Zaloguj się, aby obserwować  
kriss86bel

Plemiona gra ktoś?

2290 postów w tym temacie

A ja mam pytanie do tych, którzy prezentują już wyższy poziom... Mianowicie: Czy można przejąć wioskę bez szlachcica? Mój kolega mówi, że potrzebne są tylko machiny oblężnicze ( no i ratusz na 15 poziomie ), które burzą wszystkie budowle, a my możemy na tamtym miejscu wybudować nową osadę. Wydaje się to bardzo prawdopodobne, ale jest o wiele łatwiejsze niż wyprodukowanie szlachcica, na którego trzeba przeznaczyć aż 40.000 drewna, 50.000 gliny i 50.000 żelaza. Druga sprawa to morale - słyszałem, że im są mniejsze tym atak jest "gorszej" jakości. Tymczasem ciągle atakuję słabiutkie wioski, morale cały czas maleją, a ja i tak zbieram dużo surowców. Czym to jest spowodowane?

PS: Dobra wiadomość dla wszystkich graczy - pod koniec miesiąca ma zostać odblokowane wysyłanie surowców poprzez odnośnik "wyślij surowce".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 07:38, igorinho napisał:

A ja mam pytanie do tych, którzy prezentują już wyższy poziom... Mianowicie: Czy można przejąć
wioskę bez szlachcica? Mój kolega mówi, że potrzebne są tylko machiny oblężnicze ( no i ratusz
na 15 poziomie ), które burzą wszystkie budowle, a my możemy na tamtym miejscu wybudować nową
osadę. Wydaje się to bardzo prawdopodobne, ale jest o wiele łatwiejsze niż wyprodukowanie szlachcica,
na którego trzeba przeznaczyć aż 40.000 drewna, 50.000 gliny i 50.000 żelaza.


Nie, nie jest to możliwe. Szlachcic jest do tego konieczny. A co do niszczenia budynków, to Ratusz na 15 trzeba mieć aby niszczyć SWOJE budynki, a do niszczenie cudzych wystarczą katapulty.

Dnia 24.05.2007 o 07:38, igorinho napisał:


PS: Dobra wiadomość dla wszystkich graczy - pod koniec miesiąca ma zostać odblokowane wysyłanie
surowców poprzez odnośnik "wyślij surowce".


Chodzi Ci o 6s? Jak tak to nareszcie się wzięli do roboty. Aktualnie o ile mi wiadomo na światach 1-5 ta opcja jest już odblokowana:)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nick: Bylon
Świat: 3
Plemię: dj-rolo 013
Punkty: 2145

Lepiej mnie nie atakować o mam dość dużą armię i mir 20 poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nick: Bylon
Świat: 3
Plemię: dj-rolo 013
Punkty: 2145

Lepiej mnie nie atakować o mam dość dużą armię i mir 20 poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w to, ale jakoś nie mogłem wytrzymać, w ciągu miesiąca dorobiłem się pozycji wodza w plemieniu ktore bylo, w top 50 na serwerze trzecim.

Za duzo podobienstw do traviana. Traviana lubie, ale na miedzynarodowych serwerach, adrenalinka przed pojsciem spac itp ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 12:40, Zgłębiczart napisał:

Buehehe właśnie ruszył 8 świat ^^ Zalogowałem sie, niestety nie mozna jeszcze trworzyc plemion
:(


Ja zrobiłem swoje plemię na 8świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować