Zaloguj się, aby obserwować  
Seqiu

Netia - alternatywa dla posiadaczy neostrady TP.

210 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2011 o 19:59, kaczek93 napisał:

/cut/


Netia korzysta ze złączy Tepsy więc przejście nic tutaj nie da.
Sam czekam aż mi się w kwietniu skończy umowa z Netią i wracam do neostrady bo w ciągu kilkunastu miesięcy zafundowali mi więcej awarii niż neo przez lat 6 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2011 o 19:34, Etnies napisał:

edit: i orientuje się ktoś może ile czasu zajmuje podłączenie do internetu od dnia rozwiązania
umowy z aktualnym dostawcą?

ja czekałem równe 40 dni jak było w umowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 21:25, Tyler_D napisał:

To z kim ty niby miałeś tę umowę? oO

Netia, ale to było 3 lata temu i to było przejście po rozwiązaniu umowy, i mieli zapisane że "Wdrażanie usługi" czy coś takiego może zająć do 40 dni.. wtedy można się pociąć normalnie... wtedy poratował mnie sąsiad udostępnianiem swojego hasła do wifi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z posiadaczy Netii może mi powiedzieć jak wygląda sprawa w przypadku posiadania net spota? To znaczy czy można z takim sprzętem np: pójść do innego mieszkania i normalnie korzystać z sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos tego syfnego net spota? Chodzi mi o 2 rzeczy. Czy da sie podłaczyć do tego zwykly TV CRT. Strzelam, ze przez wyjscie antenowe. Drugie pytanie, to jak wyglada podlaczenie kompa przez skretke. Bo WIFI w swoim piecu nie mam i wolalbym kabelkiem ;p

Pytam sie, bo nie chcialbym miec naglych niespodziewanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czy i jak działa wifi z netia spota w domu? Jak się tę usługę włącza, obsługuje? Ona jest jakoś dodatkowo płatna poza abonamentem miesięcznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wifi to wifi - nic tu nie dopłacasz. To jedna z opcji połączenia z internetem. Tak samo na routerach technicolor jak i spocie. Możesz mieć podpięty np stacjonarny po kablu Ethernet, telewizję Netii i Netia Player po wifi i jednocześnie korzystać mobilkami [tablet, smartfon etc] z tegoż samego wifi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz jeszcze może do tego jak duży ma to zasięg i jak się do tego zalogować? Mam net od netii od dosyć dawna i nie potrzebowałem go w telefonie, lapka nie posiadam a ''wpadł'' mi tablet i się zastanawiam czy by czasami nie było wygodniej korzystać z sieci na nim właśnie jak jestem w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logujesz się na urządzenie poprzez wpisanie adresu bramy do przeglądarki. Zapewne jest to coś z sieci 192.168.0.0/16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować