Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo 3 całe lata przed konkurencją

48 postów w tym temacie

Dobijają mnie ludzie (niebęde wymieniał bo ich zadużo), którzy wypowiadają sie na temat o którym niemają pojęcia:
1.Halo to legenda na xboxa więc nikt o nim niezapomni.
2.Celowanie na konsolach nie jest automatyczne ale zapewniam że dużo wygodniejsze.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

b0dz1o ma racje jest to legenda, ale tylko i wyłącznie na xboxa. Tam sie ta gra rozwija. Na PieCykach przeszła bez większego echa. Osobiście byłbym zadowolony gdyba H3 wyszło na PC i na bank bym kupił. Ale niestety boje sie, że jak sie ukaże to będzie tak troche ubogo i xboksowcy będą się podniecać jaką to oni mają super wypasiastą konsole. Co do wypowiedzi b0dz1a to bym się w pełni nie zgodził... Sterownie w FPP na konsolach i na pecetach to kwestia przyzwyczajenia i wprawy. Bo na przykład na PS2 po dziś dzień nie umiem grać w strzelanki, na xboxach już lepiej mi to wychodzi, ale i tak najwygodniej myka mi się na PC. Nie miałem okazji przetestować gryzonia i klawiry pod PlayStation 2. Do X360 nie są potrzebn etakie gadżety bo z tym padem gra się prawie jak na PC, czyli wygodnie. pozdro600 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olamagato (jeżeli powstanie jakiś shooter dający możliwość wspólnej gry sieciowej na x0 i PC z użyciem celowania ruchem, to gracze na PC będą w nieco słabszej sytuacji. Inaczej mówiąc stali gracze z x0 raczej dokopią tym na PC.) -> bzdura. Szybciej i precyzyjniej poruszysz myszką niż dłońmi z padem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy od optymalizacji. Jeśli gracze z X360 nie będą mieli żadnego ułatwienia {auto targetingu np.} to gracz z klawiaturą+myszką powinien mieć troszkę lepiej z celowaniem i precyzją {oczywiście mówimy to wtedy gdy gracze mają podobny poziom umiejętności}. Oczywiście dochodzi do tego przyzwyczajenie do pada/myszki oraz Skill graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Bungie tylko samo się wkopuje. Wszyscy będą oczekiwali niewiadomo czego, a dostaną TYLKO świetną, ale niekoniecznie oryginalną grę. I wiele osób będzie zawiedzionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować