Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przetestuj nowy patch do World of Warcraft przed premierą

26 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2005 o 10:50, Bedzio3 napisał:

ja nie mam wow''a i wole sie nie uzalezniac


Spokojnie - mnie to nie uzależniło. Raczej powędrowało na półeczke po 2 miesiącach gry :)

A patche sam w sobie fajny. Mam nadzieję ,że będziecie się przy nim świetne bawić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> Bedzio3
To twój kolejny "kulturalny" post :\
i do tego rzeczywiście nie na temat ...
Daleko na tym forum nie zajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard prawie tylko mysli o graczach WoW-a. W war3 wychodza zadko patche z malymi szmianami. A o sc to chyba w ogule zapomnieli. Sry all jak sie myle ale takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 13:11, Bedzio3 napisał:

LOL? Eh o co wam chodzi? Wolnośći słowa już nie ma?


Sorry nie obraź się. Nie chodzi mi o to że nie lubisz wowa (ja w to też nie gram choć nie mam nic przeciwko) ale o to jak przedstawiasz swoje opinie. Staraj się chociaż w miejsce niektórych słów wstawiać jakieś znaczki np. $%^@ do wyboru - dość często w twoich poastach występują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę potestowałem patch :) Notabene już od 3 dni jest PTR. Powiem krótko: na AH w innych miastach można się lekko zawieść (ale ważne, że chociaż jest), Ahn''Qiraj to rewelka (nie mogę się doczekać na rajdy z moją gildią), wprowadzono bardzo fajne zmiany polegające na tym, że teraz dla każdej postaci można zrobić osobną listę używanych addonów, osobne ustawienia klawiszy, zaś macra są teraz wspólne (18) + dodatkowe 18 na każdą z postaci. Aha - na tych test realmach każda postać dostała (po raz pierwszy w historii testów) Epic sety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 16:38, Sth`Devilish napisał:

Trochę potestowałem patch :) Notabene już od 3 dni jest PTR. Powiem krótko: na AH w innych miastach można się lekko zawieść
(ale ważne, że chociaż jest), Ahn''Qiraj to rewelka (nie mogę się doczekać na rajdy z moją gildią), wprowadzono bardzo fajne
zmiany polegające na tym, że teraz dla każdej postaci można zrobić osobną listę używanych addonów, osobne ustawienia klawiszy,
zaś macra są teraz wspólne (18) + dodatkowe 18 na każdą z postaci. Aha - na tych test realmach każda postać dostała (po
raz pierwszy w historii testów) Epic sety :D



A ja nawet nie mam czasu (znowu) na grę. :( Więc zapytam krótko: na czym konkretnie można się zawieść, jeśli chodzi o rozbudowany system AH? Miał być dostęp do aukcji z każdego miasta i chyba jest? Ciekawi mnie też jak działają zunifikowane kanały Trade i LFG - tzn. czy teraz każde ogłoszenie będzie widać zarówno w IF, SW i Darnassus, czy może osobne kanały dla każdego miasta zostały zachowane?
Ahn`Quiraj - kolejna instancja dla dużych grup. Czy ciekawa - czas pokaże. Z radością przywitałbym jednak jakiegoś "dungeona" dla małej, skromnej grupki. Cieszy dodanie (wreszcie) osobnej listy addonów i ustawień klawiszy dla każdej z postaci.
Nie wiem jak zapatrywać się na zmiany dotyczące resetowania raidowych instancji - z jednej strony może to uprościć sprawę, z drugiej popsuć szyki niektórym osobom. No i wreszcie możliwość czekania we wszystkich kolejkach do BG jednocześnie - oby dzięki temu łatwiej było znaleźć chętnych do walki.
Zdziwił mnie brak wzmianki w poście, bądź co bądź, warlocka, o torbie na soul shardy. A, oczywiście skomentowania paladyńskich zmian akurat od Ciebie się nie spodziewam. ;P
Coś mi się zdaje, że możliwość poszalania w epickim secie kilka osób na testy przyciągnie. ;)

P.S. Czyżby na testy można było sie dostać mając nieaktywne konto, czy może jakimś cudem wróciłeś do gry? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epic sety były do przewidzenia, ponieważ nowe instance nie są dla blue itemów. Tam nawet nie warto iść z blue :) Oba instance są porównywalne do BWL, choć niektórzy twierdzą, że są ciutek łatwiejsze od BWL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 17:25, Seaven napisał:

Więc zapytam krótko: na czym konkretnie można się zawieść, jeśli chodzi o rozbudowany system AH?


W sumie chyba tylko na tym, że jedyne co ma to wspólnego z AH to sami aukcjonerzy :) Bo nie ma żadnego nowego pomieszcenia w tych miastach, po prostu w dwóch kątach stoji sobie dwóch npc, którzy służą jako aukcjonerzy :) Ot tyle.. Dosyć ciasno :) A spodziewałem się ciutkę więcej, ale jest oki.

Dnia 25.11.2005 o 17:25, Seaven napisał:

Zdziwił mnie brak wzmianki w poście, bądź co bądź, warlocka, o torbie na soul
shardy.


A no tak, nie próbowałem, bo wymaga skilla 260 w tailoring (a na teście nie dostaje się profesji, trzeba je od nowa rozwijać), ale składniki sa banalne, nieco Bolt of Runecloth, Ichor of Undeath i coś jeszcze (nie pamiętam dokładnie, ale żadnych trudnych do zdobycia składników nie potrzeba), po za tym torby może używać każdy warlock bez względu na lvl (przynajmniej tej 20 slotowej). Przypuszczam, że torby więcej niż 20 slotowe (z dropów z MC i innych) będą baaardzo chodliwym towarem na AH :)

>A, oczywiście skomentowania paladyńskich zmian akurat od Ciebie się nie spodziewam. ;P

No raczej :P Wiesz doskonale, że paladyn to mnie interesuje jak losy jakiejś Marii z przedmieściai z jakieś telenoweli ;)) Ale walczyłem z jednym długo (jako warlock gram na teście) i albo nie potrafił/a grać, albo wcale takich wielkich zmian nie ma, bo walka poszła prawie bez problemu (nie licząc tego, że miałem taki lag, że połowa nie szła po myśli). Potem jeszcze mnie wraz z magiem próbowali zabić przz jakieś 5 minut :D

Dnia 25.11.2005 o 17:25, Seaven napisał:

Coś mi się zdaje, że możliwość
poszalania w epickim secie kilka osób na testy przyciągnie. ;)


Jakbyś zgadł - nagle pojawiły się kolejki po 8000 osób i 100-120 minut czekania...

Dnia 25.11.2005 o 17:25, Seaven napisał:

P.S. Czyżby na testy można było sie dostać mając nieaktywne
konto, czy może jakimś cudem wróciłeś do gry? :P


Odpowiedź: tak i tak :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 17:27, TobiAlex napisał:

Epic sety były do przewidzenia, ponieważ nowe instance nie są dla blue itemów. Tam nawet nie warto iść z blue :) Oba instance
są porównywalne do BWL, choć niektórzy twierdzą, że są ciutek łatwiejsze od BWL :D


To dlaczego nie były do przewidzenia, kiedy dano nam możliwość testowania BWL? Skoro nowe instancje są porównywalne, a jak sam twierdzisz, w "niebieskim" tam latać nie warto. ;P Hm? Już raczej skłaniałbym się ku przypuszczeniu, że Blizz postanowił w ten sposób zachęcić graczy do testowania, być może licząc na opinie odnośnie liftingu epickich setów. Co nie wyklucza oczywiście chęci umilenia/ułatwienia graczom rozgrywki. Swoją drogą to takie dziwne uczucie, gdy wokół latają setki osób wyglądających w swoim ekwpinuku tak samo jak ty. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować