Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Co sądzisz o swoim mieście?

267 postów w tym temacie

U mnie zamiast wandali jest od groma meneli;]

UWAGA!!!

Niedawno dowiedziałem sie z moje miasto jest jednym z trzech w Polsce gdzie ludzi najsczesciej zazywają alkohol ! :D

I to niestety sie sprawdza bo nieraz ktos mnie zapyta (Menel - Lat 50 - 60 , Zarosniety, brudny, zazwyczaj kazdy wygląda tak samo, ciezko ich od siebie odróznic ) czy ma pan 20 gr na chlebek? :/ jestem bezdomny prosze o pomoc... po chwili biegnie do swojej bandy i krzyczy: Zenek! Na Muła mamy!!! Heh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 11:06, Widek napisał:

U mnie zamiast wandali jest od groma meneli;]


Eh, a ja się wczoraj dowiedziałem, że podobno moje miasto na 3 miejscu w Polsce jeżeli chodzi o niebezpieczeństwo.
Może ktoś słyszał już o chyba 20 z kolei "Wampirze z Sosnowca". :/
W gazecie czytałem o tym, że niektórzy twierdzą, że Ci gwałciciele chcą naśladować Marchwickiego, tego z lat 70, który zgwałcił ze 20 kobiet i został skazany na kare śmierci. :/ :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem z Gdyni. Najleprze miasto w Polsce w jakim byłem:) Nad morzem położone (plaża, piaseczek, laseczki), ostatnio szybko się rozwija z funduszy europejskich, komunikacja miejska na światowym poziomie z trolejbusami na czele(bodajże trzecie miejsce w polsce), ośrodki kulturowe-Gemini, teatr muzyczny, Empik;) itd.
Nigdy nie chciałbym się stąd wynosić, najwyrzej abroad:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Tarnowa. Średnie miasto koło Dunajca (rzeka) w Kotlinie Sandomierskie. Jest tu strasznie nudno. Jeden tylko skatepark i to cięki. Brakuje tu dobrych sklepów z grami i co gorsza brak Epiku. Razem z moim kumplem jestesmy fanami gier bitewnych (Warhammer 40k). A tu w mieście jajo nie ma gdzie tego kupić. Wszystko trzeba przez net. Ogólnie jest to nudna, pozbawiona sklepów dziura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 11:11, Vaxinar napisał:

> U mnie zamiast wandali jest od groma meneli;]

Eh, a ja się wczoraj dowiedziałem, że podobno moje miasto na 3 miejscu
w Polsce jeżeli chodzi o niebezpieczeństwo.
Może ktoś słyszał już o chyba 20 z kolei "Wampirze z Sosnowca". :/
W gazecie
czytałem o tym, że niektórzy twierdzą, że Ci gwałciciele chcą naśladować Marchwickiego, tego z lat 70, który zgwałcił ze
20 kobiet i został skazany na kare śmierci. :/ :|


A u nas ostatnio 15 latek zadzgał swojego kolege nożem;/ Ale nie wiem wlasnie czy go zabił ale i tak straszne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 00:02, Widek napisał:

A u nas ostatnio 15 latek zadzgał
swojego kolege nożem;/ Ale nie wiem wlasnie czy go zabił ale i tak straszne;/


A w jakim Ty mieście mieszkasz ?
Dziś jedna z uczennic mojej szkoły, chodziła do drugiej klasy liceum powiesiła się w domu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojim mieście (Mysłowice) na dzielnicy Rymera (ta co w wiadomoścach pokazywali jako najbardziej zaniedbana w polsce) Kolo chciał sie pozbyć swojej teściowej i zamkną ją w kuchni i okkręcił kurki mógł ją poprostu po cichu odruć ale postanowił podpalić i wybuch był tak potężny że teściowa paląc sie wylecxiała z budynku wraz z oknem i całą ścianą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z kolei żeby było śmieszniej to jakiś czas temu kolo który z woja wrucił po tym jak go laka rzuciała rozwalił siie ładnunkami wybuchowymi (pamiątka z wojska) tuż koło mego domu a jego szczątki były znajdowane nawed 200 metrów od miejsca zdarzenia... Moje misto jest poryte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja też się wypowiem. Właściwie to chciałem napisać o Warszawie ale ja jestem z przedmieścia :)
Nieważne, moje miasto podobno jest takie wspaniałe(Wawa) itp. co to z niego Kaczor wielką wspaniałą metropolię uczynił itp. Bezpieczne podobno...hehe, nie wiem z której strony:/
1)Wczoraj jakiś dres wkurzył się na taksiarza, który stał na światłach. I gdyby światła się nie zmieniły a taksiarz nie odjechał to dres by go z wozu wywlókł...
2) Jedziemy z ojcem przez wioskę. Ograniczenie do 40. Odcinek, hmm, jakieś 300-400 metrów. Nikt oprócz nas nie może wytrzymać i przejechać przepisowo. Efekt? Wyprzedzanko itp. 80 na godzinkę gość pomyka. No i stało się, jakiegoś człowieka zabili...
Nie ma co cholernie bezpieczne miasto...że o "ekipie" dresiarzy których czasem mijam nie wspomnę. Wyjdź po 22 na ulicę Warszawy i przekonaj się, jaka ona bezpieczna...Takie przypadki są codziennie.
Ale żeby tylko nie marudzić to powiem, że miasto jest naprawdę ładne i jednak miło się tu żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 16:53, Lampek napisał:

1)Wczoraj jakiś dres wkurzył się na taksiarza, który stał na światłach. I gdyby światła się nie
zmieniły a taksiarz nie odjechał to dres by go z wozu wywlókł...
2) Jedziemy z ojcem przez wioskę. Ograniczenie do 40. Odcinek,
hmm, jakieś 300-400 metrów. Nikt oprócz nas nie może wytrzymać i przejechać przepisowo. Efekt? Wyprzedzanko itp. 80 na godzinkę
gość pomyka. No i stało się, jakiegoś człowieka zabili...
Nie ma co cholernie bezpieczne miasto...


Mieszkam w małym miescie i raczej kierowcy jezdza przepisowo, ale jezeli chodzi o akty wandalizmu to troche by sie tego nazbierało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 14:37, rada napisał:

ja mieszkam w Warszawie i jest bardzo fajnie bo tu mozna wszystko


Hehe fajnie to ująłeś, a może uzasadnij?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 14:37, rada napisał:

ja mieszkam w Warszawie i jest bardzo fajnie bo tu mozna wszystko


Można wszystko czyli ? Ja mam znajomych i rodzica w Wawie i każdy twierdzi, że to tam jest do chrzanu ponieważ pełno drechów. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>że to tam jest do chrzanu ponieważ pełno drechów. :/
We wszystkich miastach Polski jest pełno dresiarzy, nigdzie od tego nie uciekniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 15:20, Widek napisał:

> ja mieszkam w Warszawie i jest bardzo fajnie bo tu mozna wszystko

Hehe fajnie to ująłeś, a może uzasadnij?

no tu jest wszystko, sklepy, mozesz kupic co chcesz nie nudzisz sie zawsze mozesz czyms ciekawym sie zając, zaluje ze nie mieszkam w centrum przy wiezowcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 15:32, Vaxinar napisał:

> ja mieszkam w Warszawie i jest bardzo fajnie bo tu mozna wszystko

Można wszystko czyli ? Ja mam znajomych i rodzica
w Wawie i każdy twierdzi, że to tam jest do chrzanu ponieważ pełno drechów. :/

bo jest drechów, ale coz jezeli nie bedziesz chodzil po slumsachw nocy to nic ci nie grozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować