, beznadziejny news. Ani słowa o tym że jest to mmorpg, o rozwoju postaci... Jak to przeczytałem to zrozumiałem, że ktoś
tu opisuje jakiegoś FPS-a. Można chociaż było dać linka do producenta co by każdy na własną rękę mógł sprawdzić o co chodzi
tak właściwie w tym newsie. Przypomina mi to pracę dziennikarzy FAKT-u.


Zlituj się człowieku... Wystarczyło kliknąć na tytule Tabula Rasa znajdującym się po prawej stronie zarówno newsa jak i galerii żebyś dowiedział się, że do grania wymagane jest wnoszenie opłat abonamentowych... To aż takie trudne? Tylko mi nie mów, że tego nie rozgryzłeś albo, że Ci się nie chciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 16:59, Dee napisał:

Zlituj się człowieku... Wystarczyło
kliknąć na tytule Tabula Rasa znajdującym się po prawej stronie zarówno newsa jak i galerii żebyś dowiedział się, że do
grania wymagane jest wnoszenie opłat abonamentowych... To aż takie trudne? Tylko mi nie mów, że tego nie rozgryzłeś albo,
że Ci się nie chciało...


Chciało mi się, inaczej bym był przekonany, że w tym newsie mowa o całkiem innej grze o tym samym tytule. Takiego crapa dawno nie czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować