Zaloguj się, aby obserwować  
kamceg

The Elder Scrolls IV: Shivering Isles

86 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2007 o 17:15, KrzysztofMarek napisał:

Mam pytanie do tych, co juz kupili ten dodatek: Czy poziom potworów , tak, jak w podstawce,
wzrasta równolegle do poziomu gracza? Bo mnie to właśnie zniechęciło do Obliviona po zaledwie
240 godzinach gry...


Chyba nie bo jak walczyłem z Knights of oreder na 10 lvl to byli silni a jak walczyłem z nimi za 11 lvl to już byli łatwi do pokonania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to by wymagało zmiany całej formuły gry, bo przecież Oblvion to właśnie na level scallingu sie opiera:D Mnie po 500 h się nie znudził - tak jak Morrowind:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ Mnie po 500 h się nie znudził - tak jak Morrowind:D
Morrowind przewyższa Obliwvina o klasę, grałem w niego, bez przesady, co najmniej 2000 godzin. Tam to byłem panisko! No, skoro mnie tak zachęcacie, to skuszę się na ten dodatek (a czy zachowuję swoją postać z Obliviona, czy gram od początku?). Jak tylko skończe Wyspę Czarodziei, czyli moda do Morrowinda ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 18:27, Lucas016 napisał:

Ofkors, zachowujesz swoją postać ;) A który masz level w Oblivionie, jeśli można spytać? ^^

Nędza, dopiero 29. Nie to co w Morrowindzie, gdzie miałem już 370...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, ja w Morku miałem podobnie. W Oblivionie nie ma już takiego buga:D Za to można też awansowac na każdy poziom dzięki chodzeniu do więzienia - wystarczy, że będą nam spadac umiejętności:D Ja jedną z moich 9 postaci - Redgardem osiągnąłem 58 lvl, co to była za katorga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wygrał już shivering isles? jak tak to dajcie wskazówki jak wziąć gałąź do laski sheogoratha mam już oko ciirty i nie wiem co dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja bym Ci odpowiedział bo już SI przeszedłem całe, ale wypadałoby żebyś sprecyzował to pytanie - dokładnośc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o przybliżenie mi dodatku do THS:O... przeszedłem całość podstawową i nie wiem czy zdecydować się na zakup dodatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 21:10, kamceg napisał:

No ja bym Ci odpowiedział bo już SI przeszedłem całe, ale wypadałoby żebyś sprecyzował to pytanie
- dokładnośc:)


To jest tak... Mam już oko Ciirty i idę do następnej jaskini i kiedy wchodzę do niej aby zabrać gałąź z drzewa do laski Sheogoratha włączam klawisz akcji i pisze że drzewo nie chce oddać gałęzi :( a teraz czekam i nie wiem co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o drzewo w sali głównej pałacu Sheogoratha? Jak tak to za nim ujawni się tajne przejście przez które zchodzimy w dół i w dół i w dół:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 13:19, kamceg napisał:

Chodzi Ci o drzewo w sali głównej pałacu Sheogoratha? Jak tak to za nim ujawni się tajne przejście
przez które zchodzimy w dół i w dół i w dół:D


nie... Chodzi mi o tą misję po tym jak Sheogorath wyparował i Haskill mi powiedział że muszę stworzyć laskę sheogoratha na nowo, najpierw musiałem iść do jakiejś jaskini i zabić Ciirte potem mam zabrać jej oko następnie wchodzę do innej jaskini i muszę zabrać gałąź z Shade Tree a kiedy wciskam klawisz akcji pisze że drzewo nie chce oddać gałęzi :( i nie wiem co mam robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to może tak, ja jestem w manii i muszę wykonać zadanie żeby stworzyć laskę sheogoratha i dałem jednemu Khajjitowi 3 sztylety a potem on zabił Ciirtę i zabrałem jej oko potem muszę iść do MILCHLAR i z Tree of shade (obok źródła w którym jest Standing stone) mam zabrać gałąź ale pisze że próbuję z całych sił a gałąź nie wychodzi... więc jak ktoś wie co zrobić to niech mi powie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba już wiem jak Ci pomóc. Jak jesteś w Milchlar to musisz znaleźc taki basenik, w którym stoi basenik. Gdy do niego podejdziesz - nie musisz go klikac - zaatakuje Cię twoja własna kopia(bardzo trudny pojedynek, gdyż ta postac jest dosłownie taka sam jak ty). Gdy ją pokonasz dostaniesz gałąź i jeden z najlepszych mieczy w grze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za krótka?? 30 h jak na dodatek to chyba sporo - mówię o rozwiązaniu wszystkich questów. Co do broni to jest jej sporo nowych rodzaji - chocby ta grumicka. A co do Zbroi to bursztynow i szalona. Tyle chyba wystarczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować