Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2006 o 18:11, nathanadler napisał:

Nie tylko dla nich :)


hmm czyli osoby ktore zamowily pre-ordera moga sie spodziewac listu taa ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 18:16, Ali G napisał:

> Nie tylko dla nich :)

hmm czyli osoby ktore zamowily pre-ordera moga sie spodziewac listu taa ? :)


Zastanawiam się jak to rozwiązać i pewnie będę wrzucał do nasępnego zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cenega... plz o patcha.. wlasnie zaczalem trzeci rozdzial imperium i braciszek sigmara nawija po angielsku (btw: fajny ma glos) - strasznie duzo tych anglojezycznych wstawek jak do tej pory.

pytanko: mam wypasany oddzial - przezyl bitwe jeden zolnierz, uzupelniam oddzial do max w rozbitym obozie.
place jak za wypasane czy "zwykle" wojsko?

pytam, bo nie wiem czy jak ostanie sie jeden to za wszelka cene go uratowac czy sobie darowac.
a jakos nie zwracalem uwagi do tej pory, bo w kampanii jakos mi zlota nie brakuje.

jakos ta gra malo popularna... oby nie przeszla bez echa... a naprawde jest godna uwagi.
oficjalne forum jakies martwe... oby wypalily te turnieje zapowiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 21:01, moonman napisał:

jakos ta gra malo popularna... oby nie przeszla bez echa... a naprawde jest godna uwagi.
oficjalne forum jakies martwe... oby wypalily te turnieje zapowiedziane.

Cóz, Bandai Namco to jednak nie Blizzard ;) Zresztą pierwotnie gra była dużo bardziej niedorobiona niż teraz (ponoć dopiero po patchu 1.3 w miarę dało się komfortowo grać), a z polską wersją jak wiadomo jest jeszcze gorzej ze względu na błędną polonizację. Naprawdę nie wiem, jak Cenega mogła tak zabugowaną polonizacją wypuścić. Może następnym razem niech robią betatesty, bo jak tak oczywiste rzeczy przepuszczono to znaczy, że ich w ogóle nie było.

I nie jest żadnym usprawiedliwieniem, że CDP też robi czasem błędy w polonizacjach, bo Cenega takich wpadek miała dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten braciszek ma jeden z najlepszych głosów w grze. Też jestem w tej misji.

Jeśli chodzi o fabułę to naprawdę mi się podoba natomiast sama gra taka sobie. Ma piękną grafikę, dzieje się w świecie młotka ale żeby coś podziałać ze strategią itp to już nie bardzo. Na normalu ( taki na razie gram ) kampania jest zadziwiająco łatwa.

Btw. czytaliście o niedoróbkach na multi? Cheese armies jak to zwą powstają jak grzyby dzięki nowemu patchowi kóry faworyzuje jednostki walczące na odległość i jednostki latające. Teraz wystarczy robić armię z samych jednostek latających albo w większości strzelających. Niedługo pewnie będzie zapowiedź 1.7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już grę. Krótko- jest boska! Super extra, bomba i jeszcze więcej! Super!!! Mam tylko pytanie, jak się save''uje, bo chciałem zapisać kampanię, a nie mogłem znaleźć opcji save ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 21:42, Full Wypas napisał:

Mam już grę. Krótko- jest boska! Super extra, bomba i jeszcze więcej! Super!!! Mam tylko pytanie,
jak się save''uje, bo chciałem zapisać kampanię, a nie mogłem znaleźć opcji save ;(

Tylko z poziomu mamy startegicznej, w trakcie bitwy nie ma takiej możliwości (coby było trudniej). Dobrej zabawy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś se kupiłem te giere i jest w deseczko ale polonizacja dala mi w twarz po 5 minutkach ;-) już w pierwszej misji miałem przez chwile wstawkę angielką a i dźwięk coś nawala chwilami przyspiesza ale w sumie bardzo mi to nie przeszkadza a zaznaczę ze wersja 1,6 czyżby co pacz to więcej baboli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 03:13, DevilQ napisał:

Dziś se kupiłem te giere i jest w deseczko ale polonizacja dala mi w twarz po 5 minutkach ;-)
już w pierwszej misji miałem przez chwile wstawkę angielką a i dźwięk coś nawala chwilami
przyspiesza ale w sumie bardzo mi to nie przeszkadza a zaznaczę ze wersja 1,6 czyżby co pacz
to więcej baboli ;-)



wylacz w opcjach muzke losowa.. powinno pomoc..

juz jest zapowiedziany patch 1.7, ma byc chyba w pierwszym tygodniu stycznia..

na temat patcha polonizacyjnego cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler
Koniec kampanii Chaosu sugeruje, że w dodatku (jeżeli powstanie) będziemy walczyli z zieloną hordą (IMO)

Czy ktoś wybrał Nurgla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 13:35, darsz napisał:

Spoiler
Koniec kampanii Chaosu sugeruje, że w dodatku (jeżeli powstanie) będziemy walczyli z zieloną
hordą (IMO)


Długa jest ta kampania ? mam nadzieje że tak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 13:45, DevilQ napisał:

Długa jest ta kampania ? mam nadzieje że tak ;-)

Jeżeli dobrze pamiętam, to w sumie 24 bitwy. Polecam granie na wysokim poziomie trudności.
IMO kampania Imperium jest ciekawsza i trudniejsza, kampanię Chaosu przeszedłem na wysokim poziomie trudności i na koniec miałem zgromadzone zapasy "gotówki" w wysokości ok 32000 szt. złota.
Jeżeli coś mogę doradzić, to proponuję nie inwestować w pojedyńcze modele, zwłaszcza w armii Skaven''ów; jeden błąd w bitwie i całe zgromadzone doświadczenie jednostki bierze w łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanko o plansze "noze w nocy" - III rozdzial kampanii Imperium.

Stefan i braciszek Sigmara czekaja w obozie przed rojem much. Zaczynamy Elfka Aurelion oraz jakims tam eflem. Za zadanie mamy uchronic oboz przez atakiem skavenow.

Tez zaczynacie te misje tylko z Aurelion i tym elfem? Jest miejsce na cztery regimenty ale nie wiem czemu, w ogole nie mam wojska przy Aurelion. Cala armia przypadla stefanowi, a aurelion zostala sama... tez tak przechodziliscie te misje? czy moze mieliscie jakies wojsko przy aurelion.. jesli tak to skad? z koncowki drugiego rozdzialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm mam garstke pytan nt. tej gry, mianowicie to co czytalem o tej grze i co widzialem sprawia ze mysle o jej zakupie, wczesniej gralem w warhammera- shadow of the horned rat i dark omena (w tego sie szczegolnie zabawnie gralo joypadem na psx :)), zastanawia mnie jak wyglada sprawa chocby z magicznymi przedmiotami, czy wystepuja one podobnie jak we wczesniejszych czesciach? system odnawiania many, wyglada podobnie jak wcznesniej, czyli cyklicznie odnawia nam sie kikla punktow? spolszczenie, pewnie do wyboru tylko wersja PL, czy moze mozna sobie wybrac Ang. (mam alergie na spolszczenia pelne, wole kinowki) Sama warstwa fabularna, czy mam znow postacie znane z poprzednich czesci? np. morgan bernhardt, czy allor the spear? i wogole czy gra trzyma klimat, kiedys sie zakochalem w warhammerze fantasy roleplay i akurat to jest dla mne dosc istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na większość tych pytań ci nie odpowiem ponieważ nie mam aż tak szerokiego doświadczenia z Warhammerem
co do magicznych przedmiotów to są i to nawet dość sporo w ustawieniach nie trafiłem na manipulacje językiem wiedz tylko pl i to niezbyt wysoki poziom chodz ma swoje uroki ;-) Poczytaj sobie http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1086 będziesz miał ogólny zarys ale szczery i prawdziwy jeżeli jesteś fanem papierówki to od razu sobie daruj jeżeli zaś twoje zamiłowanie opiera się głównie na grach elektronicznych to warto zaryzykować to moje zdanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 15:27, moonman napisał:

Tez zaczynacie te misje tylko z Aurelion i tym elfem? Jest miejsce na cztery regimenty ale
nie wiem czemu, w ogole nie mam wojska przy Aurelion. Cala armia przypadla stefanowi, a aurelion
zostala sama... tez tak przechodziliscie te misje? czy moze mieliscie jakies wojsko przy aurelion..
jesli tak to skad? z koncowki drugiego rozdzialu?


Podejrzewam jakiś błąd, bo u mnie Aurelion miała, (dowód poniżej) a jakże z poprzedniego rozdziału.
Spróbuj wczytać wcześniejszego save''a, może to cosik pomoże; albo spróbuj jak Mysz tylko bohaterami ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie tej grze jeszcze dużo brakuje do poziomu jakości gier w realich warhammera ustanowionego w grze warhammer 40000 dawn of war przez zespół relic & thq... a szkoda... mogło być tak dobrze... ale fani wrhammera z krasnalami & elfami i tak pewnie tą słabą grę kupią... crush the weak !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 09:59, moonman napisał:

wylacz w opcjach muzke losowa.. powinno pomoc..

juz jest zapowiedziany patch 1.7, ma byc chyba w pierwszym tygodniu stycznia..

na temat patcha polonizacyjnego cisza.

Cóś wygląda na to, że przed świętami tego patcha od Cenegi się nie doczekamy :/ O ile w ogóle się doczekamy. Eh, denerwuje mnie takie olewanie klientów. Żeby chociaż jakieś sprostowanie na stronie dali, no ale wygodniej jest milczeć jak widać. A w reklamach gry powinni teraz zamieszczać, że klient dostaje wersję "polskawą" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować