Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Co sądzisz o swoim mieście?

267 postów w tym temacie

Ja mieszkam w chyba znanym Wam wszystkim mieście jakim jest Bydgoszcz :) Jestem mieszkańcem największej dzielnicy tego miasta, dzielnica ta liczy 80 tysięcy ludzi. W samej mej dzielinicy, choć duża, nie ma wielu atrakcji, można jednak spędzić ciekawie czas z kolegami i przyjaciółmi, na jakąkolwiek imprezę sportową muszę jechać po za swoje osiedle, sądzę, że za dużo w moim mieście galerii handlowych i marketów. Jeśli ktoś lubi sport, to by się u mnie nie nudził, o każdej porze roku można wybrać się na stadion piłkarki, żużlowy czy też do Łuczniczki na Siatkówkę, jest też koszykówka. Są dwa duże kina i jedno mniejsze, jedna z najlepszych oper w Europie, Filharmonia, jeśli chodzi ogólnie o kulturę to jest z tym dobrze w Bydzi :) Chuligaństwa wielkiego nie ma, choć jeśli dojdzie do spotkania kibiców Zawiszy i Polonii, jest już o wiele gorzej. Ogólnie cieszę się, że mieszkam w tym mieście i zapraszam wszystkich gramowiczów do jego odwiedzenia :) Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej o Bydgoszczy to zawsze można wejść na wikipedię lub zajrzeć do Encyklopedii. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 23:24, heaton 1992 bdg napisał:

Chuligaństwa wielkiego nie ma,

Nie? A z jakiej dzielnicy jesteś jeśli można wiedzieć? Bo chyba nie ze Szwederowa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 23:26, Szperacz Robson napisał:

> Chuligaństwa wielkiego nie ma,
Nie? A z jakiej dzielnicy jesteś jeśli można wiedzieć? Bo chyba nie ze Szwederowa ^^

Widzę, że kolega chyba z Bydgoszczy :) W sumie to dobrze nie wiem co się dzieje na Szwederowie, rzadko tam bywam, ja mieszkam w Fordonie, po opisie powinieneś się domyśleć :) Tam jest spokój, przynajmniej na Tatrzańskim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm.. A co to miasto? :D

Ja osobiście jestem ze wsi.. nie jestem typowym wieśniakiem lecz przeciwnie :)
Może nowy temat? "Co sądzicie o swojej wsi" ?:)
Sądzę, że moja wieś jest spoko ale nie do końca :)
O wsi nie ma co dużo gadać :P
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 23:28, heaton 1992 bdg napisał:

Widzę, że kolega chyba z Bydgoszczy :) W sumie to dobrze nie wiem co się dzieje na Szwederowie,
rzadko tam bywam, ja mieszkam w Fordonie, po opisie powinieneś się domyśleć :) Tam jest
spokój, przynajmniej na Tatrzańskim :D


Aaa, fakt, nie przypatrzyłem się na początku :) Tak, ja również z Bydgoszczy. A co do chuligaństwa, to w Fordonie macie spokój, bo tam praktycznie sama Zawisza, a u nas część dzielnicy jest za Polonią, a większość za Zawiszą, co wiadomo, jak się kończy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 23:33, Szperacz Robson napisał:

> Widzę, że kolega chyba z Bydgoszczy :) W sumie to dobrze nie wiem co się dzieje
na Szwederowie,
> rzadko tam bywam, ja mieszkam w Fordonie, po opisie powinieneś się domyśleć :) Tam
jest
> spokój, przynajmniej na Tatrzańskim :D

Aaa, fakt, nie przypatrzyłem się na początku :) Tak, ja również z Bydgoszczy. A co do
chuligaństwa, to w Fordonie macie spokój, bo tam praktycznie sama Zawisza, a u nas część
dzielnicy jest za Polonią, a większość za Zawiszą, co wiadomo, jak się kończy :/

No to chyba, że tak. Zapewne częste awantury, taka racja, Fordon to większość Zawisza. Nie przejmuj się, w końcu awantury ustaną, jesteś z Bydgoszczy, to napisz coś jeszcze o naszym mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować