Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

ta gra jest wspanialym uzupelnieniem zwyklego figurkowego warhammera - i jako taka sie sprawadza znakomicie.
kazdy - nawet najwiekszy znawca rtsow polegni w potycze przeciwko graczowi obeznanemu w mechanice gry figurkowej jesli usadzimy ich do duela przy zalozeniu ze zaden z nich wczesniej w MoC nie gral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 20:45, morthi napisał:

ta gra jest wspanialym uzupelnieniem zwyklego figurkowego warhammera - i jako taka sie sprawadza
znakomicie.
kazdy - nawet najwiekszy znawca rtsow polegni w potycze przeciwko graczowi obeznanemu w mechanice
gry figurkowej jesli usadzimy ich do duela przy zalozeniu ze zaden z nich wczesniej w MoC nie
gral


tylko czego to ma dowodzic Morti? I dont see a point. Faktem po prostu jest ze gra nadwszechmiar wyladowala na polce z opisem "przecietniak" i upgrade wszystkich pecetow na swiecie juz jej nie pomoze. Zreszta nigdy by nie pomogl bo uwazam ze ta gra wcale nie ma jakis wygorowanych wymagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zażartym maniakiem rts typu Warcraft a Mark of Chaos cenie właśnie za to ze nie jest do nich podobny i myślę ze wymagania nie są tu też aż tak ważne przeszedłem ja 2 razy na bardzo słabym sprzęcie praktycznie pokaz slajdów. Nie żałuje ani chwili spędzonej przy niej to jest po prostu giera która ma swój klimat a nie każdemu będzie on pasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra posiada swój magiczny urok świata młoka... Jest po prostu inna niż standartowe rts''y i tyle. Niestety gra niekoniecznie trafiła w rynek....ale nie można powiedzieć że jest słaba. Mam też nadzieje zobaczyć jakiś dodatek z dodatkowymi rasami i większą ilością map do multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 20:03, dobrakos napisał:

dokladnie. bo wiekszosc graczy uwaza za dynamike przede wszystkim prosty schemat z typowego
rts-a typu warcraft: buduje baze - buduje jednostki - wale do ataku - jak sie nie uda to buduje
od nowa itd. W MoC nie ma baz ani budowania jednostek, to byl glowny zarzut z jakim sie spotkalem.
gra miala byc inna i jest. a ze nie trafia to w gusta wiekszosci graczy to fakt

Niekoniecznie. Chodzi przede wszystkim o dynamikę walki, o to jak jednostki między sobą walczą i jak wygląda system obrażeń. Ktoś, kto będzie się spodziewał walk przynajmniej tak dynamicznych jak w DoW po prostu się zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2007 o 21:18, Czedwik napisał:

Niekoniecznie. Chodzi przede wszystkim o dynamikę walki, o to jak jednostki między sobą walczą
i jak wygląda system obrażeń. Ktoś, kto będzie się spodziewał walk przynajmniej tak dynamicznych
jak w DoW po prostu się zawiedzie.


przy tym tempie walki co mamy w DoW to przecietna bitwa w MoC trwalaby jakies 2 minuty :) zeby mialo to jakis sens to musieliby zwiekszyc ilosc oddzialow/jednostek na ekranie o jakies kilka(nascie?) razy - wtedy nie wiem czy normalny komp by to pociagnal. Pomysl byl dobry , wykonanie tez mimo paru niedorobek, jezeli teraz oleja ten projekt i pozwola umrzec MoC smiercia naturalna to znaczy ze zmarnowali licencje Games Workshop - oby jednak nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 21:59, dobrakos napisał:

przy tym tempie walki co mamy w DoW to przecietna bitwa w MoC trwalaby jakies 2 minuty :) zeby
mialo to jakis sens to musieliby zwiekszyc ilosc oddzialow/jednostek na ekranie o jakies kilka(nascie?)
razy - wtedy nie wiem czy normalny komp by to pociagnal. Pomysl byl dobry , wykonanie tez mimo
paru niedorobek, jezeli teraz oleja ten projekt i pozwola umrzec MoC smiercia naturalna to
znaczy ze zmarnowali licencje Games Workshop - oby jednak nie

Jeśli wydadzą jakieś patche i być może jakiś dodatek to jest jakaś szansa. Jeśli o dynamice mowa to chodzi głównie o to jak same walki wyglądają. Po prostu jednostki machają bronią w powietrzu (a razi to zwłaszcza w pojedynkach dowódców), nie ma tak zwanych sync-kills, parowania ciosów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2007 o 22:08, Czedwik napisał:

Jeśli wydadzą jakieś patche i być może jakiś dodatek to jest jakaś szansa. Jeśli o dynamice
mowa to chodzi głównie o to jak same walki wyglądają. Po prostu jednostki machają bronią w
powietrzu (a razi to zwłaszcza w pojedynkach dowódców), nie ma tak zwanych sync-kills, parowania
ciosów itd.

jesli to chodzi o animacje walk to zgadzam sie w pelni, to najwiekszy mankament technicznej strony gry. Drugi jak dla mnie troche wiekszy problem to fakt ze jest tylko kampania singlowa i potyczki - przeciez to sie nudzi po paru tygodniach grania. Az prosi sie o tryb strategiczny gdzie mozna by zagrac jakas kampanie przeciw koledze czy komputerowi, cos ala MTW w Starym Swiecie, szczerze mowiac watpie czy kiedykolwiek sie tego doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 20:45, morthi napisał:

ta gra jest wspanialym uzupelnieniem zwyklego figurkowego warhammera - i jako taka sie sprawadza
znakomicie.
kazdy - nawet najwiekszy znawca rtsow polegni w potycze przeciwko graczowi obeznanemu w mechanice
gry figurkowej jesli usadzimy ich do duela przy zalozeniu ze zaden z nich wczesniej w MoC nie
gral


Jedyny minus jest to że nie dodali do gry wszystkich ras. Może będą dodatki albo 2 część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 15:52, necron1501 napisał:

Mam pytanie, ile jest aktów w kampani chaosu?

po 4 akty w kazdej kampanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadam ang. wersję i ściagnołem spolszczenie (jakis wpis do rejestru co ma odblokować pl język) ale nic takiego się nie robi. Ktoś miał taki przypadek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 19:58, Chilid napisał:

Witam wszystkich posiadam ang. wersję i ściagnołem spolszczenie (jakis wpis do rejestru co
ma odblokować pl język) ale nic takiego się nie robi. Ktoś miał taki przypadek???


po spolszczenie zapraszam do dowolnego sklepu z grami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 23:12, nathanadler napisał:

po spolszczenie zapraszam do dowolnego sklepu z grami :P

On chyba zakupił wtedy tą wersję angielską w waszym sklepie. Tak przynajmniej można wnioskować z jego posta. A jeśli ma pirata to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 23:27, Czedwik napisał:

> po spolszczenie zapraszam do dowolnego sklepu z grami :P
On chyba zakupił wtedy tą wersję angielską w waszym sklepie. Tak przynajmniej można wnioskować
z jego posta. A jeśli ma pirata to...


Spoko ale po co mu angielska była jak chcaił polską ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 23:32, nathanadler napisał:

> > po spolszczenie zapraszam do dowolnego sklepu z grami :P
> On chyba zakupił wtedy tą wersję angielską w waszym sklepie. Tak przynajmniej można wnioskować

> z jego posta. A jeśli ma pirata to...

Spoko ale po co mu angielska była jak chcaił polską ??


zwlaszcza ze polska mozna bylo dostac wszedzie a angielska nie :) podejrzana sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 23:32, nathanadler napisał:

Spoko ale po co mu angielska była jak chcaił polską ??

Cóż, nie mam pojęcia, ale faktycznie możliwe, że ma piracką wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować