Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

2Moons

146 postów w tym temacie

hmm no to Vicious Summoner ;) walczy Twin Blade''ami (ew. staffem) i ma zaklęcia summonujące i takie, które zadają dmg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 16:22, Delis napisał:

hmm no to Vicious Summoner ;) walczy Twin Blade''ami (ew. staffem) i ma zaklęcia summonujące i takie, które zadają dmg ;)

Dla mnie postać-marzenie ;)
Mam inny problem. Chciałem ściągać przez ten cały Acclaim Download Manager (czy jakoś tak). Ściągałem rano, wyłączyłem kompa. Potem znów zacząłem ściągać- wszystko git. Znów wyłączyłem kompa, włączyłem- wchodzę na tą ich stronę, ale pokazuje się "can''t find manager" :/ A miałem ściągnięte dobre 20%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm a jakie masz łącze? bo ja normalnie ściągałem, nie przez managera ;) przez noc sie ściągneło (jakieś 4godz?) :) mam neo 512 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 18:39, Delis napisał:

hmm a jakie masz łącze? bo ja normalnie ściągałem, nie przez managera ;) przez noc sie ściągneło (jakieś 4godz?) :) mam neo 512 :P

Ja mam tyle samo i przy maksymalnym transferze (~ 64 KB/s) cały proces trwałby ok. 5,5 godziny, ale starszy za cholerę nie pozwoli mi zostawić kompa na noc ;) A jest jakiś plugin / widget do Firefoxa*, który umożliwiałby pobieranie z przerwami na wyłączenie komputera?


*- może być do dowolnej innej przeglądarki- poświęcę się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem ale chodzi ci o program przez który można pobierać? :P Jeśli o to chodzi to znam FlashGet i GetRight ;P też tak mam ze starszymi, ale jakoś mi się udało ostatnio ^^ A tak pozatym to odkryłem fajny sposób farmienia ;D Takie summonery-afkery zostawiają postać z demonem zsummonowanym, który zabija podchodzące moby ;) A ja czekam sobie i po chwili zbieram jego dropy :P aaa i jak już ściągniesz gre to graj na serwerze Trieste ;) zazwyczaj gram na podserwie Hosea, mój nick to Delis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 15:36, Damian14BO napisał:

Ja właśnie ściągam tą grę. Chciałbym mieć postać, która głównie walczy mieczem (a najlepiej
dwoma xD), ale potrafi wesprzeć się magią. Jest taka do wyboru w 2Moons? W ogóle prosiłbym
o kilka porad, dla początkującego. ;)
Pozdrawiam.


Jest postać posługująca się po prostu dwoma typami broni, mogą to być miecz/topór itd. Większość osób poleca dwa topory, ja w sumie gram mieczami, ale chyba się przesiądę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 25.11.2007 o 18:56, Delis napisał:

A ja czekam sobie
i po chwili zbieram jego dropy :P aaa i jak już ściągniesz gre to graj na serwerze Trieste
;) zazwyczaj gram na podserwie Hosea, mój nick to Delis ;)



Getright jest bardzo dobry, jednak trzeba uważać bo część serwerów nie ma możliwości ponownego łączenia -pojawia się napis - server does not support resuming.
Jak chcesz zostawić na noc kompa to polecam programik switch off - wyłączy on komputer o dowolnej porze ( zaznaczyć opcję - force applications to close ), getright tez ma taka funkcję jednak u mnie nie zadziałała.


Tzw AFK leveling jest BARDZO niemile widziane ( zresztą działa tylko na niższych levelach ) i powoduje iż inne klasy wręcz nienawidzą Summonerów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 17:15, Damian14BO napisał:

Beta... to dobre słowo. Gra wywala się ~5 min. po uruchomieniu- raz nawet udało mi się zrobić
dwa kroki mą postacią...


To masz pecha. Mi dc lub wywałka zdarzają się baaardzo rzadko. Kwestia łącza, gra ma spore problemy z radiówkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 09:37, Azazell3 napisał:

dziwne mam 8mb DSL i inne gry śmigają ale 2moons mam z 200ms !!! i to na każdym serwerze bezsensu
coś jest nie tak :(


to jest mało, ja mniej więcej stale mam 500... ale lagów nie mam, ewentualnie takie chwilowe, ale nie stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z forum gra? Jak tak to zapraszam do nowopowstałej gildii założonej przeze mnie i kuzyna kuzyna:P Miało byc 55+, ale noobek zaczął przyjmować 30+... trudno nic nie poradzę, udziały moje to tylko 25%:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma ktos z was moze konto jakies do oddania?

bo po 3.12 tego roku juz nie mozna sie rejestrowac z innych kontynentow niz ameryka pol.

jakbyscie cos mieli to prosze o kontakt
gg 4545911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 17:09, DreaN napisał:

Witam , mam pytanie jak ta strona się dokładnie nazywa , chciałbym w to zagra kumpel mowi ze
dobre :)


eh... google nie gryzie:P www.2moons.acclaim.com. Znaczy się to jest strona skąd można ściągnąć grę, to nie jest browserówka (gra przez przeglądarkę) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 17:12, tomoliop napisał:

> Witam , mam pytanie jak ta strona się dokładnie nazywa , chciałbym w to zagra kumpel mowi
ze
> dobre :)

eh... google nie gryzie:P www.2moons.acclaim.com. Znaczy się to jest strona skąd można ściągnąć
grę, to nie jest browserówka (gra przez przeglądarkę) .

ok thx ;) nie mam czasu tego szukac a jak wpisalem 2moons nie bylo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 16:20, ShaDoW Energy napisał:

Mam problem, ściągnąłem grę zrobiłem konto na 2moons.com. Robię play i pisze że : You can''t
play, your status is Pending ! Co zrobić??


Ale udało ci się konto założyć? Bo chyba nie powinno. Pisząc ,,robię play'''' masz na myśli wpisanie danych w ściągniętym kliencie gry i Log in?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować