Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

Magda M. - najlepszym serialem ostatnich lat? Wasze wrażenia dot. serialu

45 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2007 o 22:12, citekmaniak napisał:

> az sie czekalo na ten wtorek na ta 21.30 ;] nie moge sie doczekac IV sezonu
>
> no i takim malym elementem wartym wspomnienia wg mnie sa lecace w tle piekne ale tylko
polskie
> piosenki
Dokładnie miałem tak samo. Teraz jak nie ma Magdy to sobie oglądam 4400. Może kolejna seria
Magdy zawita na ekrany na wrzesień.


ma byc na wiosne ponoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 22:21, Mogrim napisał:

Niecierpię magdy m. Głupi serial, który zniknie jak inne. Nie to co Moda na Sukces, oglądam
ją od 12 lat!

Ty żartujesz czy mówisz prawdę? Przeciez Moda na Sukces to już serial dla skrajnych dewot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 20:48, citekmaniak napisał:

> ją od 12 lat!
Ty żartujesz czy mówisz prawdę? Przeciez Moda na Sukces to już serial dla skrajnych dewot.


Dewota - osoba nadmiernie manifestująca swoją pobożność. Cóż to ma do mody na sukces?
Oczywiście, jestem w 100% poważny - Moda na Sukces to fascynujący i nieprzemijający, i co najważniejsze - niezwykle wartościowy i edukacyjny serial. Odrobinę szacunku dla sztuki, chamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 21:47, Mogrim napisał:

> > ją od 12 lat!
> Ty żartujesz czy mówisz prawdę? Przeciez Moda na Sukces to już serial dla skrajnych dewot.


Dewota - osoba nadmiernie manifestująca swoją pobożność. Cóż to ma do mody na sukces?
Oczywiście, jestem w 100% poważny - Moda na Sukces to fascynujący i nieprzemijający, i co najważniejsze
- niezwykle wartościowy i edukacyjny serial. Odrobinę szacunku dla sztuki, chamy!

Ale ty się nabijasz. Nigdy nie uwierzę że oglądasz to g.... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 21:53, citekmaniak napisał:

Ale ty się nabijasz. Nigdy nie uwierzę że oglądasz to g.... .


Jeśli ktoś może oglądać Magdę M., to dlaczego ktoś inny nie może oglądać mody na sukces? Gdyby przyjąc twoją konwencję, to oba seriale są gównem. Ale Moda na sukces jest gównem z tradycją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 22:00, Mogrim napisał:

Ale Moda na sukces jest gównem z tradycją!

Z tradycją, stałą pulą aktorów i wyczerpanymi już wszelkimi konfiguracjami między nimi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 22:05, Krejt napisał:

> Ale Moda na sukces jest gównem z tradycją!
Z tradycją, stałą pulą aktorów i wyczerpanymi już wszelkimi konfiguracjami między nimi. ;)


Niezupełnie. Serial jest wieczny, ale aktorzy (lub postaci przez nich grane) umierają i muszą przyjść nowi. Dzięki temu tworzą się nowe możliwości związków, o których się filozofom nie śniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 22:18, Mogrim napisał:

> > Ale Moda na sukces jest gównem z tradycją!
> Z tradycją, stałą pulą aktorów i wyczerpanymi już wszelkimi konfiguracjami między nimi.
;)

Niezupełnie. Serial jest wieczny, ale aktorzy (lub postaci przez nich grane) umierają i muszą
przyjść nowi. Dzięki temu tworzą się nowe możliwości związków, o których się filozofom nie
śniło.



no np. matka magdy bedzie podrywala jego chlopaka:D ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o moje wrażenia chodzi to nie lubię Brodzik. Jedynie w Kasi i Tomku była nianajzła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to nawet fajny serial choc ogladalem zaledwie kilka odcinko ale chyba nie najlepszy...:/ mysle ze lepszym serialem moze byc niania albo kryminalni...ale to tylko moje odczuce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 19:10, CR7 napisał:

Jeśli o moje wrażenia chodzi to nie lubię Brodzik. Jedynie w Kasi i Tomku była nianajzła.

A Kasia i Tomek to był średni serial. nie w moim guście. magda M. już lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoże dziś była powtórka ostatniego odcinka Madzi M a od nastepnego tygodnia bedzie nowa seria postanowiłem odświeżyc ten temat :)
I jak tu powiedzieć ze chłopaki nie płaczą kiedy to ja w momencie kiedy Madzia oglądała nagranie popostu aż łzy mi pociekły, najbardziej w słowach "juz sie nie zobaczymy". No nie mogę to jest kolejny po Prison Breaku serial ktory tak przeżywam.
Jak myślicie: co zrobi Madzia na Placu Trzech Krzyży? Kogo wybierze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 22:34, wip_01 napisał:

Jak myślicie: co zrobi Madzia na Placu Trzech Krzyży? Kogo wybierze ?


Może Krystynę z gazowni? :P

Polskich seriali nie trawię, wszystkie są płytkie fabularne, słabe od strony technicznej, nie mają choćby tego suspensu co Prison Break, już nie mówiąc o humorze Desperatek, South Parka czy Simpsonów. I Magda M nie odstaje od tej reguły ;) Jeśli już lubicie seriali "o życiu" to polecam Desperatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 22:34, wip_01 napisał:

Jakoże dziś była powtórka ostatniego odcinka Madzi M a od nastepnego tygodnia bedzie nowa seria
postanowiłem odświeżyc ten temat :)
I jak tu powiedzieć ze chłopaki nie płaczą kiedy to ja w momencie kiedy Madzia oglądała nagranie
popostu aż łzy mi pociekły, najbardziej w słowach "juz sie nie zobaczymy". No nie mogę to jest
kolejny po Prison Breaku serial ktory tak przeżywam.
Jak myślicie: co zrobi Madzia na Placu Trzech Krzyży? Kogo wybierze ?



To za tydzień już nowe odcinki? A myślałem, że dopiero na jesien. Hmm, fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 23:46, JackXP napisał:

Magda M? Ludzie, wy porządnego Prison Break`a oglądajcie... A nie byle gównem się podniecacie...
:P



Prisona oglądam, jestem na 20 odc. 2 serii i nie przeszkadza mi to w oglądaniu serialu jakim jest magda m

PS. Lost też oglądam, jestem na 3 sezonie 12 odc takze wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 23:48, awesome napisał:

> Magda M? Ludzie, wy porządnego Prison Break`a oglądajcie... A nie byle gównem się podniecacie...

> :P


Prisona oglądam, jestem na 20 odc. 2 serii i nie przeszkadza mi to w oglądaniu serialu jakim
jest magda m

PS. Lost też oglądam, jestem na 3 sezonie 12 odc takze wiesz


Nic to tego serialu nie mam, tylko że w temacie jest napisane "Najlepszym serialem ostatnich lat" Yyy... Nie do końca się z tym zgadzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować