Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 19:17, darsz napisał:

> a to nie jest ten patch od Namco - wersja angielska???

Ściągnąłem i zainstalowałem. Miałem wersję polskojęzyczną. Update do wersji 1.72 poprawnie
zainstalowany. Nie grałem jeszcze, więc nie wiem jak to się przełożyło na grę.
Zdravim



zle sie wyrazilem... ten patch 1.72 to juz jest od tygodnia dostepny (nie trzeba sciagac 300mb - bo to jest uniwersalny patch - instalowany na kazda wersje - wystarczy autoupdaterem z 1.6 do 1.72 chyba ok. ~50mb)

od Cenegi to wyczekujemy patcha, który poprawi spolszczenie - w wersji PL połowa dialogów jest po angielsku

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo patche są dwa (a raczej będzie drugi). Jeden oficjalny, do 1.72 a drugi (zaplanowany na dziś ale jeszcze nie ma go) od Cenegi poprawiający wersję pl......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.
Pozwolisz, że spytam, grałeś już w MoCh z zainstalowanym patch''em?
Jeżeli tak, to czy rzeczywiście dodali friendly fire?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 09:42, darsz napisał:

Pozwolisz, że spytam, grałeś już w MoCh z zainstalowanym patch''em?
Jeżeli tak, to czy rzeczywiście dodali friendly fire?

Z friendly fire jest sprawa o tyle dziwna, że w kampanii go nie ma, a w "multi" można go włączyć... Póki co nie sprawdzałem jak to wygląda, bo tryb multi, czy w ostateczności potyczki z SI to beton i porażka.... ROTFL - to jest chyba pierwszy RTS gdzie postawiono na kampanię a olano całkowicie resztę....

->morthi - no też nie rozumiem tej sprawy z patchem, wspomniane coś było, że go planują, potem był w przygotowaniu, a okazało się że "przygotowano" zwykłe 1.72 i tak się zastanawiam co to za przygtpwania trzeba było poczynić - ściagnąć z innego serweru go czy jak?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze kampanie trzeba zaczac od poczatku i wtedy ff sie uaktywni ?
MoC wymaga jeszcze wielu poprawek - chociaz tyle ze 1.72 sie pojawilo.

ciekawi mnie czy ta gra bedzie dalej rozwijana, czy pojawia sie dodatki z nowymi rasami itd...

cenega cos ostatnio nie ma szczescia do wydawania gier :) - wpompowano sporo pieniedzy w reklame MoC a teraz nie chca nic z ta gra robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm raczej wątpię - misję włączyłem "od nowa" a nie wczytałem save "w trakcie"... Także po prostu chyba nawet tego nie potrafiono porządnie zrobić....
Cóż skirmishy ledwo mamy namiastkę, multi właściwie nie ma, kampania mnie nie porwała, ot niezła rzemieślnicza robota i nic więcej... No i tak się zastanawiam jaki jest sens egzystencji MoCh u mnie na dysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z tą grą dlaczego jak włączam gre przez sieć to się wczytuje bardzo długo i się nie załaduje? wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 11:26, trutututu napisał:

mam problem z tą grą dlaczego jak włączam gre przez sieć to się wczytuje bardzo długo i się
nie załaduje? wy też tak macie?

Nie - ale nic nie tracisz bo na necie NIKT nie gra (dosłownie)... Ew. jak masz ochotę spróbować się z SI to spróbuj wejść na LAN - może tam będziesz miał dobrze (bo opcja potyczki z SI jest możliwa tylko przez LAN albo NET gdzie zakładasz sobie grę i grasz na kompa...)

A ja właśnie przed chwilą grę wywaliłem, przeszedłem kampanię ładu, zacząłem chaos i... cóż głoś czempiona chaosu to głos wsiowego głupka a nie wodza dla hordy;] Ot uroki polonizacji pełnych... No nic... przepłaciłem (90zł to bardzo drogo jak na tak niedopracowany tytuł) pobawiłem się, a jak będe chciał się pobawić czymś w tym stylu to odpalę M2TW przy którym MoCh jest marną podróbką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory za dubla - a może po prostu on wyświetla tylko komunikat jak już jesteś w multi w oknie gier że wczytuje je czy coś w tym stylu? Bo jeżeli tak to się nie doczekasz bo gier nie ma bo nikt ich nie zakłada bo ten tytuł jest pod respiratorem na granicy śmierci;p Kliknij załóż grę i zobaczysz czy się da - jak tak to jest oki;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 11:43, ChrisBgnr napisał:

sory za dubla - a może po prostu on wyświetla tylko komunikat jak już jesteś w multi w oknie
gier że wczytuje je czy coś w tym stylu? Bo jeżeli tak to się nie doczekasz bo gier nie ma
bo nikt ich nie zakłada bo ten tytuł jest pod respiratorem na granicy śmierci;p Kliknij załóż
grę i zobaczysz czy się da - jak tak to jest oki;]


ale ja mam tak że wciskam internet i mi sie wczytuje bez końca aż wciskam anuluj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zamiast internet spróbuj LAN - do SI potyczek to wszystko jedno a na LANie tyle samo graczy co na necie;p A jak LAN też się nie chce wczytać to nie wiem... Jedyne co mi przychodzi do głowy to może masz porty nie pootierane albo firewall Ci blokuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro powiedzieli ze wydadza a nastepnie nawet pojawil sie ze jest w produkcji to dlaczegoby mieli go nie wydac?
zastanawiajace jest dlaczego go jeszcze nie wydali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

friendly fire jest tylko w multi.Jezeli zalozysz gre multi tylko z si to masz tzw. skirmish i tam ff tez powinien dzialac, w kampanii nie ma takiej opcji. Co do polonizacji to mozesz albo czekac na patch od cenegi albo mozesz sobie zmienic jezyk na angielski (jak - bylo opisane w tym watku co najmniej 10 razy).Skoro producent cos takiego umozliwil i podal do wiadomosci to znaczy ze jest to legalne wiec musisz "tylko" znac angielski.Poza tym kampania chaosu jest o wiele fajniejsza niz imperialnych i warto ja przejsc jak juz wydales kase na gre, ale twoj wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 10:48, necron1501 napisał:

Wie może któryś z was jaka będzie dodatkowa rasa w dodatku?

dodatek? jesli ma byc to podaj jakis link
ale slyszalem że ta gra jest juz bez wsparcia i bezprzyszlosci jesli to sie zmienilo to bede wniebowziety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 13:08, Mateusz9214 napisał:

dodatek? jesli ma byc to podaj jakis link
ale slyszalem że ta gra jest juz bez wsparcia i bezprzyszlosci jesli to sie zmienilo to bede
wniebowziety


Linka nie podam bo nie znam ale czytałem że ma być dodatek chyba w listopadzie tak przynajmniej czytałem w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2007 o 13:43, necron1501 napisał:

Linka nie podam bo nie znam ale czytałem że ma być dodatek chyba w listopadzie tak przynajmniej
czytałem w CDA.

ciekawe skad CDA ma takie informacje, jak ktos tak jak ja nie kupuje CDA to nic nie wie, bo ani na oficjalnym forum ani stronie producenta (Black Hole) ani wydawcy (Namco) nie ma od dluzszego czasu zadnych informacji. Najlepsza to jest wogole Cenega, tak sie ta gra najpierw chwalili, gra roku i tego typu bzdury, a potem to nawet przespali moment wydania patcha, o patchu lokalizacyjnym oczywiscie tez zapomnieli. Cenega = porazka na calej linii, ale to tak na marginesie. Na oficjalnym forum, tudziez na forum niemieckim ktore zdaje sie miec najlepsze informacje, czytalem spekulacje o dodatku i o drugiej czesci gry, podobno z tym samym studiem (Black Hole) ale zadnych terminow nigdzie nie widzialem.Dowiemy sie jak zawsze we wlasciwym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować