Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Co sądzisz o swoim mieście?

267 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2005 o 15:46, Cheed napisał:

We wszystkich miastach Polski jest pełno dresiarzy, nigdzie od
tego nie uciekniesz :)


Zgadzam się, ale musisz przyznać, że w niektórych miastach jest więcej a w niektórych miej a Wawa jest takim, w którym jest ich pełno, chociaż zapewniam Cię, że to W OGÓLE nie zalezy od wielkości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 19:58, Vaxinar napisał:

Zgadzam się, ale musisz przyznać, że w niektórych miastach jest więcej a w niektórych miej a Wawa jest >takim, w którym jest ich pełno, chociaż zapewniam Cię, że to W OGÓLE nie zalezy od wielkości...

Ostatnio doszedłem do bardzo ciekawego wniosku, im większe i bogatsze miasto tym więcej jest własnie tzw. "dresów". Bogate firmy sponsorują drużyny piłkarskie, które osiągają dobre wyniki, dzieki czemu zwiększa się zainteresowanie piłką nożną, rodzi się ruch huligański, młodzi chcący dostać się we wpływowe kręgi, naśladują swoich straszych kolegów - tak to wygląda ;) Oczywiście nie można obwiniać jedynie klubów piłkarskich, swoje robi także ogólny pesymizm społeczeństwa i nasze kochane elity rządzące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 20:06, Cheed napisał:

Ostatnio doszedłem do bardzo ciekawego
wniosku, im większe i bogatsze miasto tym więcej jest własnie tzw. "dresów". Bogate firmy sponsorują drużyny piłkarskie,
które osiągają dobre wyniki, dzieki czemu zwiększa się zainteresowanie piłką nożną, rodzi się ruch huligański, młodzi chcący
dostać się we wpływowe kręgi, naśladują swoich straszych kolegów - tak to wygląda ;) Oczywiście nie można obwiniać jedynie
klubów piłkarskich, swoje robi także ogólny pesymizm społeczeństwa i nasze kochane elity rządzące :)


Wiesz na przykład znam taką mieścine co jest około 100 tys. mieszkańców, klubu w ogóle nie ma i na dodatek jest tak położone, że tam to niektórzy kibicują Wiśle, niektórzy Legii, niektórzy Pogoń Szczecin...
A jak wyjdziesz na miasto to tyle dresiarzy, że ręcę opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 20:17, Vaxinar napisał:

A jak wyjdziesz na miasto to tyle dresiarzy, że ręcę opadają...

Mój wniosek był pisany z przymrużeniem oka, chociaż na pewno jest w tym trochę prawdy ;) Ale teraz bycie dresem jest po prostu modne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A byliście kiedyś w Łodzi? To dopiero jest melina. Jeżeli kibicujesz komuś innemu niż ŁKS lub Widzew - nawet nie przyjeżdżaj (moja przestroga), bo pobić potrafią nawet za nieuczesane włosy. Po prostu dresiarz na dresiarzu ;-]. I ciągle nowe afery (ach to łódzkie pogotowie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 20:21, Cheed napisał:

Mój wniosek był pisany z przymrużeniem oka, chociaż
na pewno jest w tym trochę prawdy ;) Ale teraz bycie dresem jest po prostu modne...


Modne ? -_-" W takim razie do czego ten kraj skoro modnym jest chodzić, pluć, okradać, bić i wyzywać ?
Spotyka się jak dzieciaki z przedszkola siedzą w piaskownicy i klną ile wlezie, co to będzie za 20 - 40 lat ? :|
A najlepsze jest to, że nieraz nawet dresy są tak głupie, że nie umieją wykonywać tego co robią, na przykład mój kolega ostatnio idzie ulicą podbija dwuch dresików i tak:
- Masz komórke ?
- Nie
- Masz kase ?
- Nie
(i tutaj następuje minutowac przerwa, gdyż dresiki myślą nad tym co by tu można skroić...i po chwili)
- A chcesz wpie**** ?
- Nie
I sobie poszli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro politycy, których facjaty oglądamy codziennie, są przestępcami i łapówkażami to niczego innego nie można spodziewać się po narodzie, trzeba nauczyć się przetrwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahah no ładnie to może załozymy temat o Dresach;) A tak serio to jescze sie z zadnym nie spotkałem, ale naprzykład moi kumple ( długie włosy, na czarno itp.) mieli z nimi juz troche potyczek, Dresy jechaly samochodem i zaczeły wrzucac dla mojego kumpla -- e ty k**** zgol te włosy Ch***! Moj kolega pokazał im w zamian fucka i tu sie zaczeło;] Zaczeli go gonic , ale chlopak mial szczescie bo radiowoz stał niedaleko;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 19:58, Vaxinar napisał:

> We wszystkich miastach Polski jest pełno dresiarzy, nigdzie od
> tego nie uciekniesz :)

Zgadzam się, ale musisz
przyznać, że w niektórych miastach jest więcej a w niektórych miej a Wawa jest takim, w którym jest ich pełno, chociaż zapewniam
Cię, że to W OGÓLE nie zalezy od wielkości...

Dziwnym trafem, u mnie w kielcach nie ma ich dużo,no chyba że w okolicach Czarnowa i Slichowic,ale tam nawet polcja boi się chodzić w nocy bez swoich psów(owczarków niemieckich,ostatnio wyjątkowa ich dużo na mieście i w okolicach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 20:32, Rohamos napisał:

A byliście kiedyś w Łodzi? To dopiero jest melina. Jeżeli kibicujesz komuś innemu niż ŁKS lub Widzew - nawet nie przyjeżdżaj
(moja przestroga), bo pobić potrafią nawet za nieuczesane włosy. Po prostu dresiarz na dresiarzu ;-]. I ciągle nowe afery
(ach to łódzkie pogotowie...)



No, bywam w Łodzi. Bywam, bo tu mieszkam. Primo - dziękuję za określenie: Łódź to melina. Pewnie się nie przyznasz, gdzie mieszkasz, bo o Twoim mieście też coś takiego można powiedzieć. Secundo: Nie wiem, kto Cię pobił za nieuczesane włosy, ale to zależy, gdzie się akurat po tej "melinie" szlajałeś. I wyobraź sobie, nie kibicuję ani jednej łódzkiej drużynie, swoich poglądów nie ukrywam, a jeszcze nigdy nie dostałem od tzw. "kiboli" po moim chudym łbie. I tak na zakończenie powiem tylko jedno: uogólnienia i stereotypy to broń tych mało myślących, jeśli w ogóle. A jeśli pokażesz mi miasto, gdzie nie ma ani jednej afery - moje gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się miło składa, że ja akurat w Łodzi mieszkam (na "Limance" jeżeli wiesz gdzie to jest) i powiem ci, że zimą można tam po łbie dostać po godzinie 17.00...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Kielcach, na dosyć nowym , spokojnym osiedlu. Blok, w którym mieszkam jest zbudowany w kształt studni z trzema bramami. Na początku młodzież z innych osiedli przychodziła tu wieczorem , siedzieli na huśtawkach, pili piwo itd. , ale jak zlikwidowali huśtawki to na osiedlu po godz. 17 nie ma żywej duszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mieszkam w stolicy podziemnej pomarańczy, jedynym i niepowtarzalnym (dzieki bogu) Poznaniu. a z tego co wyczytałem to nikt z tych którzy tu napisali tu niemieszka... Średniu duże miasto z nieoficjalną liczbą ludności 1 miliona, każdy kto tu przyjedzie może spodziewać się atrakcji pod nazwą dresy, ale spokojnie wystarczy być zdecydowanym i tracą zainteresowanie(jesli jest ich mniej niż 3), po za tym poznań najładniejszy jest noca gdy wszysko pustoszeje, poprostu miło jest wyjść o 00.02 na spacer, zero ludzi, zero samochodów, pieknie jednym slowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>poznań najładniejszy jest noca gdy wszysko pustoszeje, poprostu

Dnia 03.12.2005 o 22:07, spec_naz_ist napisał:

miło jest wyjść o 00.02 na spacer, zero ludzi, zero samochodów, pieknie jednym slowem.


sorryy ale jakos nie bardzo mogę w to uwierzyc ze w poznaniu o 12 jest super spoko zero drechow i cisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam w tarnowskich górach. mieszka tu około 100 tys ludzi. ale ogólnie to mi sie tu nie podoba bo co chcwila wyłączają mi prąd na moim osiedlu i mam juz tego dosyć. do tego jeszcze przebiega tutaj droga krajowa i jest okropny hałas i smród z spalin. ale przynajmniej mamy park wodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 10:57, janusz82 napisał:

ja mieszkam w tarnowskich górach. mieszka tu około 100 tys ludzi. ale ogólnie to mi sie tu
nie podoba bo co chcwila wyłączają mi prąd na moim osiedlu i mam juz tego dosyć. do tego jeszcze
przebiega tutaj droga krajowa i jest okropny hałas i smród z spalin. ale przynajmniej mamy
park wodny


co chwila ci wyłączają prąd? :/ nie zazdroszcze ci , gdyby mi tak odłączali i byc bez kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie jak tam u was sie cos polepsza w miastach?:/ Bo u mnie cioraz wieksza zenada kolegi ojciec jest radnym i dopiero po tej interwencji burmistrz zaczyna cos dzialac jezeli chodzi o kulture, bo prob to juz od 2 miechow nie mielismy zenada;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ej, wy chyba nie widzieliście DZIURY. Wpadajcie do Wschowy !! Tutaj jak znajdziesz czasopisma z grami to jesteś dobry (i mówię tutaj o tych dopiero wydanych, no chyba że chcesz kupić w styczniu numer z listopada, ale i tak go nie kupisz bo jush schowają. No może kupisz w 3 czy 4 sklepach, reszta- odpada). No a jak nie ma gazet- pomyślcie CO TUTAJ JEST ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować