Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2007 o 19:04, dobrakos napisał:


> Linka nie podam bo nie znam ale czytałem że ma być dodatek chyba w listopadzie tak przynajmniej

> czytałem w CDA.
ciekawe skad CDA ma takie informacje, jak ktos tak jak ja nie kupuje CDA to nic nie wie, bo
ani na oficjalnym forum ani stronie producenta (Black Hole) ani wydawcy (Namco) nie ma od dluzszego
czasu zadnych informacji. Najlepsza to jest wogole Cenega, tak sie ta gra najpierw chwalili,
gra roku i tego typu bzdury, a potem to nawet przespali moment wydania patcha, o patchu lokalizacyjnym
oczywiscie tez zapomnieli. Cenega = porazka na calej linii, ale to tak na marginesie. Na oficjalnym
forum, tudziez na forum niemieckim ktore zdaje sie miec najlepsze informacje, czytalem spekulacje
o dodatku i o drugiej czesci gry, podobno z tym samym studiem (Black Hole) ale zadnych terminow
nigdzie nie widzialem.Dowiemy sie jak zawsze we wlasciwym czasie.



Mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 10:48, necron1501 napisał:

Wie może któryś z was jaka będzie dodatkowa rasa w dodatku?

Heh po premierze dało się słyszeć o dodatku, ale teraz...
Pewnie byłaby pełnoprawna armia krasnoludów i zielonoskórych + nowe wojska najemne(może wampiry - występowały w końcu w szczątkowej wersji) i regimenty do starych armii;P
Cóż jak na dodatek to nieźle, ale lepiej aby powstał Mark of Chaos 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 10:50, Forgotten napisał:

> Wie może któryś z was jaka będzie dodatkowa rasa w dodatku?
Heh po premierze dało się słyszeć o dodatku, ale teraz...
Pewnie byłaby pełnoprawna armia krasnoludów i zielonoskórych + nowe wojska najemne(może wampiry
- występowały w końcu w szczątkowej wersji) i regimenty do starych armii;P
Cóż jak na dodatek to nieźle, ale lepiej aby powstał Mark of Chaos 2


No dodali by więcej inowacji do gry naprzyklad leśne elfy(ten elf z filmiku początkowego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zapowiedziano oficjalnie wersje WH: MoC na Xbox360. Nie byloby nawet nic w tym nadzwyczajnego gdyby nie zapowiedziano tez jednoczesnie rozszerzenia do MoC.Jego nazwa to Battle March. Beda 2 nowe rasy: O&G (to bylo wiadomo jesli ktos skonczyl podstawke) i Dark Elves. Oczywiscie beda kampanie dla nowych ras, nowy(e) tryby multi i nowe jednostki dla istniejacych ras + pewnie sporo mniejszych bajerow.Foty zapowiadaja sie pysznie: Black orc, boar boys, Merauder Cavalry dla Chaosu. Najlepiej ze wszystkiego wygladaja DE i ich cold ones, dobry wybor :) No wiec gra na Xbox360 wyjdzie jako calosc czyli podstawka+dodatek i ma to byc w 2008 roku, kiedy natomiast ma wyjsc sam dodatek na pc to nie wiadomo, jest nadzieja ze wczesniej bo beda chcieli przetestowac nowe rozwiazania zanim wypuszcza na konsole :) Fajnie byloby na swieta sobie zagrac, wiecej informacji pewnie bedzie na Games Convention w Leipzig czyli niebawem. Linki do galerii dla zainteresowanych:
http://xbox360.ign.com/objects/894/894212.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2008? To koło dwóch lat po premierze na PC. Mają tempo, nie ma co. Zwłaszcza, że wtedy na PC pewnie wyjdzie kolejny Total War i, daj Boże, Starcraft 2. Cóż, na PC czasami spadają ochłapy (chociaż czasami znajdzie się coś lepszego) ze stołu konsolowego to i w drugą stronę może być podobnie. MoC był grą dobrą i niestety tylko tyle. Od twórców Armies of Exigo i z taką licencją oczekiwałem sporo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 16:53, hartmar napisał:

witam zastanawiam się nad zakupem W.MoC, dużo gram w WH40k DW+WA+DC, czy ta gierka jest zbiżona
poziomem do DoW.

Nie wiem co masz na mysli piszac "zblizona poziomem", jest na pewno gorzej dopracowana od DoW ale ma lepsza grafika i fajny klimat, szczegolnie w singul.Obie gry ciezko porownac bo MoC ma zupelnie inne zasady, ma oddawac klimat bitewniaka i polega na starciach ustawionych armii a nie na budowie budynkow, jednostek i zdobywaniu punktow kontrolnych. Jezeli lubisz bitwy i klimaty fantasy to moze wyprobowac: sciagnij demo, linki sa w tym watku wystarczy poszukac. Gra jest w tej chwili tez smiesznie tania (30-40 zl), czy warto to sam musisz ocenic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem, zaistalowałem niezłe intro, zaczynam grę w singla nawet podoba mi się sposób zakupu armii i ulepszeń, trochę wolniejsza rozrgrywka niż w DoW ale wkońcu to 41 wieków wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamietaj ze jesli nie podoba CI sie polska wersja jezykowa mozesz ja zawsze zmienic na angielska i to calkiem legalnie (wystarczy ze przejrzysz ten watek a znajdziesz odpowiednie informacje w jaki sposob mozesz tego dokonac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli masz czas to sobie po prostu sciagnij to co zostalo udostepnione na forum wydawcy a bedziesz mogl grac w oryginalna angielska wersje gry ;) aczkolwiek uwazam ze polska lokalizacja jest bardzo klimatyczna (szkoda tylko ze nie jest pelna a cenega jak widac nie zamierza w ogole zrobic patcha poprawiajacego polonizacje MoC :/ mimo ze obiecali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już jak b edzie nazywał się dodatek do Warhammera Mark Of Chaos : Battle March. Będą dwie nowe frakcje dark elfs i orki z goblinami. Trzeba czekać do 2008:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEy ja mam takie małe pytanie... Czemu w MoC przez internet gra tak mało ludzi??? jak jest tdobra pora to jest z 8-12 osob a tak to po 2-4. Troche mnie to intryguje bo MoC jest podobno grą roku i sprzedawana w Ameryce ,Kanadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 16:37, Ariel147 napisał:

HEy ja mam takie małe pytanie... Czemu w MoC przez internet gra tak mało ludzi??? jak jest
tdobra pora to jest z 8-12 osob a tak to po 2-4. Troche mnie to intryguje bo MoC jest podobno
grą roku i sprzedawana w Ameryce ,Kanadzie

Podobno? Ja o tym nie słyszałem. Jest gorsza od prekursorów i jedynie grafikę ma lepszą ale grafika grywalności nie czyni.
Gra mało ludzi bo gra jest (widać) średnia co sam stwierdziłem po przygodzie z demem. Podobny problem jest w GRAW ale tam to chyba sposób rozgrywki sprawia, że jest mało graczy (a niedzielni służą jako mięso armatnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem 2 tygodnie... i skonczylem bo oprocz kampani nie ma nic ciekawego a na internecie bylo malo osob. A ogolnie czekalem na taktyczna gre fantasy i Moc m isie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować