Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Co sądzisz o swoim mieście?

267 postów w tym temacie

Witam, przedwczoraj na Tvp1 był reportaż o moim miescie (Braniewo - 20tys) ktore ukazano z jak najgorszej perspektywy, bezrobocie wysokie fakt, ale przesadzili, wypowiadali się same menele mowili jak im tu trudnjo ale chowaja sie po lakach i piją, pokazali najgorsze dzielnice i domy z odpadającym tynkiem:) czego ludzie nie zrobią dla dobrego reportazu a u mnie w miesicie wsytd i jeszcze musieli mnie pokazac na koniec jak gram LOL:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to z czego twoje miasto słynie ze pokazywali je w tv??;]
BTW: Ja mieszkam w małej mieścinie ale był jeden reportaż tutaj...tzn nie cały ale przez 10 minut pokazywali jak próbują złapać chandlarzy narkotyków...:( no nie złapali ich ale za to dali mandaty 3 osobą kturzy pili w parku..lol
Był jeszcze drugi reportarz ale juz z dobrej strony...pokazywali u nas plebanie i to co ksierza robią dla dzieci których rodzice nie są bogaci itp. no to było przynajmniej fajne ze cos takiego w mojej "wiosce" jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu pokazali to co im się najbardziej rzuciło w oczy i to co jest najbardziej chwytliwe w tv. W końcu w mediach rządzi sensacja. Ja tam o swoim mieście w tv jeszcze nic nie widziałem. Nie jest doskonałe, ma wiele wad i może za mało radni przykładają się do pracy. Ale ciesze się z innych powodów. Mam gdzie pójść, nie tylko do pubów, klubów. Ale i teatr, kina filharmonia. Do tego parki, botanik, muzea i aż dwa lasy ;]
Poza tym Lublin jest piękny jeśli chodzi o stare miasto tym bardziej, że coraz więcej starych i zabytkowych budynków przechodzi renowacje. Ogólnie jestem zadowolony i dumny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i moje miasto jest do d... ale wole mieszkac tutaj niz naprzyklad w brudnej Warszawie, milion ludzi , korki , halas, a u mnie spokoj , wszyscy się znają :) i w ogole kocham te miejsce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 14:20, Widek napisał:

Witam, przedwczoraj na Tvp1 był reportaż o moim miescie (Braniewo - 20tys) ktore ukazano z jak najgorszej perspektywy,


Ogladalem ten reportaz. Ogolnie odnioslem wrazenie, ze urodzenie sie w Braniewie to wyrok i ze zaden czlowiek nie ma tam perspektyw (tj. jak szybko ucieknie za granice to moze sobie poradzi). Okazuje sie, ze dziennikarze jak zwykle nakrecili material tak, zeby udowodnic postawiona zawczasu teze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sosnowiec.. nie za duży (ponad 200 tys.), ale lubię bardzo to miasto... Ostatnio odnawiane w wielu miejscach... między innymi centrum miasta... Kto oglądał wczoraj Panorame albo Teleexpres to usłyszał o wybuchu gazu w jednym z wieżowców niedaleko centrum... (obok mojej szkółki ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, ze w Katowicach i miastach do niego przylegajacych panuje nie za ciekawa opinia o Sosnowcu ;). Szczerze mowiac, nie chcialbym tam mieszkac.
Co do wczorajszego reportazu na TVP1 zawsze bedzie tak, ze jesli dziennikarze beda chcieli cos udowodnic to to zrobia, dlatego nie ufam TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż.. Ślązacy nie lubią nas a my ich :D:D
I chyba każdemu jest z tym dobrze... z drobnymi wyjątkami, którzy twierdzą że ten spór jest niepotrzebny, ale jak przyjedziesz do mnie (czyli Sosnowca) to usłyszysz nieciekawą opinię o Katowicach :)
Ja tam się za bardzo Hanysów nie czepiam i mam nawet paru kumpli w Bytomiu i jednego w Katowicach :D
I to właśnie Oni mnie oświeciili że to Ślązacy bardziej nie lubią Nas niż My Ich... prawda Panie DemoBytom ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 21:42, Widek napisał:

Czy ktoś z was jest z Łodzi, miasta gdzie miejsce mają same nieszczęscia:}

miszkałem parę lat w Łodzi i moim zdaniem nie jest tam tak źle, chyba, że akurat przechadzasz się po Widzewie zaraz po jakimś meczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 21:42, Widek napisał:

Czy ktoś z was jest z Łodzi, miasta gdzie miejsce mają same nieszczęscia:}


Ja jestem, ale nie uważam że same nieszczęscia tu mają miejsce :P Zawsze znajdzie sie cos wesołego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 11:42, kilgor16 napisał:


Ja jestem, ale nie uważam że same nieszczęscia
tu mają miejsce :P Zawsze znajdzie sie cos wesołego :D


Ja byłem kilkanaście razy w Łodzi służbowo i jak tak przejeżdżałem przez Łódź to wyglądała na zaniedbaną... Śmieci, trawa wszędzie rośnie, cholerne drogi. Ten stan dróg jest w całej Łodzi najgorszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować