Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

LOOOOOL pojawił się jakiś patch widmo do Battle March - ściąga się przez autoupdater lub przy próbie logowania do multi... Problem jest jednak taki, że w trakcie całego procesu wywala mi go z błędem... A zanim zaczyna go ściagać przy logowaniu to pisze, że w razie problemów zajrzeć na www.markofchaos.com i kierować się wskazówkami jak go zainstalwoać - wchodzimy na stronkę a tam ostatni news o patchu 1.6 bodajże do MoCa, w dawnloadzie nic nie ma i instrukcji żadnych też... Co się jasny gwint dzieje?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na forum napisali tylko tyle:

Game version is now 2.14.

Jippie Very Happy

The Goblin Fanatics bug is fixed.
It seems as if the orcs still get no faction bonus.

ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 00:33, ChrisBgnr napisał:

Dziwna sprawa z tym patchem "widmo"... Udało Ci się go ściągnąć? Albo znaleźć go gdzieś
do ściągnięcia bez autoupdatera?

autoupdater probuje ladowac patcha dla US Version, nie jest kompatybilny z innymi wersjami. Patch dla nas bedzie trzeba sciagnac i zainstalowac manualnie, jeszcze nigdzie go nie widzialem, ale pewnie niebawem sie pojawi. Warto tez looknac na patch notes
http://www.markofchaos.com/forums/viewtopic.php?t=7105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań.

1. Dlaczego przy największej rozdzielczości w grze, przy filmikach nie widać napisów? Muszę zmniejszyć o jeden "poziom" rozdzielczość, żeby widzieć co tam pisze... ;/
2. Do czego służy opcja w menu głównym stwórz armię?
3. Gdy bohater awansuje na następny poziom i chce wybrać jakąś umiejętność, to w jaki sposób mam ją przenieść na ten interfejs w prawym dolnym rogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 14:22, boduczek napisał:

Mam kilka pytań.

1. Dlaczego przy największej rozdzielczości w grze, przy filmikach nie widać napisów?
Muszę zmniejszyć o jeden "poziom" rozdzielczość, żeby widzieć co tam pisze... ;/
2. Do czego służy opcja w menu głównym stwórz armię?
3. Gdy bohater awansuje na następny poziom i chce wybrać jakąś umiejętność, to w jaki
sposób mam ją przenieść na ten interfejs w prawym dolnym rogu?


1.Też nie wiem czemu :/
2.Armie tworzysz i możesz potem grać nią w Multi
3.Niektóre umiejętności działają po wykupieniu cały czas i nie trzeba ich uruchamiać ,a niektóre same przenoszą się na pasek(i to właśnie tych możesz używać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2009 o 11:58, Gen_Radius napisał:

1.Też nie wiem czemu :/

No nic, wolę żeby gra ładnie wyglądała :P

Dnia 23.07.2009 o 11:58, Gen_Radius napisał:

2.Armie tworzysz i możesz potem grać nią w Multi

Okej, wielkie dzięki za wyjaśnienia :)

Dnia 23.07.2009 o 11:58, Gen_Radius napisał:

3.Niektóre umiejętności działają po wykupieniu cały czas i nie trzeba ich uruchamiać
,a niektóre same przenoszą się na pasek(i to właśnie tych możesz używać).

Zauważyłem to z czasem :) W końcu przy ostatniej misji wypada poznać mechanikę gry :-)

Ogólnie to dzięki za odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 17:57, boduczek napisał:


> 1.Też nie wiem czemu :/
No nic, wolę żeby gra ładnie wyglądała :P

> 2.Armie tworzysz i możesz potem grać nią w Multi
Okej, wielkie dzięki za wyjaśnienia :)

> 3.Niektóre umiejętności działają po wykupieniu cały czas i nie trzeba ich uruchamiać

> ,a niektóre same przenoszą się na pasek(i to właśnie tych możesz używać).
Zauważyłem to z czasem :) W końcu przy ostatniej misji wypada poznać mechanikę gry :-)

Ogólnie to dzięki za odpowiedź :-)


Spoko,cała przyjemność po mojej stronie.Jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania odnośnie MoC lub dodatku to wal śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 09:53, maczeta20 napisał:

kurde, gra ktoś w multi? nie widze w ogóle graczy!


Czasem grają ale z dodatkiem w "Podbój". Chociaż szczerze to dawno już nie grałem w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Warhammera: MoCH i powiem, że jestem zadowolony, ale nie do końca. Są rzeczy, które mi się nie podobają: przede wszystkim, że nikt nie gra w sieci, po drugie, że nie ma budowy bazy, ale wiem, że to taki rodzaj gier, więc da się znieść. Po trzecie nie podoba mi się czas w którym dzieje się rozgrywka. Strzelby? Fantasy było przedstawiane zawsze w średniowieczu. Jednakowoż podoba mi się sama walka, grafika, dźwięk i oczywiście, że wciąga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 19:36, Orion napisał:

przede wszystkim, że nikt nie gra w sieci

Jak chcesz mogę się umówić z Tobą na partyjkę. Namiary masz na GS.
, po drugie, że nie

Dnia 03.12.2009 o 19:36, Orion napisał:

Po trzecie nie
podoba mi się czas w którym dzieje się rozgrywka. Strzelby? Fantasy było przedstawiane
zawsze w średniowieczu.

Dziwne, że na obecność czarów nie narzekasz. Warhammer ma taki a nie inny setting. Z resztą pięknie zerznięty w grach z serii Warcraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat widzę opustoszały od dawna a szkoda bo mam problem z odpaleniem gierki. Mam tą grę z zestawu "Złota Edycja", zainstalowałem Mark of Chaos + Battle March i po wgraniu najnowszego patcha do BM gra mi nie odpala tylko wyskakuje komunikat "Wskazany plik zawiera nieprawidłowe dane".

Ktoś miał doczynienia z czymś podobnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mając podtsawkę Mark of Chaos w wersji polskiej, można zainstalować dodatek Battle March w wersji angielskiej?
Ostatnio kupiłem na allegro - i niestety zostałem zrobiony w bambuko - wersja była ang (a nie zaznaczono tego w opisie).

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 12:29, Martimat napisał:

Czy mając podtsawkę Mark of Chaos w wersji polskiej, można zainstalować dodatek Battle
March w wersji angielskiej?
Ostatnio kupiłem na allegro - i niestety zostałem zrobiony w bambuko - wersja była ang
(a nie zaznaczono tego w opisie).

pozdrawiam



Tak, bez przeszkód możesz grać w angielski dodatek z podstawką PL. Przynajmniej u kumpla dzierżyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować