Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2010 o 18:34, diablolod napisał:

jest jakis sposob na przyspieszenie loadingow wszystkich?> bo jeszcze w zadnej grze
tak wolnych ladowac nie widzialem

1. Jezeli masz dodatek Battle March i wszystkie patche i w miarę nowego kompa to już nic więcej się nie przyspieszyć. Gra jest ogólnie słabo zoptymalizowana i misje ładują się długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do osób, które grały w Mark of Chaos. Zastanawiam się nad kupnem tej gry, jednak kluczowym dla mnie elementem jest tryb multi. Mam kilka pytań, ponieważ ani pobranie dema single/multi ani poszukiwania w internecie nie rozwiały moich wątpliwości.
1. Do ilu graczy tak naprawdę da się ścierać w multiplayerze? Chodzi mi o ilość miejsc, ponieważ liczy się dla mnie opcja walki ze znajomymi przeciwko botom. Chcemy grać w czwórkę przeciwko komputerowi.
2. W demie boty można było wybrać tylko do 2 trybów, jeden z nich był (reinforcements) zarezerwowany tylko dla graczy. Czy jest tak wciąż?
3. Mapy polegające na obronie/ szturmie na zamek są tak jak w demie tylko dla 2 graczy (tj. 1v1)?
4. Skirmish został ostatecznie wprowadzony, czy tak jak w demie trzeba odpalać grę w LANie z komputerem?

Jeśli jest to jakaś różnica, to kupić chcemy wersję podstawową, bez dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować