Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Burning Crusade - 2,4 miliona w 24 godziny!

81 postów w tym temacie

Gdyby GW miał tyle postaci do wyboru ogry , elfy i te inne nacje to też by lepiej zarabiali bo same klasy typu czarodziej i inne nie przyciagaja tak do siebie a WofW ma wszystko i to dlatego tak dobrze się trzyma. Widać że ludzi nawet abonament nie odstrasza jak mnie za WofW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Burning Crusade zje na śniadanie 3 mln sprzedarz Gears of War, a o Guild Wars to już nie wspomnę. Kurde! Chyba będę musiał sobie kupić tego WOW i zobaczyć co tak przyciąga miliony osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak se przypomne moje czasy WoW-a to mnie to nie dziwi tzn.. ja myslalem o 1,5 miliona... no ale pech... nic tylko pogratulowac, oni wiedza jak robic kase no i jak robic gry... gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak robić ludziom wodę z mózgu ;P A co do dodatku, jeśli ktoś posiada WoWa, naprawdę warto kupić dodatek... Pełno smaczków nowych doszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle nie rozumiem dlaczego gry MMORPG cieszą się taką popularnością za taką cenę... Przecież tego się nie da przejść xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 23:50, oskito napisał:

A ja ciągle nie rozumiem dlaczego gry MMORPG cieszą się taką popularnością za taką cenę...
Przecież tego się nie da przejść xD

Dlaczego? Ponieważ co jakiś czas coś dodają i ciągle jest coś do zrobienia. Jak kogoś zbyt mocno to wciągnie - to nie ma ratunku dla niego ;D

skydragon:

Dnia 24.01.2007 o 23:50, oskito napisał:

To niewiarygodne, że gry po takiej cenie schodzą jak świeże bułeczki.

Wiarygodne :) Głównie u nas (i w pewnie w kilku innych krajach też) cena wydaje się wysoka. Dla takiego Amerykanina, Francuza czy Niemca cena jest dużo niższa. Cena dodatku była także u nas nieco podwyższona (brak polonizacji). Nie jest to więc dla większości z tych 2,4 mln klientów, taki duży wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"3 miliony to miał GW w pierwszym TYGODNIU :D Ja myślałem że to jakiś błąd na stronce a tu hop 2,4mln :D"


Gdzieś Ty to wyczytał O.o ? 3 miliony GW osiągnął po Nightfall''u a nie w pierwszym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło mi być jednym z tych 2,4 miliona. Preorder zamówiłem już 17 listopada. Lubię wydawać moje pieniądze na takie przyjemności jak dzieła Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio zaczalem grac w wow i ta gra faktycznie wciaga. dodatek pewnie wkrotce kupie ale na razie chce sie nacieszyc podstawka.
mieszkam w anglii i dodatek na necie widzialem po 17.99 a w sklepach po 19.99 (virgin) i po 24.99. nie wspomne o tym ze podstawke kupilem za 9.99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 07:38, T34 napisał:

Ależ ja (i nie tylko ja) właśnie cały czas o tym mówimy kolego-obrońco uciśnionych.

szydz ile chcesz, ale w tym wypadku uwazam ze CDP nie moze zrobic wiecej w sprawie WoWa...maja wiele wpadek, ale coz, któż ich nie ma?

i czy mowienie o czyms bez poparcia w faktach, bez chociazby pobieznego sprawdzenia w jaki sposob dziala taka machina, ma sens? Szczerze mowiac Twoje smutki i problemy zwiazane z cena, jak przypuszczam, nikogo nie obchodza i nie scisnales tym postem serca CDP swoja skrajna bieda, by byli sklonni Ci sprezentowac pudeleczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze sobie przypominam to przed wydaniem WOW (podstawa) była ankieta mająca na celu sprawdzenie ile ludzi zakupi grę – i z tego co sobie przypominam to chyba wynik nie był za rewelacyjny a tu taka niespodzianka !
Tyle się egzemplarzy sprzedało że aż miło . Tylko nie rozumiem po co ludzie się tak bardzo zapierali , że nie kupią gry bo ten abonament itd...bla bla bla .......... Może myśleli że dla Polaków będą specjalne ceny :P

Właśnie się zastanawiam nad zakupem dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2007 o 09:20, Thor napisał:

i czy mowienie o czyms bez poparcia w faktach, bez chociazby pobieznego sprawdzenia w jaki
sposob dziala taka machina, ma sens? Szczerze mowiac Twoje smutki i problemy zwiazane z cena,
jak przypuszczam, nikogo nie obchodza i nie scisnales tym postem serca CDP swoja skrajna bieda,
by byli sklonni Ci sprezentowac pudeleczko


Przestań się błaźnić i lizać dupe CDP, bo to żenujące.
Gdzie napisałem, że nie kupiłem?
Mojego statusu materialnego z pewnością byś mi pozazdrościł błaźnie, który próbujesz przypodobać się właścielowi forum dyskredutując i obrażając w najbardziej infantylny sposób krytkę nieprofesjonalnej działalności CDP.
Zanim wyrzuciłeś z siebie tą kretyńskie, niczym sensownym nie podparte zdanie, trzeba było zadać sobie trud poczytania wypowiedzi moich i im podobnych.
Zachowujesz się jak PiS czy LPR, próbując ośmieszyć inne zdanie niż twoje, nie mając zielonego pojęcia o temacie.
Po prostu takie zachowanie jak CDP przy premierze BC, trzeba pietnować na każdym kroku.

Dyskusja z dupowłazami nie ma sensu, stąd też ta krótką wymianę zdań z tobą uważam za zakończoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 10:50, T34 napisał:

Przestań się błaźnić i lizać dupe CDP, bo to żenujące.

nie lize stwierdzam fakt.

Dnia 25.01.2007 o 10:50, T34 napisał:

Gdzie napisałem, że nie kupiłem?

nigdzie co to ma do rzeczy?

Dnia 25.01.2007 o 10:50, T34 napisał:

Mojego statusu materialnego z pewnością byś mi pozazdrościł błaźnie, który próbujesz przypodobać się właścielowi forum dyskredutując i obrażając w najbardziej infantylny sposób krytkę nieprofesjonalnej działalności CDP.

o wielki bozyszcze spusc mi troche manny z nieba bo bez tego nie przezyje...hehe...

Dnia 25.01.2007 o 10:50, T34 napisał:

Zanim wyrzuciłeś z siebie tą kretyńskie, niczym sensownym nie podparte zdanie, trzeba było zadać sobie trud poczytania wypowiedzi moich i im podobnych.

to samo powiem Tobie...sprawdziles jak wygladaja umowy CDP z Blizzem? na jakich zasadach wydawane sa gry? nie?

Dnia 25.01.2007 o 10:50, T34 napisał:

Zachowujesz się jak PiS czy LPR, próbując ośmieszyć inne zdanie niż twoje, nie mając zielonego pojęcia o temacie.

zadziwiajace ze wlasnie robisz to o czym sam mowisz...piszesz cos czego nie popierasz ANI JEDNYM argumentem...ja przynajmniej napisalem ze dwa...

Dnia 25.01.2007 o 10:50, T34 napisał:

Po prostu takie zachowanie jak CDP przy premierze BC, trzeba pietnować na każdym kroku.

zachowanie takie ze dotrzymuja zawartych umow? ze udostepniaja Tobie i innym dostep do gry? czy jakie?

Dnia 25.01.2007 o 10:50, T34 napisał:

Dyskusja z dupowłazami nie ma sensu, stąd też ta krótką wymianę zdań z tobą uważam za zakończoną.

obrazac to mozesz swoich kolegow na podworku, albo mame jak Ci na to pozwoli a nie strzeli za to w twarz...ja nie uwazam jej za zakonczona, bo ani jedno Twoje slowo nie zostalo poparte sensownym argumentem.
zreszta Twoj brak szacunku i znajomosci neetykiety mowi sam za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2007 o 14:54, Thor napisał:

obrazac to mozesz swoich kolegow na podworku, albo mame jak Ci na to pozwoli a nie strzeli
za to w twarz...


Wyobraź sobie gówniarzu, że nie tylko dzieci grają w gry komputerowe i mierz słowa zanim się odezwiesz.
Moja mama nie żyje od niezłych paru lat.
Natomiast widać, że twoje praktyki bicia dzieci wg. zasad Marka Jurka przyniosły efekt w postaci ułomności twojego mózgu.

Wiem, że to forum jest przeznaczone głównie dla "przedszkolaków" ale mimo wszystko używaj mózgu zanim się wypowiesz - to nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować