Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Kupmy prezent na gwiazdkę dla CD Projektu! [taka mała idea]

937 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2005 o 13:55, KHRoN napisał:

a mi się bardziej widzi sama choinka bez łańcucha... O_o ale już robie dla porównania...
wybierzcie co uważacie ;)


Bez łańcucha tak pusto na górze jest :D ale łańcuch i choinka to z kolei za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, wracam do nauki (węglowodany rulz, mój ulubiony to O-B-D-Fruktofuranozylo-(2-1)-a-D-Glukopiranozyd :P ) i zostawiam dwa inne do oceny...

czapeczka będzie na bakier jak dostanę wersję nieskompresowaną ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, czas sie w koncu dopisac do tego tematu i na liste. Prosze o umieszczenie mojego nicka na liscie sponsorow :). Niestety jako, ze nie jestem z Wa-wy, a i konta tez nie mam to zostaje mi do rozwiazania sprawa kasy - cos sie wymysli ;P.
Akcja zdecydowanie bardzo mi sie podoba i mysle, ze wszystko idzie w dobra strone. CDP zasluguje na otrzymanie jakiegos prezentu :). W koncu sa de besciakami ;). Mysle tez, ze nie bedzie problemu z wejsciem do siedziby CDP - jesli tylko ustali sie jakis termin dostarczenia prezentu to nie widze powodow dla ktorych mieliby sie nie zgodzic :). Fajnie by tez bylo, jakby ktos z forumowiczow bedacych na spotkaniu wzial ze soba aparat (jeden warunek - cyfrowka albo zwykly. Zadnych aparatow w telefonie!) i uwiecznil ta chwile - bedzie pamiatka :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e... jak mniemam to CDP zapewni "opstrykanie" tego niecodziennego najścia ;]
BTW zastanawiam się czy nie jechać na jeden dzień do wawy, tylko nie wiem kiedy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za i piszę się na to! Tylko mam pytanie: jak właściwie wygląda teraz cała sytuacja? Mógłbyś mi wszystko wyjaśnić co i jak? Nie chce mi się czytać wszystkich stron :) Dopisz mnie do listy i ew. wyślij maila na b4rtez@wp.pl z opisam tego wszystkiego :) Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to się stało, ale dostałem plik BMP który wyraźnie był już wcześniej skompresowany -_- (952x603px, wygląda jakby zrobić plik BMP ze screena z podglądu pliku JPEG O_o więc był nieakceptowalny)

tedy zrobiłem tą czapeczkę na bakier sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 15:20, b4rtez napisał:

Ja jestem za i piszę się na to! Tylko mam pytanie: jak właściwie wygląda teraz cała sytuacja? Mógłbyś mi wszystko wyjaśnić
co i jak? Nie chce mi się czytać wszystkich stron :) Dopisz mnie do listy i ew. wyślij maila na b4rtez@wp.pl z opisam tego
wszystkiego :) Dzięki!


Wszystko podane w wygodnej i przejrzystej formie także na http://tnij.org/cdp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa aparatów i kamer także jest na specjalnie przygotowanej stronie akcji. Link gdzieś powyżej.
KHRoN------> druga czapeczka winna zostać zlikwidowana :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować