Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2006 o 18:40, Teokrata napisał:

według mnie tej grze jeszcze dużo brakuje do poziomu jakości gier w realich warhammera ustanowionego
w grze warhammer 40000 dawn of war ...

Naprawdę? O jakiej jakości piszesz? Konkretnie... nazwiska ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm chyba sobie demko sciagne, jezeli realia samego papierowego warhammera sa zachowane to chyba to przelkne, ogolnei bardzo lubie strategie, a w papierowego juz grac nie bardzo moge, wiec calkiem mozliwe ze sie spodoba:) a tekst niedlugo przeczytam nie chcialo mi se juz czytac recek tej gry bo przeczytalem chyba 2 na necie i 1 w CDA i itak jakos nie wiele sie dowiedzialem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przejdz sie moze do empiku :) na premierze byly tzw zestawy przedpremierowe czyli plytka z demem i innymi roznymi dodatkami do gry za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:15, darsz napisał:

Podejrzewam jakiś błąd, bo u mnie Aurelion miała, (dowód poniżej) a jakże z poprzedniego rozdziału.
Spróbuj wczytać wcześniejszego save''a, może to cosik pomoże; albo spróbuj jak Mysz tylko bohaterami
;))



heh, to chyba MOJ blad. Patrze, ze masz same elfickie wojsko. A ja mialem full oddzialow imperium u Stefka, a Aurellion zaniedbalem. Fuck, bede musial chyba sporo sie cofnac do drugiego rozdzialu. eh.
No chyba, ze mi sie uda przejsc "noze w nocy" na obnizonym poziomie, bo po przegranej misji pojawia sie opcja RESTART z mozliwoscia zmiany poziomu trudnosci.

piekne dzieki za rzeczowe re.
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, troszkę mi się przycina ale ogólnie jest spox :D Tylko przegrałem pierwszą misję po tym chodzeniu i zbieraniu jednostek, kliknąłem wyjdź i nie zapisała mi się gra, jak tam można zapisać grę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba zaraz wam wielkiego klina zapodam, Jak pisałem wcześniej miałem problem z wysypywaniem się gry przy drugiej misji (przyznaje, żę doczytałem znacznie puźniej, żę to jest problem pacza). problem się rozwiązał.

Miałem brak miejsca i chwilowo chciałem odinstalować Gierce, wykonał to w 100%, po ponownym zainstalowaniu, niechce mi zainstalowacz "pacza" bo twierdzi że jest taki już zainstalowany :O

Wyczyściłem wszystko w rejestrze co miało w sobie nazwe Warhammer i patch, (moja determinacja była wielka) teraz połowa progsów mi nie śmiga :)

PS: Zauwarzyłem, że moje posty (i problemy) należą do grupy tych najbardziej ekstremalnych. Pozdro for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz... problem z wysypywaniem sie gry ktory opisujesz dreczy wylacznie uzytkownikow pirackiej wersji z patchem 1.2... wiec prosilbym Cie zebys go tutaj nie opisywal.

Drugi problem ktory opisujesz wynika prawde mowiac nie wiem z czego :) gdyz sam to mialem - po zainstalowaniu gry i spatchowaniu jej do 1.6 a nastepnie po jej odinstalowaniu gra nie chciala sie ponownie spatchowac po kolejnjen instalce. Pomoglo wywalenie wpisow w rejestrze :) i zadzialalo :)

@RakuPL
widzialem posty ludzi ktorzy grali w MoC nawet na radeonie 9800 :) wiec mysle ze 128 wystarczy :) tyle ze minimalne detale i inne smaczki beda Cie meczyc...
Ta gra jest na rpawde ladna :) choc ciezko to zauwazyc w czasie bitwe (nie ma czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 18.12.2006 o 19:39, morthi napisał:

widzialem posty ludzi ktorzy grali w MoC nawet na radeonie 9800 :) wiec mysle ze 128 wystarczy
:) tyle ze minimalne detale i inne smaczki beda Cie meczyc...
Ta gra jest na rpawde ladna :) choc ciezko to zauwazyc w czasie bitwe (nie ma czasu)


Ja gram na radku 9550 na minimalnych ustawieniach i powyłączanych bajerach ale mówię wam mam świętą cierpliwość i masę determinacji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł mi Mark of Chaos i gry nie da się spatchować. Wybieram rozgrywkę sieciową i wybieram automatyczną aktualizację. Po pobraniu patcha wyświetla się, "update failed". Próbowałem jeszcze dwa razy i dalej to samo. Ktoś też ma ten problem? A jeśli nie pobieraliście patcha przez grę to z jakiej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 14:46, Czedwik napisał:

Dzisiaj przyszedł mi Mark of Chaos i gry nie da się spatchować. Wybieram rozgrywkę sieciową
i wybieram automatyczną aktualizację. Po pobraniu patcha wyświetla się, "update failed". Próbowałem
jeszcze dwa razy i dalej to samo. Ktoś też ma ten problem? A jeśli nie pobieraliście patcha
przez grę to z jakiej strony?

wejdz do katalogu z grą i odpal plik update.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 18:45, Dead-pl napisał:

wejdz do katalogu z grą i odpal plik update.exe

Czy po spatchowaniu nie będzie problemów z save''ami z kampanii? Zwykle w większości gier tak nie ma, ale wolę się upewnić zanim to zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 20:40, Czedwik napisał:

> wejdz do katalogu z grą i odpal plik update.exe
Czy po spatchowaniu nie będzie problemów z save''ami z kampanii? Zwykle w większości gier tak
nie ma, ale wolę się upewnić zanim to zrobię...



a wiesz że niewiem...patchowałem gre zaraz po zainstalowaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 20:23, Krzysztofica napisał:

Jak oceniacie Warhammer Mark of Chaos bo nie wiem czy se koupić


Kampania dla single''a średnia, chociaz wciaga :) Jest sporo błędów w tłumaczeniu (angielskie speeche!), literówki, dziwne mechanizmy rozgrywki (mega silni herosi), liniowość. Ale w sumie gra się w miarę fajnie. A przed chwilą odpaliłem sobie po raz pierwszy multi... cudowne! Gra się świetnie! Ta gra nabiera wiatru w żagle w trybie multi. Polecam, jeśli znajdziesz ją gdzieś tanio, bo stówki nie warta jednak :/ Ja kupiłem w Media Markt za 55 zeta :D Sam nie mogłem uwierzyć jak patrzyłem na pudełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 01:07, morthi napisał:

nie zauwazylem problemow z saveami po spatchowaniu gry z 1.5 na 1.6 :)


Kurczę wszyscy mówią o jakichś problemach, a ja gram i gram i na żadne problemy nie natrafiłem (no poza błędami lokalizacji oczywiście, ale to inna para kaloszy :)
Miałbyś ochotę zagrać kiedys po sieci? Dziś grałem po raz pierwszy i strasznie mi się podobało :) Gdyby nie mój cieniutki sojusznik Skaven, to może byśmy wygrali nawet :] A tak byłem największym damage dealerem (tylko ja kille/straty miałem dodatnie, najwięcej killi w grze zaliczone :) i punktacja końcowa 2/4 z niewielką strata do pierwszego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, podczas grania w misję Elfów tą ze świątynią Chaosu Nurgle''a gra wywaliła mnie do windowsa :/ Jakiś błąd gry. Jednak brakuje opcji save''a w trakcie misji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby mozna bylo saveowac w czasie misji to gra stracilaby swoj urok :) a tak - dwa razy sie zastanowisz jak poprowadzic armie :)

nigdy nie mialem takiego bledujaki opisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować