Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Monolith nie zapomina o fanach F.E.A.R

19 postów w tym temacie

Domek

Zespół Monolith, odpowiedzialny za chyba największy FPS-owy hit tego roku - grę F.E.A.R. - ogłosił plany dotyczące dalszego wsparcia dla niej. Twórcy nie porzucają swego dzieła, jego fani mogą więc mieć nadzieję, że nie pozostaną z niczym.

Przeczytaj cały tekst "Monolith nie zapomina o fanach F.E.A.R" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zespół Monolith, odpowiedzialny za chyba największy FPS-owy hit tego roku - grę F.E.A.R.

E tam... najlepszy FPS tego roku to Call of Duty 2! A ogolnie w zyciu to Half-Life 1 i 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


PB... nie jest mym skromnym zdaniem zbytnio dopracowany :P. Anticheat robiony przez grupkę zapaleńców... Najgorsze jest to ,że ma dużo błędów :). Kickuje za nic, muli troszkę gre :P. Oczywiście wszystko zależy też od gry ^_^. Ale te gry w które grałem - i które właśnie wykożystywały pb... No cóż. Skromnym mym zdaniem PB give us a lot of trobule :P. Mogli by stworzyć coś "normlaniejszego" i stabilniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serio, gram w FarCry. wchodze na 1 serv, 2 sekundy - kick za zbyt krótki nick
drugi serv, gram, biore bazooke, odapalam kilka rakiet i "no rocket noob"
następny serv - zbyt duzy ping, w ogóle często kickowalo za niewiadomo co ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dorobic najpierw FEAR. Np. usprawnic obsluge tylnych glosnikow nie na kartach SB. Prawde mowiac jak czytam fora to kto nie ma SB X-Fi to se nie pogra z tylnymi glosnikami, bo albo nie ma dialogow, albo nie ma dzwieku w ogole... ehhh.. nedza.
U mnie na Realteku tylne glosniki dzialaja czasami w FEAR. Czasem jest jakis dzwiek, ale przewaznie nie. Dla porownania w Quake 4 dzwiek z tylnych dziala bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gofer, .... zgadzam sie... Half-Life 1 jest dobry, ale zebys zagral chociaz w demko f.e.a.r.a.... neistety ale halfy odpadaja juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już ściągam^^ Mam nadzieje że będzie w miare prosty...szkoda tylko że prawdopodobnie Maya 6/7 będzie potrzebna do tworzenia nowych map/broni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jarken --> czy ja wiem czy tak dobrze:/ Mnie lubiło wyrzucić z serva za to, że miałem pierwsze miejsce i wygrałem z adminem ( lol ) albo za nic...ledwo wlazłem i "punkbustrer kick you blablabla..."powinni wymyślić coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo oprogramowanie dorobienia broni, map i postaci będzie jedyną rzeczą na płytce. A na papierze dostaniemy zarys fabuły żeby wiedzieć jaką gre mamy stworzyć :) A tak serio to autorzy powinni tworzyć nowe plansze i rozprzestrzeniać je na sieci a nie zbić razem 10 -15 do kupy i nazwać to dodatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze F.E.A.R jest bardzo dobrze zrobina gra ale sa dla mnie lepsze produkcje takie jak far cry ( te przestrzenia i to ai, choc w fearze tez ai jest niczego sobie ) mam nadzieje ze te programy do robienia beda w uzyciu podobne jak unreal ed bo tam robie mapy bronie postacie bez wiekszego wysilku.Punkbuster jest dobrym programem i w wilelu przypadkach dobrze sie sprawuje mam nadzieje ze w fear tez bedzie dobrze.


ARCIK JAK UWAZASZ ZE FAR CRY JEST SLABY TO ZROB GRE Z LEPSZA GRAFIKA Z LEPSZA AI WROGOW I TAKA ZEBY DOSTAWALA BARDZO DOBRE OCENY ( np w cdaction 10 na 10 jak far cry ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FEAR jest jak dobry film czy kniga i jest tak dobry bo to calkowita nowosc majstersztyk tak samo bylo z half-life1 / far cry / q1 itp oby jak najwiecej takich gier :) trzeba przyznac ze gra zostala wywazona doskonale sa miejsca gdzie sie strzela sa miejsca gdzie sie idzie w samotnosci i tylko sie boi :> , cieszcie sie bo nie wszystkie gry sa tak dobre. Q4 na przyklad to niewart jest 20zl z taniej gry ;) jest gorszy od doom3 a myslalem ze to nie do pobicia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> PAPISHON

CD action to nie autorytet - gazeta zeszla na psy juz z 6 lat temu komercia ja zjadla .
Ale masz racje :) FAR CRY ma grywalnosc nie do pobicia :) i klimat masakryczny ja sam singla przeszlem juz 17 razy :)
i nadal mi sie chce bo gra jest tak wielka ze zawsze mozna inaczej ja przejsc pozatym za kazdym przejsciem potwory i inne rzeczy sa rozlokowane troche inaczej i ich reakcja jest inna, a to moim zdaniem wybitny pomysl jest bo nie bawisz sie w jasnowidza przechodzac poraz kolejny gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować