Zaloguj się, aby obserwować  
kamceg

The Elder Scrolls IV: Shivering Isles

86 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2007 o 11:53, pitors89 napisał:

Szkoda,że Obliviona i dodatków nie wydaje CDP tylko konkurencyjna CENEGA... mam już sporo wirtualnych
klubów na sklep.gram.pl i bym sobie zamówił, a tak to lipa... :/

Sprostowanie :)
*zamiast punktów napisałem klubów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale w wyszukiwarce szukałem tylko po dokładnym tytule. Ale skoro jest temat o KotN to juz lepiej jak temat dodatki został porozbijany na konkretne części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 19:52, kamceg napisał:

Sorry, ale w wyszukiwarce szukałem tylko po dokładnym tytule.

To chyba przydałaby ci się ta lektura... ===> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27 :P

"Jakie słowo kluczowe wpisać? Najlepiej wpisac rdzeń słowa, najmniej zmienną część która się nie odmienia. Muszą to być przynajmniej 3 znaki. Sprawdzaj synonimy (różne określenia tego samego), sprawdzaj też wersję polską i angielską tytułów gier/filmów. Spróbuj wersji bez polskich liter."

A poza tym przecież sam się do tamtego tematu dopisywałeś...

BTW Oblivion mnie jakoś nie zachwycił poza stroną graficzną. Dużo ciekawsza fabuW związku z tym wątpię żebym się na dodatek skusił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wycinek wpisu z mojego gramsajta: "Wczoraj swoją premierę miał drugi dodatek do Obliviona, czyli Shivering Isles. Jakby ktoś nie wiedział to w dodatku przyjdzie nam zwiedzić krainę Lorda Sheogoratha - daedrycznego Pana Szaleństwa. Wyspa jest podzielona na dwie części - Manię i Demencję - które są odbiciem chorego umysłu Sheogoratha. Dodatek mozna kupic tutaj za jedyne:) 29.99 $. Co do Polskiej premiery to wiadomo jedynie to, że planowana jest ona w terminie dalszym niz maj tego roku. Nie znamy też daty premiery patcha 1.2, który nie jest kompatybilny z polską wersją Obliviona, a jak pewnie wiecie bez niego SI nie pójdzie." No ciekawe ile nam cenega każe czekac, miejmy nadzieję, że jak najkrócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leniwy jestem, więc znowu kopia z mojego gs''a:P

Dzisiaj na Admantytowej wierzy zobaczyłem bardzo ciekawego newsa. Otóż jak informuje nas serwis Miasto Gier polonizacja Shivering Isles została ukończona. Pracował nad nią ten sam zespół, który polonizował Obliviona, więc mozemy się spodziewac solidnej produkcji. Cenega póki co nie wyjawia daty premiery dodatku, która została zapowiedziana na termin późniejszy niż 31 maja. Nieoficjalnie dodatek ma się pojawic w sklepach już 15 czerwca. W takim razie musimy wytrwac do końca roku szkolnego, ale za to na jego koniec spotka nas bardzo miła rzecz:)



Więcej informacji jak zwykle na: www.elderscrolls.phx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Fajnie, mogli by tylko tak dać datę premiery :] I żeby nie przekraczała ona sierpnia (puk, puk) , bo w wakacje zagrałbym sobie chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz powedziec o co chodzi? Bo jeżeli o ten temat to ja go założyłem :P

Bifur->>>>> Trzeba kupic orginalną polską wersję gry żeby miec spolszczenie. Póki co cenega chyba nie udostępniła spolszczenia dla osób, które kupiły angielską wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze zdobyciem matrycy do tarczy (wersja heavy z rudy obłedu),skompletowałem calosc, a tego elementu nie mogę nigdzie zdobyć.Moze ktoś mi podpowie , w jakiej lokacji szukac, chociaz wydaje mi sie ze to jest generowane losowo ,i moge tak w nieskonczonosc.....Moze ktoś zna kod, bo nie widze szans na normalne zdobycie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy z shivering isles mam misję żeby stworzyć laskę Sheogoratha mam już oko ale nie wiem co zrobić z tym drzewem klikam i pishe że nie odda gałęzi to drzewo :( Byłbym wdzięczny za pomoc na odpowiedz czekam 2 godziny proszę odpiszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych, co juz kupili ten dodatek: Czy poziom potworów , tak, jak w podstawce, wzrasta równolegle do poziomu gracza? Bo mnie to właśnie zniechęciło do Obliviona po zaledwie 240 godzinach gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować