Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Wielcy Bohaterowie Tamtego Świata

3 posty w tym temacie

Na starym forum był swego czasu podobny wątek, no ale cóż przedstawmy tutaj swoich największych, najpotęzniejszych itp. bohaterów jakimi przyszło nam wykreować.

Mój najwspanialszy bohater to Andrij (imię wziął od swego Pana :)), pochodzi z Zapomnianych Krain, dokładniej z Candleecep. Był, a właściwie jest bardem, pięknie gra na harfie. Jego melodie są znane w całym Feurunie. Podróżuje z trójką wiernych towarzyszy, złodziejką Imoen którą później porwali zakapturzeni czarodzieje, łowcą Minsciem, wiedźmą Aerie i oddaną przyjaciółką jego ojczyma, Jahierą. Jeden jego przyjaciel zginął z ręki potęznego maga Irenciusa. Obecnie znajduje się w Wichrowych Włóczniach i jest na zadaniu u Zakaptórzonych Czarodziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój najpotężniejszy bohater to Krzysztof Potezny. Z dumą chronił Tyrrie przed inwazją niezwykle dzikich i silnych istot zwanych charr. Niestety, po wielu dniach i wielu starciach musiał wycofać się do Kryty - by tam razem z księciem Rurikiem ocalić resztki ludu Ascalonu. Niestety ,nie wszystko poszło zgodnie z planem. Mój wojownik dopełnił swego przeznaczenia na bezkresnych pustyniach by potem stanąć twarzą w twarz z jego najgorszym wrogiem... Starcie to wygrał - jest teraz niezwykle potężny... Zajmuję się teraz głównie handlem. Na stałe osiedlił się w południowy górach shivepeak by tam - doiskać końca nędznego żywota...

Spokój ten nie trwał długo. Albowiem postanowił zyskać jeszcze większą przychylność Baltahzara - udał się do Tombs of primeval kings - by zmierzyć się z najlepszymi.

Na zdjęciu widzimy przepiękną miejscowość Droknar''s Forge w której się osiedliłem, oraz moją lubienice z którą się ożeniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja najlepsza postać w która grałem w młota wampira i Dedeka to Wielki Nieustraszony Ksiąze północy najwyższy szaman syn króla brat cesarza Ajatullah abu abba al ilkirzistani von der sir Eustachy Kalosz Camra Sanga Und Herr fuhrer of Another World. Przyjaciele w grze mówili na mnie po prostu Janek.

Skąd wzięła sie moja postać. Zacząłem od Dedeka aż w końcu z kolejnymi sesjami jej nazwa troszke się rozrosła. Aktualnie nie gram ew. jeste głównym mist..partaczem gry. Mimo iż najczęściej nie gramy w "normalne" gry to gramy na zupełnie normalnych zasadach. Raz jak chciałem grac zupełnie na serio to qmpela stwierdziła, ze jestem na tyle nienormalny, ze nie ma na to szans. Aktualnie dopisuje nowe karty historii postaci na Neverending story http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=512&u=453 i akademi Salvatland.

jak ktoś jest z zielonej Góry to chętnie pogram w jakiejs spoko sesji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować