Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2006 o 17:24, morthi napisał:

a z jakiej to okazji odebrales taka koszulke ?:P bo ja swoje egzemplarze zdobylem na premierze
:P mam nurgla :P logo deep silver i jeszcze jakis symbol ale nie pamietam jaki :P


jak masz ktorys z tych symboli w rozmiarze L to chetnie sie wymienie na Slaasneth XL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 17:28, morthi napisał:

:) he he :) no ladnie :) niezle :P

@Arclight
na allego jest jakas aukcja z koszulka :) zapewne pojawia sie tez i nastepne aukcje



jak nie uda mi sie wymienic, to tez wystawie na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Bardzo się tą gierką zaciekawiłem. Ktoś już w nią grał? Lub chociaż w demo? Jakie są Wasze odczucia? Proszę o odpowiedź, bardzo mi na tym zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 17:51, morthi napisał:

looknij na poprzednie strony w watku a wszystkiego sie dowiesz :)


Wynika z nich, że jest fajna :D Czekam na recke w CDA.

PS Czy gra pójdzie mi na takm kompie?
GeForce 6600 NX 128 MB, 1000 RAM, Intel Pentium 4 2,4 Ghz?
Nie grałem w demo, znam wymagania, ale zawsze warto się upewnić u kogoś doświadczonego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 17:58, morthi napisał:

mysle ze bez wiekszego problemu Ci gierka pojdzie :)


To dobrze, odetchnąłem :) A czemu służy ta kropka w temacie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 18:29, moonman napisał:

podobno juz jest patch 1.6
udalo sie komus zrobic upgrade?


A jeszcze w piątek przedstawiciel Cenegi mówił że w Europie najnowszy patch poza naszym to 1.3 :D. Ja jeszcze nie patchowałem.

Btw. na www.markofchaos.pl dali linka to wideorelacji z imprezy. Szkoda, że nie pokazali turnieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

morthi były dwie kamery. Jedna z tymi chłopakami a druga dowodzili inni ludzie chyba, tą pomiędzy stolikami. Nie wiesz dla kogo oni to filmowali ? Może będzie jeszcze jakaś jedna relacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja widzialem tylko jedna kamere :) ale nie bylo mnie miedzy ok 21:20 a 22:20 :D wiec moze wtedy cos sie dzialo - chyba ze ta druga vbyla z lemon.tv :) albo obie byly z valkirii a to jest tylko polaczenie tych nagran... niestety nie wiem co to jest bo mam dopiero 40% :( mam tutaj cale 16 kB wiec sciaganie idzie baaardzo powoli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 22:59, moonman napisał:

btw: wlasnie po pokonaniu Skavenow, znow jest angielski dubbing.

A właśnie, z tym błędem to jest tak, że są tylko niektóre kwestie po angielsku czy jest tak - niektóre misje w całości po polsku, niektóre po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi tylko o dialogi mowione :) czyli speeche :) pospisy sa po polsku i sa bardzo ladne ale ludki mowia po szekspirowsku ;) ktore pojawiaja sie po zakonczeniu misji i maja aspekt wylacznie fabularny

zawsze mozna zangielszczyc gre :) (linki kilka stron wczesniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy pełna gra jest lepiej zoptymalizowana w stosunku do dema czy nie ma różnicy?

Na procku AMD 2400+ 1GB Ramu i GF6600 GT 128Ramu gierka cięła mi się straszliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej kupiłem wczoraj tego warhammera .......jest superrrrrrrr grafika muzyka i te dialogi ahhhhhhhhhhh . Tylko jedna rzecz mi sie nie podoba mozna ty grać potyczki??????? i czy mozna mieć budynki i je budować????np masz woje koszary i tam rekrutujesz jednostki itd>>>>>>>>>>>>>>>> Tak jak to jest w WH DoW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować