Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2006 o 16:05, xaan napisał:

> po zainstalowaniu gry , ściągasz patcha..5 plików...jakieś 5-10min
> ściągania i możesz grać :]

Spoko ale autoupdate mi coś nie bardzo działa moge go ściągnąć ręcznie ??? Czy musze przez
autoUp ?? :/

wejdź do katalogu z grą i odpal plik update.exe powinno zadziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 22:26, Dead-pl napisał:

wejdź do katalogu z grą i odpal plik update.exe powinno zadziałać


Potwierdzam. Mi w ten sposób właśnie zadziałało. Wydaje mi się, że ten update przez grę ściąga patcha do złej wersji językowej. I stąd ten problem był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego zacząć :(
1. Po wykonaniu trzeciego rozdziału zaczyna wczytywać się czwarty - Powstanie Chaosu - ale jak go wybieram to ...przecierz rozdział trzeci, a gdzie czwary?!...było przy tym jeszcze pare innych wybryków ale wiążą się z tym.( to nie mógł byćkoniec, z filmiku można się domyśleć...)

2. Mam takie przedmioty jak - SZTANDAR BOGÓW, OKO ROGATEGO SZCZURA, CZASKA KATOMA...- i nie wiem co z nimi zrobić - może i coś "przeczówam" ale wolałbym leprzego wyjaśnienia.

...i coś ode mnie - mnóstwo byków w instrukcji(beznadziejne rozmieszczenie tematów, czarnobiała(!) i nie wyjaśnia niektórych rzeczy, przy grze skavenami angielski głosy ale teksty polskie, często nie pokazują się opisy...
/ i kiedy będe mógł mieć olbrzymów lub orków/goblinów?/ - one są dostępne tylko przy potyczkach z komputerem lub/i przez internet?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 23:07, Czedwik napisał:

> wejdź do katalogu z grą i odpal plik update.exe powinno zadziałać

Potwierdzam. Mi w ten sposób właśnie zadziałało. Wydaje mi się, że ten update przez grę ściąga
patcha do złej wersji językowej. I stąd ten problem był.


Zauważyłem że poprzez autoupdate włączony z gry , pliki zapisują się na pulpicie :O !! może to stąd bierze się błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 22:26, Dead-pl napisał:

wejdź do katalogu z grą i odpal plik update.exe powinno zadziałać


:PP To już dawno prubowałem zrobić :P I yskakiwało mi to Internet failure. Error code: 0x104 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 00:42, xaan napisał:

> wejdź do katalogu z grą i odpal plik update.exe powinno zadziałać

:PP To już dawno prubowałem zrobić :P I yskakiwało mi to Internet failure. Error code: 0x104
:P

może masz firewall''a jakiegoś który blokuje ci połączenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Po wykonaniu trzeciego rozdziału zaczyna wczytywać się czwarty - Powstanie Chaosu - ale jak go wybieram to ...przecierz rozdział trzeci, a gdzie czwary?!...było przy tym jeszcze pare innych wybryków ale wiążą się z tym.( to nie mógł byćkoniec, z filmiku można się domyśleć...)

2. Mam takie przedmioty jak - SZTANDAR BOGÓW, OKO ROGATEGO SZCZURA, CZASKA KATOMA...- i nie wiem co z nimi zrobić - może i coś "przeczówam" ale wolałbym leprzego wyjaśnienia.

3. Nie znalazłem opcji gry z komputerem, na serio nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 22:16, In The End napisał:

1. Po wykonaniu trzeciego rozdziału zaczyna wczytywać się czwarty - Powstanie Chaosu - ale
jak go wybieram to ...przecierz rozdział trzeci, a gdzie czwary?!...było przy tym jeszcze pare
innych wybryków ale wiążą się z tym.( to nie mógł byćkoniec, z filmiku można się domyśleć...)

2. Mam takie przedmioty jak - SZTANDAR BOGÓW, OKO ROGATEGO SZCZURA, CZASKA KATOMA...- i nie
wiem co z nimi zrobić - może i coś "przeczówam" ale wolałbym leprzego wyjaśnienia.

3. Nie znalazłem opcji gry z komputerem, na serio nie ma?


1. nie znam błędu ponieważ jeszcze do tego momentu nie doszedłem
2. są to artefakty poprawiające statystyki bohatera
3. orków i gobliny można mieć poprzez wypełnienie misji dodatkowych

wchodzisz w rozgrywkę internetową, wciskasz opcje sieć, wybierasz stwórz nową grę, wybiesz mapę i w zakładkach wybierz stopień trudności komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzez wypełnianie misji dodatkowych? Wszystkie zrobiłem ale żadnego orka/goblina nie widziałem ( może w koszarach była jeszcze inna zakładka której nie załważyłem o_O).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 09:32, In The End napisał:

Poprzez wypełnianie misji dodatkowych? Wszystkie zrobiłem ale żadnego orka/goblina nie widziałem
( może w koszarach była jeszcze inna zakładka której nie załważyłem o_O).


może i tak, ale ja też jej nie widziałem. Prawdopodobnie orków mieć nie można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orków i goblinów w kampanii mieć nie można. Tylko w kampanii Imperium można dostać jeden oddział krasnoludzkich młotodzierżców i katapultę. Nic więcej. W kampanii Chaosu żadnych najemników nie uświadczymy, a szkoda bo fajnie by było przechodzić kampanię z goblinami i orkami u boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to wiem^^ właśnie przelazłem gre, chyba...?
Widać pokonałeś chaos i obroniłeś imperium...czy ty też miałeś w kampanii chaosu 4 rozdziały a czwarty był tym samym co trzeci, a może to błąd gry? Imperium ma 4 inne rozdziały i w ostatnim jest to samo co w trzecim chaosu, stoisz przy mieście śmierci i ...nic!? Czy to już koniec gry?! / są już patche do gry?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o podobieństwo map? No bo to są te same krainy tylko to jest alternatywna wersja. I tak, jest tak, że na koniec bohater stoi przed miastem i jest to już koniec. Patchy na razie nie ma żadnych nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już wiem ale chce się upewnić, że kampania imperum ma cztery rozdziały i kończy się na mieście śmierci a kampania chaosu ma trzy rozdziały i kończy się też na mieście śmierci :)
Oraz mam ogromny problem, za nic nie mogę wejść do gry przez internet, wybieram ją i czekam, czekam, czekam(!) i nic się nie dzieje!? Ktoś ma podobnie/może mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować