Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Kupmy prezent na gwiazdkę dla CD Projektu! [taka mała idea]

937 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2005 o 17:11, Keroth napisał:

Wszystkim fanom fakturzystki z CDP ;-) przekazuje radosną nowinę,że będzie podczas naszej wizyty,
więc każdy kto mnie napastował o autograf od niej powinien go dostać :].


Hehehe, ty wiesz co właśnie zrobiłeś?
- przepraszam, czy mógłbym prosić o eee 40 autografów?
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 16:51, Budo napisał:

> Pamiętajcie, żeby pozdrowić ode mnie CDP! :)

Ludu kochany dajcie se siana. Zaraz 40 osób poprosi o specjalne pozdrowienia, po co Ci to.
Specjalne pozdrowienia i podziękowania należą się tym którzy to zaczęli, i włożyli najwięcej
starań.


Oj, no źle mnie zrozumiałeś :) Nie chodzi o jakieś specjalne pozdrowienia dla mnie tylko o pozdrowienia skierowane do mnie :) Just :) Ale skoro to aż takie przeciążenie, no to nie ma o czym mówić :) A jakby co, to nie można zapomnieć, że ja i wiele innych osób wpłaciliśmy te pieniądze i też jesteśmy współorganizatorami tego ;) (no ale rzecz jasna, że Keroth rządzi w tym cyrku :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 17:11, Keroth napisał:

Wszystkim fanom fakturzystki z CDP ;-)


Widziałem ten filmik intro_CDP, ale nie wiem, która to Pani fakturzystka i Soleila.

Ktoś mnie oświeci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 21:18, Abi Dalzim napisał:

A gdzie ten filmik jest?


praca.cdprojekt.com

Soleili tam nie ma. Fakturzystka to dziewczyna, która tak ładnie się uśmiecha :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 21:50, Keroth napisał:

Soleili tam nie ma. Fakturzystka to dziewczyna, która tak ładnie się uśmiecha :).



To ta co siedziała przy PC z tymi nożyczkami? Jak tak to wiesz co robić... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest 07.18 - zamawiam taksówkę i ruszam z Miśkiem do szkoły. Po 7 godzinach do kumpla, który mieszka obok (ja mieszkam 10km od :D) zjeść coś. Potem wyruszamy razem do CDP. Kolejno ide na francuski więc pierwsze przecieki po 23 :), do 24 powiniennem napisać obszerną relację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 07:20, Keroth napisał:

Potem wyruszamy razem do CDP.


Czyli idziecie tylko we dwóch? Ludzie z Warszawy!!! Macie tak blisko, a nie korzystacie z okazji?!? Ja, gdybym nie miał 200 km, to na pewno bym sie wybrał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 07:20, Keroth napisał:

Jest 07.18 - zamawiam taksówkę i ruszam z Miśkiem do szkoły. Po 7 godzinach do kumpla, który
mieszka obok (ja mieszkam 10km od :D) zjeść coś. Potem wyruszamy razem do CDP. Kolejno ide
na francuski więc pierwsze przecieki po 23 :), do 24 powiniennem napisać obszerną relację...


Eeeej, czekaj!!!....
Kurcze chciałem dać kopa na szczęście :P
No nic, to czekamy, ale aż mi sie wierzyć nie chce że nikt z wawki nie chcła się pofatygować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale aż mi sie wierzyć nie chce że nikt z wawki nie chcła się pofatygować.

Jak to wygląda? Przecież to zwykły wstyd... dwóosobowa delegacja... śmiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 14:46, Tomi_323 napisał:

>ale aż mi sie wierzyć nie chce że nikt z wawki nie chcła się pofatygować.

Jak to wygląda? Przecież to zwykły wstyd... dwóosobowa delegacja... śmiechu warte.


No trochę :/
Ale co tam licza się chęci, dobrze że wszystko inne wypaliło i cdp bedzie mieć prezenta od forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda mieszkam ok 6 km od Wawki ale niestety nie miałem czym pojechać - starszy w delegacji, a zbyt źle się czuję aby pofatygować się autobanem. Żałuję, że nie pojechałem bo miałem to zrobić i było wszystko prawie pewne...no niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 18:19, Soleila napisał:

Done. :)) Więcej w osobny temacie, który napisze Ker po powrocie do domku :>


Jestem bardzo ciekaw jak to wyszło. Po buźce wnioskuję, że fajnie. :-)) Szkoda, że nie mogłem przyjechać, za dużo roboty przed swiętami. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować