Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Messiah of Might and Magic w sprzedaży!

63 postów w tym temacie

Powińiscie sie wstydzic cd projket !!!!

Tyle miesiecy premiere przekładać pffuu :P

Żal co sie dzieje z wami !!!!!!

Nie wiem doprawdy jak mozan tak długa trzymac graczy ,

Co co ta ge zamówili od samego pocżatku powinni ja dostać za darmo , lub za pół ceny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już od piątku (pre-order :-D). Gra jest świetna. Wspaniała akcja. A moi kumple i kumpelki uważają, że jestem owładnięty obsesją. :-] Aha pytanko: nie sprawdzałem jeszcze multi, czy ktoś może mi zdradzić, jaka jest ta dodatkowa klasa postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dobra, jednak zupełnie nie na mój sprzęt... Niedługo ma być upgrade i zweryfikuję pogląd po tymże fakcie, jednak póki co - zupełnie nie dla mnie, a wielka szkoda... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko tyle.. LOL
bo szkoda gadać normalnie.. po kiego grzyba robicie ludziom nadzieje juz przed swietami skoro i tak coś nagle "wyłapujecie" czy cokolwiek innego i szlak trafia termin? może nastepnym razem sie upewniajcie co do tego kiedy a potem dajcie daty.. bo koncówka zeszlego roku do chwialonych dla was nie należy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Miło nam poinformować, iż brutalna gra akcji FPP" - wspaniała reklama. Oczywiście brutalność to jeden z atutów gry, bez którego gracze nawet nie spojrzeli w stronę tej gry. CDP - macie minus ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałoby się rzec... "nareszcie". Tylko, że teraz już nie mam kasy a i sam DM stał się jakby mniej atrakcyjny. Szkoda, może kupię za miesiąc-dwa.

Bzz bzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to i nie najlepszy slogan reklamowy, ale gra faktycznie jest brutalna, choć nie tak jak Vampire Masquerade Bloodlines, ale w walce często zdarzają się sytuacje, gdy obcina się poszcz. części ciała lub zupełnie rozrywa na strzępy przeciwnika...:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Jakos niczym w tym polskim wydanu nas CDP nie zaskoczył przyzwyczajił nas do tego mogli by dac cos orginalnegp ;] ale i tak nie kupie wole JE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować