Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

cos mi sie wydaje, ze szefostwo zazyczylo sobie premierowej wersji dodatku i jak zobaczylo jak wyglada polska wersja jezykowa to wywalili caly zespol odpowiedzialny za lokalizacje, zatrudnili nowy i od nowa jest pewnie przeprowadzana polonizacja

ciekawe jak teraz bedzie wygladac - jesli ilosc bledow w polskiej wersji dodatku bedzie porownywalna z ta, ktore byly w podstawce to ogarnie mnie pusty smiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 00:18, ChrisBgnr napisał:

http://merlin.pl/Warhammer-Mark-of-Chaos-Battle-March/browse/product/8,596147.html
27 sierpnia?
Coś duuuuży poślizg jak na grę której premierę pl odtrąbiono już jakiś czas temu a potem
cichaczem ogłoszono, że "wyjdzie jak będzie"...... eeeech;]

na Zachodzie wyszla na poczatku maja, wychodzi wiec 4 miesiace roznicy :) Mysle ze problem z tym dodatkiem jest wiekszy niz tylko polonizacja, moze chodzic o tryb online. Jest nadziejaz ze do jesieni wyjdzie juz pierwszy patch od developera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 20:37, morthi napisał:

a niby co moze byc nie tak z trybem online w polskiej wersji jezykowej ?

to samo co w angielskiej czyli to, ze ten tryb nie calkiem dziala :) Moze juz sie poprawilo, a moze potrzebny jest patch, nie wiem. Nie sadzisz chyba, ze przetlumaczenie paru kartek nowego tekstu (to jest do licha tylko jedna nowa kampania) z ang na pol moze trwac 3-4 miesiace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 22:28, dobrakos napisał:

Nie sadzisz chyba, ze przetlumaczenie paru kartek nowego tekstu (to jest do licha tylko jedna nowa kampania) z > ang na pol moze trwac 3-4 miesiace!


owszem - tak sadze wlasnie, ze to jest glowny powod opoznienia. to co pokazala cenega z podstawka bylo smieszne. bardzo okazala premiera gry bijaca na glowe premiere heroes V, wiele reklam w miescie :) to byla bardzo dobrze przytogowana kampania reklamowa produktu, ktory mial mnostwo niedorobek i bledow w polskiej wersji jezykowej. bledow ktore powinny zostac wychwycone na etapie testow anie zostaly.

teraz zapewne cenega chce wykonac dobra robote i wydac gre bez bledow (a nie jak to czyni cdp, ktore wydaje raz po raz gre z beldami - chocby ostatnio puzzle quest) - wszak w zapowiedzi pojawily sie gobeliny zamiast goblinow :D (btw - po francusku goblin to wlasnie gobelin :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mamy recenzję Battle March w CDA. Boska ocena 4/10. Z obietnic nie zrealizowano nic: nowa kampania jest dokładnie w tym samym stylu, co stara (czyli liniowa niemalże do bólu), tylko podobno część misji jest bzdurnie trudna. Zielonoskórzy nie pokazują nic, czego byśmy już w podstawce nie widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 18:57, Bambusek napisał:

No i mamy recenzję Battle March w CDA. Boska ocena 4/10. Z obietnic nie zrealizowano
nic: nowa kampania jest dokładnie w tym samym stylu, co stara (czyli liniowa niemalże
do bólu), tylko podobno część misji jest bzdurnie trudna. Zielonoskórzy nie pokazują
nic, czego byśmy już w podstawce nie widzieli.


O... Nareszcie sie obudzili!!! Podstawka też coś koło tej oceny powinna dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 18:57, Bambusek napisał:

No i mamy recenzję Battle March w CDA. Boska ocena 4/10. Z obietnic nie zrealizowano
nic: nowa kampania jest dokładnie w tym samym stylu, co stara (czyli liniowa niemalże
do bólu), tylko podobno część misji jest bzdurnie trudna. Zielonoskórzy nie pokazują
nic, czego byśmy już w podstawce nie widzieli.

niech zyje obiektywizm prasy komputerowej, dodatek do DoW-a: Soulstorm zebral oceny 7-8 w skali 1-10, konia z rzedem temu, kto powie czym ten dodatek byl lepszy od dodatku do MoC. Nie to, zebym pial z zachwytu nad BM, ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie CDA praktycznie nie istnieje po swoich słynnych artykułach o Heroes V :)

zmartwiłem się, po tym co tutaj przeczytałem - sądziłem że dodatek tchnie nowe życie w Warhammera - a okazuje się że będzie gwoździem do trumny - heh. szkoda - nie mogli sie za to wziac ludzie ktorzy zrobili warhammera 40k


BTW: ten dodatek bedzie samodzielny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 11:09, morthi napisał:

nie :) wymaga podstawki


no to juz w ogole kwas :)
ale chyba i tak sobie sprawie - ale jak juz gierka potanieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ile w ogole zostanie wydana w polsce :D
cos mi sie zdaje ze predzej wyjdzie fallout 3 niz cenega wypusci battle march - albo od razu wrzuci dodatek do taniej serii (ew dolaczy go do zloltej kolekcji i bedzie sprzedawac razem z podstawka :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 23:21, dobrakos napisał:

niech zyje obiektywizm prasy komputerowej, dodatek do DoW-a: Soulstorm zebral oceny 7-8
w skali 1-10, konia z rzedem temu, kto powie czym ten dodatek byl lepszy od dodatku do
MoC. Nie to, zebym pial z zachwytu nad BM, ale bez przesady...


Nie obiecywano gruszek na wierzbie ;) A dokładniej - Relic/Iron Lore nie twierdzili, że w Soulstorm to będzie kampania na miarę tych z Total War i w ogóle nowa jakość gry. Przy Battle March niestety takie obietnice składano i okazały się zupełnie bez pokrycia :(

Zgoda, żę SS nie jest jakiś super: to Dark Crusade z innymi rasami + kilka planet zamiast jednej. Tyle, że DoW był super od początku, dodatki miały tylko go rozbudowywać o kolejne armie. MoC na starcie okazał się bardziej rozczarowaniem niż hitem, dodatek miał szansę trochę ponaprawiać. A nie zrobił tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battle March wychodzi :) wlasnie dzwoniono do mnie z cenegi z informacja ze wciaz nie zaplacilem :P a moje zamowienie zostanie zrealizowane w piatek czyli 18 lipca :)

czekam z niecierpliwoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 14:03, morthi napisał:

Battle March wychodzi :) wlasnie dzwoniono do mnie z cenegi z informacja ze wciaz nie
zaplacilem :P a moje zamowienie zostanie zrealizowane w piatek czyli 18 lipca :)

Jest update na stronie cenegi - premiera 23 lipca, no ale to pewnie sklepy - wysyłka jak piszesz wcześniej...

Dnia 16.07.2008 o 14:03, morthi napisał:

czekam z niecierpliwoscia

A ja się zastanawiam czy jest na co? Zaliczyć kampanię i wywalić znowu grę... hmmmm ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 23:57, ChrisBgnr napisał:

A ja się zastanawiam czy jest na co? Zaliczyć kampanię i wywalić znowu grę... hmmmm ^^


zobaczymy :) mnie sie kampania podobala :) szkoda ze multi kiepskie jest ale... za 50 zl to jakos przeboleje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się wstrzymuję - poczekam na pierwsze komentarze :P


markofchaos.pl - co z tą "oficjalną polską stroną"?
tam nawet nie ma żadnego info o dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem nawet o jej istnieniu :) polskie community MoC jakos sie nie rozwinelo :P ludziska wola grac figurkami
dla mnie MoC to przyjemne uzupelnienie bitewniaka a nie alternatywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować