Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo 3 całe lata przed konkurencją

48 postów w tym temacie

Pińć od razu. Lol po prostu to co piszą to kompletne bzdury. Technika idzie na przód w takim tempie że pół roku po premierze tej gry będą dużo lepsze, wiec pisanie czegoś takiego to tani chłit marketingowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Halo 3 pod względem możliwości sieciowych wyprzedza konkurencję o całe lata świetlne"...tjaaaa. Jasne. I my, zaprawieni w bojach gracze mamy w to uwierzyć?? Nie przytaknę, póki nie zobaczę, hehehe. Jednakże- brzmi smakowicie...:D Poczekamy, zobaczymy. Gdybanie wszak i tak nic nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 15:20, Adamzzz napisał:

Oj tak..ja już nie wierzę w Halo 3 na PC...


Wiadomka ze na PC to nie wyjdzie, to najsłynniejsza gierka na konsole Microsoftu, po co przecież robić konkurencje dla swojej konsoli, przecież nie ma to jak słynny tutuł, w którego jesli chce sie zagrać to trzeba mieć konsole do niego.

Bungie jest producentem, ale robi gre dla Microsoftu tak to jest, no nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Max Hoberma, dawny pracownik zespołu Bungie, jest przekonany, że Halo 3 pod względem możliwości sieciowych > wyprzedza konkurencyjne produkcje o lata. Mówi to z pełnym przekonaniem, chociaż pracuje w tej chwili dla
> innego developera.

Ciekawe...Przecież konkurencyjne gry nie wyszły, więc co to za porównanie? IMO dziwne to jest z lekka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kazik88
Może dlatego, że konsolowe shootery mają łatwiejsze (automatyczne) celowanie? Na PC musisz wykazywać się jednak większą celnością i refleksem, a dla mnie osobiście taka gra jest bardziej grywalna niż z "autopilotem". Nie wiem jednak jak jest tak naprawdę w konsolowych FPS''ach gdyż nie grałem w żadnego, moja wiedza wynika bardziej z oczytania.

Może to być właśnie "przełomem" na konsolach, odejście od automatycznego celownika na rzecz bardziej "realistycznej" rozgrywki ? ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo konsolowe on-line jest dużo z tyłu za pecetowym. Znasz jakąś lige Halo ? Nie ? Zajrzyj na www.esl.eu i zobacz na jakiej platformie grają wszyscy profesjonalni gracze. Nie rozumiem też komentarzy w stylu: hahah to na pc na pewno nie wyjdzie. Kto się Halo na pc przejmuje ? Przeszło nam po Halo 1, który krótko mówiąc był średniawym shooterkiem. Myślę też że nawet gdyby premiera miała miejsce równo z x-boxem to i tak nic by to nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko gościu nie koloryzuje, to by mogło oznaczać, że Halo3 mogłoby się stać czymś w rodzaju swoistego MMO. Na przykład inni gracze w sieci mogliby być w rzeczywistości widziani jako wrogowie do wystrzelania, przy czym i oni tak samo samo widzieliby pozostałych. To jedna mozliwość.
Inna mogłaby być taka, że Halo 3 stałby się jawnym MMO z koncepcją drużyn biegających po wspólnych mapach. O ile w ogóle koncepcja oddzielnych map jescze by istniała. Każda mapa mogłaby przecież również podlegać koncepcji, że musi idealnie "przylegać" do pozostałych map w grze, co oznaczałoby nieograniczony ciągły świat z pozornie nieograniczoną ilością graczy "na raz".
Coś w tym stylu pasowałoby mi do takiej wypowiedzi.

A co do celownika, to w momencie wprowadzenia czujników ruchu w padzie, kwestia precyzyjnego i szybkiego celowania na konsolach stała się całkowicie rozwiązana.
Ba, sądzę nawet, że dobry gracz z takim padem będzie miał szybsze i precyzyjniejsze celowanie niż ten sam gościu z myszą i klawiaturą. Mogę się założyć o skrzynkę Kubusiów, że jeżeli powstanie jakiś shooter dający możliwość wspólnej gry sieciowej na x0 i PC z użyciem celowania ruchem, to gracze na PC będą w nieco słabszej sytuacji. Inaczej mówiąc stali gracze z x0 raczej dokopią tym na PC. Sądzę tak mimo, że sam używam PC do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubie grac na konsolach w fps-y przyzwyczajenie z PC-ta a mam Xboxa360. Mam GoW i wielkim zaskoczeniem była dla mnie łatwosc z jaką grac i sei przyzwyczaic w porównaniu do pada. co prawda w GoW jest duzy celownik ael ma on wym. ok 1cm x1,5cm ułatwia to strzelanie ale strzały same nei leca w przeciwnika jesli sie w niego nei celuje. To nei am tak jak mysli wiekszosc graczy która nei grała na konsoli ze strzelasz w powietrze a wszystkie strzały lecą w głowe przeciwnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe ile osób może grać w sieci na jednej planszy skoro na Ps3 RESISTANCE FALL OF MEN może mieć na planszy 40 osób naraz i podobno najwięcaj ile widzianow na konsole. Czyli halo 3 żeby wyprzedzić konkurencję jak to na pisali o całe lata musi mieć ponad 100 osób na planszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa... 100 osób na serwie i jeszcze przyda się abonament za złącze 10mb/s; abonament za granie przez mulit, konsola i gra... Na pewno wyprzedza jak cholera... A co do ET i CS''a to sa one dwiema zupełnie różnymi bajkami... A gram i w to i w to... Co komu pasuje, ja wole CS''a... A jęczenie, ze jedno lepsze od drugiego nic nie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję czy Halo 2 jeszcze nie wyszło na PC ??? Dobrze mi się wydaję ??? No to o czym my tu dyskutujemy ??? Równie dobrym tematem byłaby dyskusja o Gothic 5 czy Doomie 4. A takie przechwałki, że wyprzedza ona o lata inne produkcję to tylko mnie rozśmieszają. Żadnych konkretów i będą mydlić ludziom oczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeaaahhh!!!.Jesli nie posiadacie X360 to nigdy nie zaznacie takiej jazdy jaka funduje Microsoft!!!I z pewnoscia nie zagracie w takie dzieła jak Gears of War,no i w zblizajace sie HALO 3!!!X360 RULEZ!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 15:38, sebastian0308 napisał:

Jeeaaahhh!!!.Jesli nie posiadacie X360 to nigdy nie zaznacie takiej jazdy jaka funduje Microsoft!!!I
z pewnoscia nie zagracie w takie dzieła jak Gears of War,no i w zblizajace sie HALO 3!!!X360
RULEZ!!!!!!!!!!!!

Taaa... Uwielbiam fanbojów... Gościu nie wiem czym się tak jarasz, jak bede chciał to sobie od zaraz moge kupic ze 20 sztuk x360 w wersji premium, wiec nie popuść w majty, i sie tak nie podniecaj, poza tym ZA poł roku lub rok, juz nikt nie będzie pamiętał o HALO3 bo będą gry o niebo lepsze, i nie wazne czy beda na pc; x360, czy ps3... Bo każda platforma ma swoje doskonałe tytuły, a coraz więcej gierek staje się multiplatformami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

solidsnake- co mnei to obchodzi iel ty msz kasy czy na iel cie stac to jest forum o grach, fajnie fajnei wierz mi przy okazji ze moj wujek ma wiecej kasy neiz ty wejdz na www.wkret-met.pl imie Wojeciech Klimas( nie myslcie sobie ze sie chwale ale takie downy jak solidsnake mnie denerwują)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować