Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Kupmy prezent na gwiazdkę dla CD Projektu! [taka mała idea]

937 postów w tym temacie

o chyba oczywiste czemu... ponieważ to plik JPEG i do tego "ciekawy" bo ma i płaskie powierzchnie koloru i wiele szczegółów = algorytm JPEG wysiada ;]

do nadruku dam oczywiście plik nieskompresowany w wysokiej jakości, a tu macie plik PNG:
http://img359.imageshack.us/img359/798/swietanabakierx1ys.png


aaa... u ciebie KK_MODED111111 jest dlatego, że wciąż i wciąż zapisujesz go jako JPEG :P nie pracuje się na plikach raz zapisanych jako JPEG ;] dopadła cię klątwa skompresowanej grafiki cyfrowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 15:26, Lampek napisał:

Sprawa aparatów i kamer także jest na specjalnie przygotowanej stronie akcji.

Hmm, nie bardzo rozumiem potrzeby zakladania forum specjalnie dla tej akcjii (stronka moze byc :)). W koncu jest juz wystarczajaco duzy temat na tym forum. no, ale to tylko moje zdanie :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 15:37, KK_MODED111111 napisał:

ma ktoś program HP Image Zone???
można tam wybrać projekt np święta wstawić własny obrazek
w środku wpisać tekst

ja mam a co ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 15:42, KK_MODED111111 napisał:

pytałem z ciekawości

prześlijcie pare pomyslow na lex012@wp.pl albo wstawcie na forum to sprubuje coś zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 15:47, Lex napisał:

chodziło mi o jakieś pojedyncze elementy a nie cale karty


PNG24 jest bezstratny, możesz sobie sam powycinać albo na googlach znaleźć ;) nie ma sensu robić drugi raz tego samego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 15:47, KHRoN napisał:

jak się spodoba to ok

Mi sie podoba, wiec wystarczy ;). Dodalbym bym tylko cien pod lancuch (jak juz musi tak koniecznie byc ;)), bo teraz to jakos tak dziwnie wyglada i zdecydowanie za plasko ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję Was chłopaki od samego powstania tematu i zdecydowałem się przyłączyć. :) Mam konto w banku więc problemów nie będzie. :) Szkoda tylko, że nie będę mógł być przy wręczeniu, bo mieszkam około 120 km od Warszawy (jestem z Puław). :( W każdym bądź razie ja mogę dołożyć swoje 5zł. Aha. Jeszcze pytanko. Sporo napisaliście od wczoraj i mi się nie chce tego wszystkiego czytać, więc może ktoś odpowie mi na pytanie czy będzie dołączona do prezentu pocztówka z nickami osób biorących w tym udział? :P Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 15:49, Piotrek K. napisał:

teraz to jakos tak dziwnie wyglada i zdecydowanie za plasko ;P


mówisz i masz ;]

nowa wersja -> http://img435.imageshack.us/img435/898/swietasnieg1vq.png

Dnia 27.11.2005 o 15:49, Piotrek K. napisał:

trzeci raz była jeszcze moja pierwsza wersja


ok, w takim razie nie ma sensu po raz czwarty robić tego samego, a ta "moja" jest zrobiona przezemnie od zera tylko wygląda jak twoja :) czyli twój projekt się sprawdził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 15:58, Sarafan_Knight napisał:

czy będzie dołączona do prezentu pocztówka z nickami osób biorących w tym udział? :P


nie, sama idea jest ważna...
;] nieno, pewnie coś będzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

porzucam ambicje nowej kartki. do kiedy mozna przelewac kase i na jakie konto (numer konta) moze tez przeleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 16:02, KHRoN napisał:

nie, sama idea jest ważna...
;]
nieno, pewnie coś będzie ;]


To w końcu będzie czy nie? :) Widzę, że jakieś projekty kartek sobie robicie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 16:04, Sarafan_Knight napisał:

To w końcu będzie czy nie? :)


miało nie być, ale jak musi być ta "cegiełka" to mogę taką zrobić ;] zrobię jak jeszcze raz poczytam harpera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 15:38, Piotrek K. napisał:

> Sprawa aparatów i kamer także jest na specjalnie przygotowanej stronie akcji.
Hmm, nie bardzo rozumiem potrzeby zakladania
forum specjalnie dla tej akcjii (stronka moze byc :)). W koncu jest juz wystarczajaco duzy temat na tym forum. no, ale to
tylko moje zdanie :)...


No właśnie o to chodzi, że jest to duży temat :] na tamtej stronie jest wszystko jasno, tutaj ustalamy np. jak powinien wyglądać obrazek, tam zamieszczamy już po przeróbkach itp. poza tym mamy tam podział na tematy tak aby łatwo było znaleźć co znaleźć się chce. Tutaj musisz wertować strony i doszukiwać się postów. Oto moje zdanie :) Tam też masz listę osób biorących udział w akcji i różne sprostowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować