Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

2Moons

146 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 15:00, Sarturias napisał:

Na necie 512 kb/s pogram bez laggów ?


Ja mam 512 i prawie zawsze nie ma lagów, tylko czasem jak jest dużo osób na serwerze, średnio to ms mam 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no...twórcy tej gry sobie chyba jakieś jaja robią...albo w ogóle nie dbają o serwery albo zwyczajnie jest ich za mało...mam net 512 i co jakieś 3-4 minuty ma disconnecta...nic nie można na to poradzić. Nie ważne czy zaloguję się na Abbadon czy Trieste disconnect i tak będzie i tak. Na samym początku gry gdy grałem jeszcze w North-Ares nie miałem ani jednego disconnecta a teraz co chwile. Normalnie nie da się grać. Raz jest pingo 500-600 a raz 3500-5000 a nawet 25000 !!!!!! Nie wiem o co tu biega zwłaszcza, że po mapce lata niewiele ludzi---hmm...ciekawey jakim cudem twórcy naliczyli aż 1 milion graczy ? Ma ktoś jakiś pomysł na te disconnecty ? Z tego co wiem w Silku wystarczyło coś dopisać w pliku ini i nie było takiego problemu-może i tutaj to się sprawdza. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 13:07, Sarturias napisał:

Nie no...twórcy tej gry sobie chyba jakieś jaja robią...albo w ogóle nie dbają o serwery albo
zwyczajnie jest ich za mało...mam net 512 i co jakieś 3-4 minuty ma disconnecta...nic nie można
na to poradzić. Nie ważne czy zaloguję się na Abbadon czy Trieste disconnect i tak będzie i
tak. Na samym początku gry gdy grałem jeszcze w North-Ares nie miałem ani jednego disconnecta
a teraz co chwile. Normalnie nie da się grać. Raz jest pingo 500-600 a raz 3500-5000 a nawet
25000 !!!!!! Nie wiem o co tu biega zwłaszcza, że po mapce lata niewiele ludzi---hmm...ciekawey
jakim cudem twórcy naliczyli aż 1 milion graczy ? Ma ktoś jakiś pomysł na te disconnecty ?
Z tego co wiem w Silku wystarczyło coś dopisać w pliku ini i nie było takiego problemu-może
i tutaj to się sprawdza. Proszę o pomoc.


Masz net radiowy? Jak tak to się przyzwyczaj. Mój kuzyn też miał bez przerwy disconnecty, a ostatnio jak się na neo przerzucil to już nie ma problemów. mam średnio 500ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie-mam net z kablówki. Już znalazłem na polskim forum 2Moons jak rozwiązać ten problem ale teraz tego nie moge sprawdzić (czy działa), bo gdy chcę się połączyć na obojętnie jaki pod-serwer to wyskakuje komunikat "Cannot connect to server"--wiem co to znaczy, ale czy to jest spowodane jakimś wyłączeniem serwerów czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przed chwilą był bardzo przyjemny evencik, mianowicie były spawny ultra mocnych potworkówm losowo na mapach. Ale cięło:P Na ekranie naraz około 300 luda:P I bili te biedne smoczki:) Ja na 55 ginąłem na jeden cios (4k życia) , ale to kwestia farta:) cO prawda nie wiem co dropnęły, ale było fajnie:) I nabiłem 56 już:P Zapraszam do gildii Retardz, nawet 30+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niewiele osób stąd gra w 2moons... Ale trzeba napomknąć, że od jutra rozpoczyna się Dead Front. Za 20 woreczków wymieniamy mapę odpowiednią do naszego przedziału poziomowego i w party idziemy na Dead Front, przez Chain OF Fire. Jak ktoś chce wiedziec dokładniej to niech pyta przez gg... 531247

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Godziny Dead Frontu do 3 grudnia:
1:00
5:00
9:00

Naprawdę radzę zagrać chociaż raz, bo jest to bardzo fajne wydarzenie, nie mówiąc już o expie jaki tam leci:P w 5min - 10% na 57 lvlu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie ściągam gierkę, zapowiada sie wyśmienicie ;] gra/grał ktoś może na grafce GF FX 5200 128ram lub podobnej? bo nie wiem czy mi pójdzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 21:30, Delis napisał:

właśnie ściągam gierkę, zapowiada sie wyśmienicie ;] gra/grał ktoś może na grafce GF FX 5200
128ram lub podobnej? bo nie wiem czy mi pójdzie ;D


Ja mam Radeona z tej samej półki co twój GF ... śmiga prawie na full detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 09:44, Sarturias napisał:

Hej. Od pewnego czasu w ogóle nie moge zupdatować gry przez co nie mogę pograć bo gra się nie
włącza. Czy ktoś wie jak roziązać ten problem ?


Nie wiem... Może uninstall?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 10:44, tomoliop napisał:

> Hej. Od pewnego czasu w ogóle nie moge zupdatować gry przez co nie mogę pograć bo gra
się nie
> włącza. Czy ktoś wie jak roziązać ten problem ?

Nie wiem... Może uninstall?

Tą metodą próbowałem już 3 razy. Za każdym razem w tym samym momencie update''u pojawia się błąd. Zupełnie jak by coś ode mnie było nie tak, a nie od Acclaimu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ArchLord? oglądnąłem pare filmików na YT i mogę tą gre określić jednym słowem: PORACHA :D

i żeby nie było offtopa to mam pytanko ;] mam 13lvl i sie zastanawiam gdzie najlepiej byłoby dalej bić ;P narazie siedze na lizardmenach w North Ares :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ściągam tą grę. Chciałbym mieć postać, która głównie walczy mieczem (a najlepiej dwoma xD), ale potrafi wesprzeć się magią. Jest taka do wyboru w 2Moons? W ogóle prosiłbym o kilka porad, dla początkującego. ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu udał mi się update gry. Po updacie chciałem włączyć gre przyciskiem "Start" ale nic się nie dzieje. Znika okno launchera i nic....mój program anty-virusowy stwierdził, że plik dekaron. exe i nsse są virusami i mi je usunął. Nie wiem co zrobić by gra się włączyła...zna ktoś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 15:20, Delis napisał:

ArchLord? oglądnąłem pare filmików na YT i mogę tą gre określić jednym słowem: PORACHA :D

i żeby nie było offtopa to mam pytanko ;] mam 13lvl i sie zastanawiam gdzie najlepiej byłoby
dalej bić ;P narazie siedze na lizardmenach w North Ares :)


Super. Po oglądnięciu słabo jakościowych i mało przedstawiających filmików na YT oceniasz grę? lol. Lepiej sam w nią zagraj , a nie oceniaf po filmikach/screenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować