• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
WKURZONY

MODKI KASUJA POSTY JAK COS SIE MOWI ZE JAKAS GRA NIE DZIALA Z CDP!

Pytanie

22 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 23.01.2007 o 20:51, Bartkula napisał:

Albo opisz swój problem w głównym wątku gry, a nie krzycz tak od razu...

O_o odezwał się...ta, ciekawe czy ty byś tak zrobił...raczej wątpię.
"Wkurzony" nie "pisałby" "tego" bez powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak sobie gadać każdy może, skutek i tak jest zerowy, ew. przeciwny do zamierzonego. CDP Cię oszukał? Złamał prawo? Masz dowody? Pozwij go do sądu-w ten sposób coś osiągniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ma ktoś jakiś translator z języka WKURZONEGO (nawet nick wielkimi literami :> ) na Polski? Swoją drogą ciekawe czy założył sobie konto na gram.pl wiedząc, że będzie wkurzony, czy założył sobie nowe konto specjalnie po to, aby napisać ten post. Mi to pachnie konkurencją lub dzieckiem neo. Sam czekam aż naprawią NWN2 ale ten topic to jest żenada i paranoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.01.2007 o 20:57, CH1CKEN napisał:

Tak sobie gadać każdy może, skutek i tak jest zerowy, ew. przeciwny do zamierzonego. CDP Cię
oszukał? Złamał prawo? Masz dowody? Pozwij go do sądu-w ten sposób coś osiągniesz...


skoncz lizac bo sie zachlysneisz nie o to mi chodzi od 2 miechow mi nie odp na maila! co ja sie bende tobie tlumaczy jutro tam zadzwonie wiem ze to nie ich wina z gothiciem ale moze chociaz mi pomoga tym ini wkoncu tam tacy prgoramisci zajebisci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

gothic nie kosztuje 200zl po pierwsze wez sciagnij se patche to nie bedzie az tak zbugowany (chociaz tez sie wku§§§ jak zobaczylem ta gre) do nwn2 tez juz jest patch ze multi dziala.a to ze cdp nie odpowiada na maila juz sam doswiadczylem i powoli trace cierpliwosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.01.2007 o 20:53, In The End napisał:

> Albo opisz swój problem w głównym wątku gry, a nie krzycz tak od razu...
O_o odezwał się...ta, ciekawe czy ty byś tak zrobił...raczej wątpię.
"Wkurzony" nie "pisałby" "tego" bez powodu...

Ja jestem z natury spokojną osobą i nawet jak się wkurzę, to nie wyzywam wszystkich od najgorszych, tylko szukam rozwiązania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>dlaczego

Dnia 23.01.2007 o 20:55, WKURZONY napisał:

mi nie odp na maila od 2 miesiecy?!

Bo maile często po prostu nie docierają. W takich wypadkach najlepiej po prostu do nich zadzwonić.

P.S Moderatorzy kasują tematy żeby gry się lepiej sprzedawały? Moderatorzy nie mają w tym interesu,to są zwykli użytkownicy tego forum,żadnej kasiory od CDP nie dostają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dobra zadzwonie do cdp i rozwiaze sprawe bo z wami to niema co gadac i nawet jako mi sie zbyt nie chce niewiem po co tu pisalem jak zaraz sie obrazicie jak napisze " zajebicsie" hehe , dobra niewazne cdp szykujcie sie jutro dzwonie i mam andzieje ze choc raz mi pomozecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

poprostu wystarczy trochę umiejętności do odpalenia gry i zauważenia co jest potrzebne... a takie tematy z takimi postami nigdy nie osiągną celu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.01.2007 o 21:03, WKURZONY napisał:

Dobra zadzwonie do cdp i rozwiaze sprawe bo z wami to niema co gadac i nawet jako mi sie zbyt
nie chce niewiem po co tu pisalem jak zaraz sie obrazicie jak napisze " zajebicsie" hehe ,
dobra niewazne cdp szykujcie sie jutro dzwonie i mam andzieje ze choc raz mi pomozecie

do nwn2 juz wyszly patche a g3 to nie miej pretensji ze jest TAK zabugowana do CDP(do producentow pie&&&&&&&!) a poza tym juz sa niektore patche i slyszalem ze ma wyjsc jakis dodatek ktory ma poprawic dzialanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.01.2007 o 21:03, WKURZONY napisał:

Dobra zadzwonie do cdp i rozwiaze sprawe bo z wami to niema co gadac i nawet jako mi sie zbyt
nie chce niewiem po co tu pisalem jak zaraz sie obrazicie jak napisze " zajebicsie" hehe ,
dobra niewazne cdp szykujcie sie jutro dzwonie i mam andzieje ze choc raz mi pomozecie


Spytaj sie, czy slownika ci gratis nie podesla. Czytac sie ciebie nie da z powodu braku interpunkcji, ze o bledach nie wspomne. Troche szacunku do czytajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować