Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

A przeszedł ktoś juz MoCH?? Chordą??
Ja gram na MaX na:
Pentium 4 3.4 Dual core
1 Gb x 2 ramu
GeForce 6800 GT 128 ramu w dualu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie olala :) po prostu sa swieta stad i opoznienie :) patch poprawiajacy niedorobki w polskiej wersji pojawi sie :) zapewniam :) i to juz niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

litości z tą polską wersią jest strasznie z d... ten dub a poza tym MoCh nie wymaga jakiejś ultra zawansowanej znajomości angielskiego :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 13:41, xaan napisał:

A przeszedł ktoś juz MoCH?? Chordą??
Ja gram na MaX na:
Pentium 4 3.4 Dual core
1 Gb x 2 ramu
GeForce 6800 GT 128 ramu w dualu

Na kompie procek Athlon 64 3200 (lepszy niż w zalecanych, bo tam jest podany zwykły procek nie 32-bitowy), 2 GB RAM, GF 7900 GT i czasem gra może przycinać, ale ogólnie działa dobrze, niemniej engine gry nie jest idealny, a walki nie umywają się do tych z DoW. W każdym razie - jak ukończyłem obie kampanie. Chaosu ukończyłem kampanię wybierając siły Nurgle''a :) W sumie fajny pomysł z tym wyborem do końca kampanii, bo trochę te siły się różnią. Dodam, że czytałem też książkę opartą na tej grze i tam wybrano pośrednie zakończenie (Imperium obroniła Talabheim, Aurelion zginęła w czasie obrony, tamten książę demonów zginął, a Sudobaal przeżył i uciekł, sam Thorgar był tam jedynie postacią poboczną).

Co do Cenegi - olała, bo porządny dystrybutor by napisał jakieś sprostowanie lub zapowiedź patcha. Tymczasem milczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 15:06, Full Wypas napisał:

Gra chodzi mi raczej płynnie, ale kiedy na ekranie mam bohatera gra zaczyna mi się ciąć, nie
wiem czemu, ktoś wie? I jak temu zaradzić?


Może wyłącz shadery, być może "koleś" za bardzo się świeci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chaosu ukończyłem kampanię wybierając siły Nurgle''a :)

Właśnie ale jak sie kończy mnie niby na City of Death ale tylko jedną walke tam stocyłem i pokazał się filmik z orkami i wruciło do mapki :/ i co to jest koniec ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 15:17, xaan napisał:

Właśnie ale jak sie kończy mnie niby na City of Death ale tylko jedną walke tam stocyłem i
pokazał się filmik z orkami i wruciło do mapki :/ i co to jest koniec ???

Tak to jest koniec. Tak samo wygląda to w przypadku kampanii Imperium, gra również wtedy po końcowym filmiku wraca na mapkę, gdzie nic nie można zrobić. To pewnie jakaś niedoróbka ze strony twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze mzoesz sobie zrobic angielska wersje z polskiej :) wystarczy ze sciagniesz pliki z forum deepsilver:) i juz sie mozesz cieszyc w pelni angielska wersja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Polskiej wersi :p No to teraz jestem zły bo jestem już przy końcu kampani Imperium i sobie myślałem że zobacze jakiś filmik końcowy albo cuś :P :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 16:51, morthi napisał:

to znaczy ze masz pirackiego warhammera:MoC?

Hmm... Czemu zaraz piracką?? ^^ Poprostu mam Warhammera MoCH i sie ciesze że nie wyżuciłem pieniędzy w błot ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 16:51, morthi napisał:

to znaczy ze masz pirackiego warhammera:MoC?

Oh morthi ablo mam zwidy i cuda się dzieją ale na max detalach chodzi prawie płynnie / na razie;)/
Czy nie ma opcji ZAPISU podczas rozgrywki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma opcji zapisu w czasie bitwy :) zapisywac mozesz tylko i wylacznie miedzy bitwami na ekranie mapy kampanijnej :) taki juz urok warhammera :) (tak bylo w sadole i bodajze w dark omen) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wybierasz sobie na ile punktow grasz a pozniej z tych punktow skladasz sobie armie :) a nastepnie ja wystawiasz:) i walczysz ze swoim przeciwnikiem w bitwie a zwyciezca moze byc tylko jeden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:36, xaan napisał:

A żeby grać na necie potzebny jest patch 1.6 ??? czy jaiś inny ?? ^^


tak potrzebny jest patch 1.6 po zainstalowaniu gry , ściągasz patcha..5 plików...jakieś 5-10min ściągania i możesz grać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 15:17, Dead-pl napisał:

po zainstalowaniu gry , ściągasz patcha..5 plików...jakieś 5-10min
ściągania i możesz grać :]


Spoko ale autoupdate mi coś nie bardzo działa moge go ściągnąć ręcznie ??? Czy musze przez autoUp ?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować