Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2006 o 20:58, morthi napisał:

MoC to jest specyficzna (nadal) gra dla fanow gatunku :)

co to znaczy że ta gra jest specyficzna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to znaczy ze nie jest to ani DoW ani Starcraft ani inny rts :) to jest wahrammer fantasy battle w konwencji komputerowej :) i nie kazdemu sie taka gra spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 21:15, morthi napisał:

to znaczy ze nie jest to ani DoW ani Starcraft ani inny rts :) to jest wahrammer fantasy battle
w konwencji komputerowej :) i nie kazdemu sie taka gra spodoba :)


IMHO raczej RTS w swiecie Warhammera.
gdyby sie uparli to mogliby faktycznie zrobic gre oparta na bitewniaku czyli tury, odleglosci itd.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 21:15, morthi napisał:

to znaczy ze nie jest to ani DoW ani Starcraft ani inny rts :) to jest wahrammer fantasy battle
w konwencji komputerowej :) i nie kazdemu sie taka gra spodoba :)


Morthi, prosze nie dorabiaj ideologii tam gdzie jej nie ma. Na dzień dzisiejszy MoC to średniawy RTS(pomijajac grafike). Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warhammer Fantasy battles ma w tym momencie 24 lata - ciezko powiedziec ze swiat ten jest czyms sredniawym :) to nie jest takim sobie rtsem :) tylko jest warhammerem :) to jest wlasnie ta specyfika i urok :)

to ze jest to rts ma najmniejsza wartosc dla mnie - liczy sie fakt iz warhammer zostal przeniesiony na komputer. Ta gra pokazuje(mniej wiecej) czym jest warhammer fantasy battle :)i w ten sposob nalezy (wg mnie) postrzegac ta gre. Jako uzupelnienie gry figurkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 22:30, morthi napisał:

Warhammer Fantasy battles ma w tym momencie 24 lata - ciezko powiedziec ze swiat ten jest czyms
sredniawym :) to nie jest takim sobie rtsem :) tylko jest warhammerem :) to jest wlasnie ta
specyfika i urok :)

to ze jest to rts ma najmniejsza wartosc dla mnie - liczy sie fakt iz warhammer zostal przeniesiony
na komputer. Ta gra pokazuje(mniej wiecej) czym jest warhammer fantasy battle :)i w ten sposob
nalezy (wg mnie) postrzegac ta gre. Jako uzupelnienie gry figurkowej


A czy ja mówie o systemie bitewnym? MoC to dla mnie gra komputerowa pomimo ze świat Warhammera zname nie tylko z gier komputerowych. I grą pozostanie. Pytanie jest tylko dobrą czy złą. A niestety nie jest to ani dobra ani zła gra. Średniak jakich wiele. I chociaż Warhammer Fantasy Battles był całym moim zyciem to MoC nadal bedzie ŚREDNIAWYM rts-em. Niczym wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 21:15, morthi napisał:

to znaczy ze nie jest to ani DoW ani Starcraft ani inny rts :) to jest wahrammer fantasy battle
w konwencji komputerowej :) i nie kazdemu sie taka gra spodoba :)

wdzięczy bym był za link do polskiej strony z opisem do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie zaciekawila ta debata że aż musialem sprawdzić to demko... i szczerze mowiąc nie wiem co o tej gierce myśleć, bo klimat jest rzeczywiśćie dobry, muzyka, efekty - tylko animacje podczas walki troche kuleją... ale ogolnie jest spoko- tylko z jednej strony rzuca sie w oczy skomplikowanie statystyk... gram w wojenny młotek od dawna a jakoś trudno mi sie było na początku w tym połapać, a z drugiej strony straszne uproszczenie - nie chodzi mi o to ze gra ma być turowa- niech będzie dynamiczna- jeżeli chodzi o mnie wlaśnie tak powinno być, ale irytowalo mnie gdy np. moj oddzial Marauderow walczyl z pojedyńczym herosem, a Axe Throwerzy rzucali zza ich plecow tak dobrze swoimi toporami że rzaden wojownik z oddzialu nie dostał toporkiem w plecy- tylko bohater Imperium obrywał... tak samo mogli by troszeczke lepiej podysponować wspołczynnikiem Morale w bitwie - żeby jednak wprowadzić do tej sieczki odrobine taktyki (szarże od tyłu itd.), ale ogolnie gierka ma coś w sobie i z pewnością ją kupie.

Tylko czy może ktoś wie czy jednostki pokazane w Army Builderze to wszystko co bedzie dostępne w pełnej wersji gry?? bo troche ubogo z nimi... (nawet w przypadku Chaosu - ani nurglingow, ani Bloodhoundow, a że o armiach 2 pozostalych bogow Chaosu juz nie wspomne) ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 13:39, hubal102 napisał:

Tylko czy może ktoś wie czy jednostki pokazane w Army Builderze to wszystko co bedzie dostępne
w pełnej wersji gry?? bo troche ubogo z nimi... (nawet w przypadku Chaosu - ani nurglingow,
ani Bloodhoundow, a że o armiach 2 pozostalych bogow Chaosu juz nie wspomne) ;/


Na resztę jednostek pewnie będziesz musiał poczekać do jakiegoś dodatku, o ile GW zgodzi sie na to.
Podejrzewam że jednostek w grze będzie troche/troszkę więcej (z Vampire Counts), bo na niektórych screen''ach były, ale czy będą dostępne w Army Builderze czy tylko w kampanii....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 13:43, tosz napisał:

a czy to demo jest w polskiej wersji ? jeżeli tak to daj link skąd można je pobrać


niestety - demko jest tylko w wersji angielskiej, znajdziesz je na pewno na serwisach takich jak np. www.fileplanet.com - z tamtąd je pobieralem, jednak zeby to zrobić musisz sie najpierw tam zalogować - naprawde bardzo szybko sie ściąga, więc nie sądze by byl sens szukać tego dema gdzieś wśrod trrentow etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 11:22, morthi napisał:

... odslam do oryginalnej kampanii w batlu o nazwye Mark of Chaos :)

Morthi czy Ty gdzieś widziałeś scenariusz przygotowany przez GW o nazwie Mark of Chaos, czy chodziło Ci o Storm of Chaos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 20:35, morthi napisał:

MoC jest po storm of chaos :P

Tak wiem, ale odsyłałeś do jakiejś kampanii o nazwie MoC w Battle''u. Myślałem że GW rzeczywiście coś takiego przygotowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieski były na screenach to i w grze powinny. Tak samo jak zapowiadano armię Wampirów, ale w demie jej brak. To tylko demo - pełna będzie mieć na pewno nieco więcej.

Ja mam tylko nadzieję, że poziom trudnosci będzie naprawdę rósł - bo w takim BfMe to późniejsze misje wygrywało się bez budowy bazy. Po prostu wpadało się na raczukjacego wroga swoimi wypasionymi oddziałami na maks levelu i z super sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zagraj w Shadowa :) tam poziom bardzo rosnie :)

zastanawiam sie czy wroci problem z pieniedzmi ktore nalezy placic naszemu wojsku za walke :) bo w deie tego nie ma :) ale byc moze tego nie ma ze wzgledu na specyfike chaosu :)moze imperium bedzie zadalo koron ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować