Zaloguj się, aby obserwować  
Gordon92

Medieval Lords - Temat ogólny

7 postów w tym temacie

No to tak zakładam ogólny temat o tej grze, która była dzisiaj dołączona do CDA jako pełniak.
Jeśli macie problemy w grze i wątpliwości piście w tym wątku, oraz co myślicie o grze.
Coś ode mnie : uważam, że gra jest fajna, przyjemna w graniu, grafika przyjemna, przyjemnie mi się gra. Chociaż Twierdzy nie dorównuje, ale jak znudzi komuś się Twierdza to może z chęcią zagrać sobie w tą gierkę.

PS: Nie znalazłem tematu o dotyczącego tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 17:11, Carl92 napisał:

No to tak zakładam ogólny temat o tej grze, która była dzisiaj dołączona do CDA jako pełniak.
Jeśli macie problemy w grze i wątpliwości piście w tym wątku, oraz co myślicie o grze.
Coś ode mnie : uważam, że gra jest fajna, przyjemna w graniu, grafika przyjemna, przyjemnie
mi się gra. Chociaż Twierdzy nie dorównuje, ale jak znudzi komuś się Twierdza to może z chęcią
zagrać sobie w tą gierkę.

PS: Nie znalazłem tematu o dotyczącego tej gry.


Mi też się podoba - o taka gra na wyluzowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, jako przerywnik między "cięzszymi" produkcjami sprawdza sięznkomicie
fajny tyluł jesli zaczynasz przygode z RTS''ami/strategiami x)

grafika? no dobra nie jest ale kto by na to zwracał uwage :P wazna jest grywalność i frajda z gry x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Wczoraj dostałem od kumpla za 10zl Anno 1602... Grafika jak w już nie powiem czym ;) a frajda 100%... Wciągająca gierka jak na te czasy w końcu technika graficzna posunęła się na przód ale te gry cieszą nas bardziej niż nowsze... pamiętam jak kochałem grac w GTA 2 godzinami i uwielbiałem efektowne rozwalanki przy pomocy czołgu ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co prawda ja nie z generacji Amigowcow (ale u kumpla pare razy tom se pograł :P) i oldschoolowcem sie nie nazywam, ale w starsze gierki na kompa pograć lubie, mają to coś czego współczesnym, poteżnym produkcjom brakuje x)
wyjątek? gothic 3 of course :P (choć patch optymalizacyjnego mi wciaz brakuje... średnie detale - nie jest źle :P)

PS> maniacy zarzucą mi brak obiektywizmu... i dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem-Otóż gdy włczam grę to co jakiś czas na chwile robi sie czarny ekran,tzn.znikają tekstury,gółem wszytsko,ale ikonki z gry zostają.Co mam zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować