Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Kupmy prezent na gwiazdkę dla CD Projektu! [taka mała idea]

937 postów w tym temacie

BARDZO PROSZĘ NAJPIERW DOKŁADNIE PRZECZYTAĆ, POTEM KOMENTOWAĆ I NIE SPAMOWAĆ BO PISZĘ TO ZUPEŁNIE SERIO :)

ZAŁOŻENIE OGÓLNE: Jadąc dzisiaj do szkoły wpadłem na dość nietypowy pomysł... Pomyślałem, że wszyscy forumowicze (oczywiśćie wszyscy którzy chcą) złożyli się jakąś małą kwotą (np 5zł) i z zebranych pieniędzy kupilibyśmy coś dla CD PROJEKTU, co jakaś grupa forumowiczów zaniosłaby do siedziby w firmie w ramach prezentu od użytkowników forum - niech CD PROJEKT też coś dostanie na gwiazdkę ;-). Nagralibyśmy z wręczenia/kupowania itd filmiki więc każdy mógłby zobaczyć jak to by się odbyło, na co poszła jego kasa itd.

JAK TO ZROBIĆ: Wymyśliłem, że każdy kto chce dopisze się do tematu i da określoną kwotę wpłacając ją na konto w banku i tu może się pojawić największy problem, ponieważ bardzo łatwo oskarżyć można kogoś w takiej sytuacji o próbę wyciągnięcia od Was kasy. Dlatego wymyśliłem by była to mała kwota 5-10zł, której nikomu nie będzie szkoda. Jeśli ja bym miałbyć osobą zbierającą kasę i organizującą to (mieszkam w Wawie) to mam kilka pomysłów jak się uwiarygodnić i mam też pomysł na coś w deseń pokwitowań ale opowiem o tym wszystkim jeśli zbierze się jakaś grupa chętnych. Oczywiściejesli jakaś kasa zostanie to będzie trzeba ją odesłać po równo, więc chętnymi mogą być tylko osoby posiadające konta w banku lub mające do takowych dostęp :]. Jedyną sensowną metodą odsyłki są przelewy elektroniczne (bo są za free) więc musicie mieć konta no i tyle :P, żadne przekazy nie wchodzą w grę.

CO KUPIĆ: Jak się zbierze jakaś grupa, to bedzie to do ustalenia. Ja myślałem, żeby kupić jakiegoś pluszaka + zrobić dla niego jakąś koszulke w stylu: "forumowicze gram.pl życzą wszystkiego najlepszego całej wszystkim pracownikom CD PROJEKT-u", takiego misia mogliby sobie postawić gdzieś etc, etc i mieć fajną pamiątkę :]. Ale oczywiście jest to kwestia do obgadania wśród tych co będą chcieli spróbować.

PO CO: Skoro ciągle czegoś od nich chcemy to dajmy im coś ;-). Pozatym jakas mała ekipa która pojdzie wręczyć obejrzy sobię firme, a przede wszystkim myślę, że osobą pracującym w CDP które gadają z nami na forum po prostu miło się zrobi, że ktoś docenił ich pracę :].

CO DALEJ: Najważniejszy punkt. Na razie nie zbieram kasy, nic nie ustalam specjalnego etc. etc. etc. Jeśli jest jakaś grupa osób, która chciałaby spróbować, spełnia warunki (konto w banku + chęć) to napiszcie tu, i potem w tej grupie obgadamy sobie jak to dokładnie zorganizować. Jak ktoś mieszka w Wawie lub okolicy niech to podkreśli bym spisał ile osób opcjonalnie chciałobysię udać do CDP :P.


PS. CDP jeszcze nic nie wie - dowiedzą się jak powstanie temat :P.
PS2. CHciałbym żeby się udało, ale odd Was zależy :]

PS3 (najważniejszy) - błagam o PISANIE MAŁEJ LICZBY SKŁADNYCH postów, bo ja nie mam siły na przebijanie się przez setki postów w stylu: "fajno, ziomowo, etc".

DO MODÓW: Mam nadzieje, że taka próba organizacji forumowiczów w jakimś celu nie łamie regulaminu :].

Jeżeli ktoś ma jakieś pytanie do mnie w tej sprawie i chce je zadać poza forum to:

keroth@aster.pl
GG: 4932848
TLEN: keroth@tlen.pl
i JABBER: keroth@chrome.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz szczere intencje, mógłbym się dopisać do tego. Wkońcu wygrałem klawiaturke i steelpada za co dziękuje bardzo CDP więc nie ma sprawy. Ale źle to zrobiłeś. Bo oficialnie na forum czyli CDP już pewnie wie, a gdybyś to zrobił między użytkownikami tak po cichu żeby niczego się nie domyślali byłoby lepiej.
Najlepiej zrobić na szybko jakąś strone netową, tam umiescić dane co i jak i po cichu dogadywać się z forumowiczami, no ale "już po ptokach". Chyba że całość tego już się gdzieś zapamięta, wrzuci na strone a moderator jakiś szybko usunie by nikt z CDP się nie dowiedział :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Fajny pomysł, jestem za. Wprawdzie mieszkam w bydzi, więc nie będę mógł być na ewentualnym wręczeniu, ale popieram. Generalnie co do pomysłu, czy realizacji nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Właśnie nie, niech wszystko będzie jawne, tak będzie lepij dla nas i dla nich ;] No niech się przygotuja na szturm forumowiczów z pluszakiem pod pachą. Myślę że może to wyjść całkiem miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 14:56, Budo napisał:


Właśnie nie, niech wszystko będzie jawne, tak będzie lepij dla nas i dla nich ;] No niech się przygotuja na szturm forumowiczów
z pluszakiem pod pachą. Myślę że może to wyjść całkiem miło.


TEż myślałem o tajnej akci ale dokładnie dlatego napisałem publicznie. Jak wypali niech wiedzą, że przyjdziemy a nie takie dzień dobry ten tłum ludzi to forumowicze z pluszakiem dla CDP :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Mogę piątaka wyłożyć, bo to nie duża kasa. Mimo, że nic jeszcze od CDP nie dostałem ani nie wygrałem, to jestem chętny. Konto posiadam i chęci również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom dobry pomysł...Przyłączył bym sie i nich CDP wie ze bym to zrobił gdybym miał jakieś konto w banku...nie wiem zapytam sie taty moze mają tylko ja o niczym nie wiem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm właściwie to bardzo chętnie;) Ja nie mam konta :( ale nie musicie mi rozsyłać tych 1.20 zł co zostanie :] Więc, czekam na propozycje.
P.S Jestem z Piaseczna więc jakby co wszystko zależy od transportu(czyt. ojca;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajno, ziomowo :]

Znaczy się: ja również jestem za tym pomysłem. Pytanie tylko ile kompetentnych osób mieszka w Warszawie (poza mną <rotfl>)

Lampek ---> kartak to fajny pomysł, ale na zbiorowe "napisenie czegoś od siebie" potrzeba by kilkumetrowej rolki pergaminu :].

Sądzę, że najciekawiej by było, gdybyś ktoś z forumowiczów nieźle radzący sobie z programami graficznymi, zrobił samodzielnię kartkę (łącząc motywy loga CDP, Gram, jakiś kilku znanych tytułów gier - to tylko takie dywagacje), którą zaakceptowała by większość zainteresowanych, i z jednym podpisem w stylu "Załodze CD Projekt - wdzięczni forumowicze/gracze".

A na koniec rzucić pomidorem i krzyknąć "a to za patche do NWN" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł, jestem za i spełniam wymagania. Kwota jest niewielka więc nie jest mi szkoda wydać tych paru złotych. Tylko jeżeli forumowiczów chętnych do współpracy będzie więcej to uzbierasz kasy na parę pluszaków, dlatego dobrze by było się zastanowić nad czymś innym gdyby kasy było dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha - proponuję od razu zrobić listę (najlepiej do tego założyć stronę www z prostym rankingiem) tych, co na 100% będą mogli wpłacić 5zł.

W ten sposób można zobaczyć prezent za jaką kwotę wchodzi w grę. Bo jeśli wpłaci 100 osób, to nie wiem, gdzie znajdziecie jednego pluszaka za taką kwotę :]. Wtedy można by sie na poważnie zastanawiać co można kupic.

BTW - a co powiecie na prezent "pakiet gier Cenega/Lem" ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł. Co do przedmiotu to wypadałoby się jeszcze zastanowić nad tym co by się kupiło, ale to już doustalenia. Wymagania spełniam, kwota nie jest duża, więc jakby co to sie piszę. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LISTA OSÓB (kwota 5-10zł):

1. Modest-Vermin;
2. Budo;
3. Abi Dalzim;
4. BaRt3k (jeśli odnajdzie konto w banku :P);
5. Lampek;
6. Backside;
7. Latniak;

Zauważyłem kilka sugestii pytań - oto moja wizja:

Latniak => Jeśli będzie dużo kasy zmniejszymy kwotę do zapłacenia, jeśli mało zwiększymy. Pozatym mówiłem że kwestia prezentu na razie jest do ustalenia. Na stan obecny jest to pamiątkowy pluszak (może w specjalnej koszulce) + ramka z życzeniami (pomysł Backside-a, który uważam za świetny!).

Backside => świetny pomysł z tym zdjęciem. Można by takie coś oprawić ramkę i dodać do gadźetu. Czy jest ktoś kto mógłby się tego podjąć? (zrobienia graficznego rysunku etc, etc. - co na nim będzie - do ustalenia)

Lampek => Jeśli nie chcesz reszty to nie ma problemu ;-). Chce być po prostu fair wobec wszystkich.

Widze, że coś się zaczyna klarować - to bardzo fajnie :). Cały czas czekam na nowe osoby i składam listę. Jak zbierzemy z 15 osób proponuje zacząć na poważnie dyskusję co kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj post

LISTA OSÓB (kwota 5-10zł):

1. Modest-Vermin;
2. Budo;
3. Abi Dalzim;
4. BaRt3k (jeśli odnajdzie konto w banku :P);
5. Lampek;
6. Backside;
7. Latniak;
8. Jeszcze HumanGhost ;-). - zapomniałem o tobie :].

Jeszcze powiem może jak ja to widze cenowo... Pluszaki kosztują od 50zł (małe) do nawet 300zł (duże, które możnaby ubrać w jakąś fajną koszulke z napisami). Zrobienie koszulki to albo trochę więcej (teraz dokładnie nie wiem ile) jeśli wyszywana, albo trochę mniej jeśli ma być to tzw. prasowanka. Ramka koszt koło 30zł, wydruk ok 5zł. PPraca grafika ---> bezcenna ;-). Dlatego zanim zaczniemy dyskusje o kosztach proponuje zebrać jakąś większą grupę osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 16:21, Keroth napisał:

Lampek => Jeśli nie chcesz reszty to nie ma problemu
;-). Chce być po prostu fair wobec wszystkich.


Rozumiem, ja po prostu nie mam internetowego konta(za młody jestem a starsi pewnie nie założą, bo wolą tradycyjne metody). A za moje 1.20 zł możecie dokupić jeszcze po takim małym cukierku:)
P.S Pluszak, nawet za 500 zł się znajdzie. Można na niego założyć specjalną koszulkę z nadrukiem "Dla CDP - forumowicze". Najprostsze zawsze najlepsze ;)
+ dopisek "Jak spartolicie Wiedźmina- oddawajcie pluszaka ;)

P.S2 Jeśli pomysł z koszulką by się spodobał, to spróbuję coś załatwić dzięki moim "wtykom":) ale to nic pewnego...mamy jeszcze trochę czasu więc prosimy forumowiczów o sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie dobre rady :)
1) ktoś już to sugerował, ale powtórzę - bardzo pomocne będzie założenie prostej strony www do tej akcji.
2) co do płatności to na kilku stronach swego czasu widziałem opcję płacenia SMSem małych kwot (właśnie 5-10 zeta). O ile wiem spora część jest pochłaniania przez prowizję serwisu do płatności ale jest to zawsze jakaś alternatywa dla osób bez konta. Pod płatności sms google znajduje dużo rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płatności SMS odpadają - nie jestem firmą :]. nie zamierzam się w to bawić :].


Strona - zajme się tym w wolnej chwili.


Ps. D2T - dopisać Cie do listy :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować