Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Messiah of Might and Magic w sprzedaży!

63 postów w tym temacie

No... "pogratulować" CDProject, że wreszcie udało im się to wydać w Polsce. Może jak zatrudnią lepszych negocjatorów to Ubisoft zacznie ich traktować poważnie? Pierwsze wrażenia z gry pozytywne. Na szczęście nie ma dużych wymagań -- chodzi płynnie na high ustawieniach. W przeciwieństwie do najdroższego śmiecia na mojej półce -- Gothica 3 -- Dark Messiah zapowiada się dobrze i interesująco. Jedno tylko ale: przy wczytywaniu nowych poziomów lub zapisanych stanów gry często wyskakuje błąd dzielenia przez zero. Albo coś skopane w polskiej wersji albo czas na reinstalację mojego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba będzie się przejść do sklepu, gdyż mimo zamówienia gry w preorderze przez gram.pl w statusie zamówienia pojawiła się ciekawa informacja: "wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta" ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ta gra sie znudziła po misji jak trzeba było gonić takiego knypa po dahach. Grafa otoczenie, wymachy mieczem, sztyletami super ale czegos w niej brakuje by przyciagnąć na dłógi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz pre-order podziałał :) Zamówiłem i przyszedł parę dni temu. Zwykle pre-order przychodził dzień-dwa przed premierą, a tu taka niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, ironio! O TBC jakoś tak "zapomniało im się" (zarówno powysyłać pre-ordery złożone 3 miechy temu i napisać coś na głównej), a o spóźnionym "tym-czymś" walą na lewo i prawo. GZ CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 08:39, LiV napisał:

ej to czemu ja tą gre dostalem od gram.pl już tydzien temu? ^^


Ja też nie martw się :P Wydaję mi się, że dostaliśmy ją bo wcześniej (listopad) zamówiliśmy ją a tam w zamówieniu przebąkiwali coś, że przesyłka przychodzi parę dni przed premierą. Ale mi to odpowiada nie wiem jak Tobie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a ja dalej nie mam swojej kopii :( Dzisiaj już 24.1.2007 i nic. Wysłane 18.1.2007 ale pewnie znowu ktoś siadł na paczce na poczcie i nie dojdzie na czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez bardzo wczesnie zamowilem, ale pozniej odwolalem zamowienie z powodu przelozenia. kilka dni przed premiera w styczniu znowu zamowilem, i mialem gre juz w piatek :)
i takie pytanie: ktora to jest nowa postac w multi?! ktos mi powie? narazie zadnej takowej postaci nie widze :/ niech ktos mi powie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja musze widac sobie ja sprawic...:D gralem w demko i mi sie bardzo podobalo....
tylko te wymagania...;/;/;/ nie pociagne juz na najwyzszych :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL :) Teraz tylko czekać aż ją bedzie miał na ITV :P Demko jest super. Chodzi mi na średnich czasami sie zawiesi ale za jakiś czas kupie sobie dodatkowe 512 i na Full grafy se zagram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra niestety nie chce dzialac ,i:(Chyba ze musi sie dokonczyc aktualka ze steamu jak myslicie moze wtedy pojdzie??Bo narazi emam jakis blad z backgoundem ze nie che sie wczytac:(Oczywiscie mam oryginala zamowionego z cd projekt z gram .pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja zadam pytanko: Kupiłem tę grę w Empiku, nie miałem czasu żeby pograć do dzisiaj. Instaluje sobie ją teraz i po wyborze składników instalacji, w następnym okienku widze taki tekst: "Aby zagrać w Dark Messiah of Might and Magic Open BETA, musisz zainstalować Steam" Kurde nie mam nic przeciwko Steam, ale myślałem, że kupiłem finalny produkt a nie BETE.... Może mi to ktoś wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować