Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

Magda M. - najlepszym serialem ostatnich lat? Wasze wrażenia dot. serialu

45 postów w tym temacie

Jest to temat w pełni poświęcony serialowi Magda M emitowanemu w TVN. W tym momencie trwają prace nad kolejnym ,,sezonem" serialu.
Proszę o komentowanie serialu który podbił Polskę.

Jest to wg. mnie jeden z niewielu polskich seriali który trzyma klasę.

20070123223710

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm moja dziewczyna to ogladala, ja czasami katem oka, ale jakos mnie nie wciagnal ten serial, nie moge powiedziec jakichs konkretow co mi sie w nim nie podobalo, ale jakos nie porwala mnie fabula i raczej wolalem ogladac cos innego, ale wygladal przynajmniej na zrealizowany porzadnie serial, czyt. profesjonalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że to kolejny, nudny serial jak zresztą każdy polski. W kółko wałkowanie tego samego, zero oryginalności. Ile można oglądać takie rzeczy? -.- Małym wyjątkiem może być Plebania, proboszcz rządzi. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Jestem gościem, a serial wciągnął mnie na maxa ... zaprogramowany: wtorek schodze na Magde M... Nie wiem co w nim jest, ale go uwielbiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:47, Luke Shadow napisał:

A ja uważam, że to kolejny, nudny serial jak zresztą każdy polski. W kółko wałkowanie tego
samego, zero oryginalności. Ile można oglądać takie rzeczy? -.- Małym wyjątkiem może być Plebania,
proboszcz rządzi. ;D

Heh, wczoraj była gala rozdania telekamer i w kategorii seriali liczbą prawie 190 tyś. głosów (!!!!) wygrała właśnie Magda M. Ten serial ma coś w sobie, coś co wyróżnia go na tle innych seriali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei nie rozumiem co ludzie w tym serialu widzą. Jak zobaczyłem jak koledzy na WF gadają o Magdzie M. to się załamałem i z ciekawości postanowiłem obejrzeć jeden odcinek. Do końca nie dotrwałem i jedynym plusem tego oglądania było to, że w końcu zasnąłem o w miarę wczesnej godzinie. Serial dosłownie ścina z nóg. ^^ Widać już na dobre wyrosłem z seriali obyczajowych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:52, Kukowsky napisał:

Ja z kolei nie rozumiem co ludzie w tym serialu widzą. Jak zobaczyłem jak koledzy na WF gadają
o Magdzie M. to się załamałem i z ciekawości postanowiłem obejrzeć jeden odcinek. Do końca
nie dotrwałem i jedynym plusem tego oglądania było to, że w końcu zasnąłem o w miarę wczesnej
godzinie. Serial dosłownie ścina z nóg. ^^ Widać już na dobre wyrosłem z seriali obyczajowych.
:P

Oj jak dla mnie to akurat spoko serial. Wiadomo, nie wszystkim musi się podobać, akurat mnie się podoba. Czekam z niecierpliwością na kolejny sezon. Może na wrzesień będzie w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2007 o 22:49, citekmaniak napisał:

Heh, wczoraj była gala rozdania telekamer i w kategorii seriali liczbą prawie 190 tyś. głosów
(!!!!) wygrała właśnie Magda M. Ten serial ma coś w sobie, coś co wyróżnia go na tle innych
seriali.


Może to coś to Joanna Brodzik w roli głównej? :> Jak dla mnie jedyny plus tego serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:48, syriusz.b napisał:

Nie wiem co w nim jest, ale go uwielbiam ...

Szczera prawda. :)
Bo to jest w zasadzie kolejny serial o miłości, z dodatkowymi wątkami komediowymi, na dokładkę strasznie ciągnącym się scenariuszem...
I wiecie co? Oglądałem co tydzień, i to z duża przyjemnością. A wszelkich serialowych wynalazków w kształcie "Na dobre i na złe" czy "M jak miłość" po prostu nie trawię.
Może to bohaterowie, którzy nie mieszkają w domku na wsi, nie opiekują się bachorami i nie prowadzą nudnawych dialogów w jednej scenie przez pół odcinka? Choć to środowisko prawnicze w Magdzie M. też wydaje mi się mocno naciągane...
Po prostu serial-zagadka, niby nic sobą nie reprezentuje, a ogląda się go naprawdę przyjemnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2007 o 12:11, Krejt napisał:

Po prostu serial-zagadka, niby nic sobą nie reprezentuje, a ogląda się go naprawdę przyjemnie...


Dokładnie ... A jak się kończy odcinek to pada hasło: Co tak szybko? ... I czeka się tydzień ... Sama Wa-wa jest tam pięknie pokazana ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:49, citekmaniak napisał:

Heh, wczoraj była gala rozdania telekamer i w kategorii seriali liczbą prawie 190 tyś. głosów
(!!!!) wygrała właśnie Magda M. Ten serial ma coś w sobie, coś co wyróżnia go na tle innych
seriali.


jasne, na drugim miejscu Plebania - na trzecim nie pamietam, chyba M jak Mięso

nie ma co... na prawdę wystrzałowe seriale..

telekamery to zaden prestiz - to nie sa zlote palmy, lwy itd. zeby sie podniecac

ze cała Polska ogladala swego czasu ''niewolnice isaure'', ''w kamiennym kregu'' czy ''dynastie'' - to nie znaczy, ze to dobre filmy... no chyba ze miliony much nie moga sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He, ja również lubię Magdę M. zawsze oglądam z tatą ^_^ Jeżeli następował wtorek, wiedziałem że czas na Magdę M :D Jedyny serial jaki trawię, jeszcze Na Wspólnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 12:36, moonman napisał:

> ......telekamery to zaden prestiz - to nie sa zlote palmy, lwy itd. zeby sie podniecac


Ta tylko, że złote palmy nie są przyznawane w Polsce, a ilość oddanych głosów (około 190tys) ma chyba znaczenie. W końcu serial trzyma poziom. Oczywiście nie musisz się z tym zgadzać. Każdy lubi co innego.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co ludzie widzą w tym serialu. Ja szczerze mówiąc mam już dość oklepanych seriali w stylu "wielka niespełniona miłość+ parę wątków komicznych(swoją drogą marnych) +szczęśliwe zakończenie...
Obejrzałem dwa odcinki(raczej ich urywki) i poza Joanną Brodziki w roli głównej nie znalazłem w nim nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 22:01, Darkstar181 napisał:

Nie rozumiem co ludzie widzą w tym serialu. Ja szczerze mówiąc mam już dość oklepanych seriali
w stylu "wielka niespełniona miłość+ parę wątków komicznych(swoją drogą marnych) +szczęśliwe
zakończenie...
Obejrzałem dwa odcinki(raczej ich urywki) i poza Joanną Brodziki w roli głównej nie znalazłem
w nim nic ciekawego.

Masz prawo do takiej opinii. Moim jednak zdaniem to taki serial który wybija się ponad resztę i naprawdę mogliby na jego podstawie jakis film zrobić. Oczywiście dla mnie i tak LOST i FALA ZBRODNI rządzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nawet nie wiem o co w tym chodzi :) Widziałem raz i tylko troche :) Od razu wyszedłęm z pokoju x]
Dla mnie ten serial to porażka


PS: graty za awans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

az sie czekalo na ten wtorek na ta 21.30 ;] nie moge sie doczekac IV sezonu

no i takim malym elementem wartym wspomnienia wg mnie sa lecace w tle piekne ale tylko polskie piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 22:11, Piger napisał:

az sie czekalo na ten wtorek na ta 21.30 ;] nie moge sie doczekac IV sezonu

no i takim malym elementem wartym wspomnienia wg mnie sa lecace w tle piekne ale tylko polskie
piosenki

Dokładnie miałem tak samo. Teraz jak nie ma Magdy to sobie oglądam 4400. Może kolejna seria Magdy zawita na ekrany na wrzesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 21:53, citekmaniak napisał:

> > ......telekamery to zaden prestiz - to nie sa zlote palmy, lwy itd. zeby sie podniecac

Ta tylko, że złote palmy nie są przyznawane w Polsce, a ilość oddanych głosów (około 190tys)
ma chyba znaczenie. W końcu serial trzyma poziom. Oczywiście nie musisz się z tym zgadzać.
Każdy lubi co innego.


zgadzam sie, ICH TROJE tez bije rekordy sprzedazy plyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować