Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 13/2005

288 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2005 o 20:21, Yamamoto napisał:

A piasałeś jakąś recenzje?
Bo kalendarz fajny :-)


Który Kalendarz? Ten, co będzie obecnie na płycie, czy ten z zeszłeog roku? :D
A co do recenzji... A poszukaj sobie artykułow sygnowanych moją ksywką. Troszkę ich było (niekoniecznie recki). W koncu wspólpraca moja ma już dokładnie roczek :) Czytujesz Gry Wiecznie Żywe??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2005 o 20:23, Colidor napisał:

Który Kalendarz? Ten, co będzie obecnie na płycie, czy ten
z zeszłeog roku? :D
A co do recenzji... A poszukaj sobie artykułow sygnowanych moją ksywką. Troszkę ich było (niekoniecznie
recki). W koncu wspólpraca moja ma już dokładnie roczek :) Czytujesz Gry Wiecznie Żywe??? :P


A co to jest "Gry Wiecznie Żywe"?? czasopismo, artykuł? Sorry że nie wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 20:26, Yamamoto napisał:

A co to jest "Gry Wiecznie Żywe"?? czasopismo, artykuł? Sorry że nie wiem
:-)


He he he... Istniejący od roku dział w CDA :) Kontynuator tradycji "Świnki" po mojej reaktywacji...
Ale chyba robi nam się tu za duży offtop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 20:36, Yamamoto napisał:

Sorry zapomniałem :(
W miare fajny kącik :-) Szkoda że w tym numerze nie ma. Ale w następnym będzie?


Nie ja o tym decyduję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2005 o 20:40, Yamamoto napisał:

A kto? Mac Abra? to drań jeden!!! :D Ja już go złapię!!!!


Lepiej nie. Wszka od strony prawnej on jest moim szefem :) A z takim lepiej nie zadzierać. zresztą... Mac jest spoko człowiekiem. I pogadać z nim można, i wywiadu udzieli :P Trzeba się tylko w miarę daleko trzymać od niego podczas deadline''u, co mi akurat znakomicie wychodzi z racji odległości - circa - 400 km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2005 o 20:43, Colidor napisał:


Lepiej nie. Wszka od strony prawnej on jest moim
szefem :) A z takim lepiej nie zadzierać. zresztą... Mac jest spoko człowiekiem. I pogadać z nim można, i wywiadu udzieli
:P Trzeba się tylko w miarę daleko trzymać od niego podczas deadline''u, co mi akurat znakomicie wychodzi z racji odległości
- circa - 400 km :)


Z twojego opisu to i on znajdzie sposób by cię złapać. A w "siedzibie głównej" CDA nie byłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 20:45, Yamamoto napisał:

Z twojego opisu
to i on znajdzie sposób by cię złapać. A w "siedzibie głównej" CDA nie byłeś?


A jak! Cały lipiec siedziałem w redakcji :) No, ale mowiłem - skończmy już ten offtop, bo moderator jak dojrzy, to wywali całość dyskusji i będzie po ptokach :/ Wszak to nijak ma się do numerzu 13/05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2005 o 20:50, Colidor napisał:


A jak! Cały lipiec
siedziałem w redakcji :) No, ale mowiłem - skończmy już ten offtop, bo moderator jak dojrzy, to wywali całość dyskusji i
będzie po ptokach :/ Wszak to nijak ma się do numerzu 13/05


I co pizze jadłeś? :D
Już kończymy tę rozmowę, bo masz racje z wpadnięciem moderatorów. Pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena CDA raczej już nie spadnie...

Twojej ksywy nie znam, ale obecnie kupuje cda od swieta, wiec nie jestem zbyt na biezaco. Z tego co piszesz, jestes wspolpracownikiem. Czy takze kims w rodzaju rzecznika redakcji? A jesli nie, na jakiej podstawie podajesz takie informacje? Nie mowie, ze to zle, ale do udzielania takich info nie sa chyba upowaznieni nawet redaktorzy, a co dopiero wspolpracownicy. To przeciez decyzje i sprawy zarezerwowane dla szefostwa, chyba ze jak mowie - jestes kims w rodzaju rzecznika, ktory ma podstawy, a co wiecej wiarygodne zrodlo i zgode naczelnego na pisanie takich rzeczy. Wiec jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 20:54, Jankiel34 napisał:

Z tego co piszesz, jestes wspolpracownikiem. Czy takze kims w rodzaju rzecznika redakcji? A jesli nie, na jakiej podstawie
podajesz takie informacje? Nie mowie, ze to zle, ale do udzielania takich info nie sa chyba upowaznieni nawet redaktorzy,
a co dopiero wspolpracownicy. To przeciez decyzje i sprawy zarezerwowane dla szefostwa, chyba ze jak mowie - jestes kims
w rodzaju rzecznika, ktory ma podstawy, a co wiecej wiarygodne zrodlo i zgode naczelnego na pisanie takich rzeczy. Wiec
jak jest?


Zwróć uwagę na tryb przypuszczający i słówko "raczej" - to jest klucz do zrozumienia mojej wypowiedzi :) Nigdzie nie napisałem, że mówię to w imieniu redakcji i że mówię na podstawie jakichkolwiek dostępnych mi przesłanek. Są to wyłącznie moje przypuszczenia i wyłącznie moje. Nie jestem rzecznikiem redakcji i nigdzie nie zostało zaznaczone, że wypowiadam się w jej imieniu. Pokaż mi miejsce gdzie określiłem coś takiego?
Ech, zawsze znajdzie się ktoś, kto się czepi i będzie chciał "przyłożyć" ubierając to w poważne słówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze z wytęsknieniem czekam na nr. 13, zawsze są w nim jakieś ciekawe niespodzianki, dobrze, że CD-A nie odchodzi od tej zasady:)! Cosik czuję, że w tym numerze będzie także jakaś niespodzianka (tekstowa), o której Smuggler nie wspomniał...:)

Colidor, pozwól, że Cię o coś zapytam:)!
Jak Twoje doświadczenia z Redaktorami? Czy El Dzik rzeczywiście taki straszny, klnący i pachnący ("gupi rym":P)? I czy byłeś może świadkiem jakichś słynnych "pielgrzymek gimnazjalistów*"?
No i pytanie, eee, dziwne... Czy gdy wchodziło się na "główny teren pracy", to czy nie chciało się krzyknąć "Ale burdel!"-tak jak na filmie z siedziby CDP...? Tak więc Czy Razy Czy...
___
*A co, od września żem w Liceum...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 20:57, Yamamoto napisał:


No to koniec z tobą. Smuggler to zobaczy i w "schwytane w sięci" będziesz :D
A Colidor raczej może takie żeczy pisać.


Naucz sie lepiej pisac, gamoniu.

A ty Colidor nie odwracaj kota ogonem. Skoro pada pytanie skierowane do redakcji, a ty - oglaszajac glosno, ze jestes jej czescia (wspolpracownik to tez czesc redakcji, jak mniemam) i odpowiadajac na to pytanie, jasno dajesz tym samym do zrozumienia, ze jestes osoba, ktora ma prawo udzielac takich informacji w imieniu owej redakcji. Tak ja to widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze sie boicie moderatorow oniraczej nie sa grozni ;) Pozdrp dla knot`a :], A tak btw te gierki nie pasuja do tego numeru powiny byc jakies lepsze no ale cziescie sie z tego co bedziecie miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2005 o 21:13, Jankiel34 napisał:


Naucz sie lepiej pisac, gamoniu.


Tobie też się to przyda (polskie znaki).
I nie denerwuj się, złość piękności szkodzi~!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 21:13, Jankiel34 napisał:

A ty Colidor nie odwracaj kota ogonem. Skoro pada pytanie skierowane do
redakcji, a ty - oglaszajac glosno, ze jestes jej czescia (wspolpracownik to tez czesc redakcji, jak mniemam) i odpowiadajac
na to pytanie, jasno dajesz tym samym do zrozumienia, ze jestes osoba, ktora ma prawo udzielac takich informacji w imieniu
owej redakcji. Tak ja to widze.



Jak zwykle, widzicie to, co chcecie widzieć. To, że jestem wspólpracownikiem, nie oznacza wcale, że jestem też rzecnzikiem redakcji. Wypowiadam się tu z wolnej stopy i pisząc o przypuzczalnym braku zmiany ceny CDA podchodzę do tego jako CZYTELNIK, a nie współpracownik (wbrew pozorom nie mam CDA za darmo). Wy natomiast usilnie staracie się dowieść, że wypowiadam się w imieniu redakcji. Powtarzam po raz kolejny: Nigdzie nie stwierdziłem, że takie a nie inne stanowisko zajmuje, wypowiadając się tutaj na forum i to, co pisze, jest wyłącznie moją prywatną opinią. Czy jeśli na pytanie, ile jest 2+2 odpowiem, że 4, to też chcielibyście, żebym poakzał Wam upoważnienie od matematyka, skoro z wykształcenia jestem chemikiem? I twierdzilibyście, że skoro powiedziałem, że znam się na matematyce, to wypowiadam się w imieniu matematyków? Bzdura jak dla mnie. Z mojej strony - EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 22:38, Colidor napisał:

Jak zwykle, widzicie to, co chcecie widzieć...


Olej ich to dzieci... A jak się zachowywać z nimi ? Daj lizaka i po problemie... Z taką rożnicą, że dzisiaj jest lizak a za rok baton. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować