Zaloguj się, aby obserwować  
kriss86bel

Plemiona gra ktoś?

2290 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2007 o 09:44, mathewmw napisał:

Nie próbowałem, ale chyba tak. Jak każdy budynek prócz schowka...

Raczej nie każdy. Jeszcze nigdy nie udało mi się zniszczyć do zera zagrody, mimo usilnych prób. Innych budynków nie próbowałem, ale ratusza i spichlerza pewnie też nie. Jutro się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo nie wiem czy to tak u mnie tylko się dzieje. Czy Wy też nie możecie się zalogować i piszę Wam, że konto nie istnieje?? Bo ja mam takie coś i nie wiem co się dzieje... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 17:49, mathewmw napisał:

Mam pytanie, bo nie wiem czy to tak u mnie tylko się dzieje. Czy Wy też nie możecie się zalogować
i piszę Wam, że konto nie istnieje?? Bo ja mam takie coś i nie wiem co się dzieje... ;/


Mam dokładnie to samo. Radze zajrzeć na forum plemion - tyle spamu to tam dawno nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 10.08.2007 o 17:51, rob006 napisał:

Mam dokładnie to samo. Radze zajrzeć na forum plemion - tyle spamu to tam dawno nie było :)


Heh. Nie mogę wejść. Przeciążenie serwera chyba, albo coś ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2007 o 17:52, mathewmw napisał:

Heh. Nie mogę wejść. Przeciążenie serwera chyba, albo coś ;PP


Na stronie www.plemiona.pl jest napisane dlaczego nie można włączyć...
Jest tam napisane, że nie będzie działać 15-20minut, ale już trochę dłużej nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 17:57, Paweł10 napisał:

Na stronie www.plemiona.pl jest napisane dlaczego nie można włączyć...
Jest tam napisane, że nie będzie działać 15-20minut, ale już trochę dłużej nie działa.


No i właśnie dlatego się zdziwiłem i przeraziłem trochę... Mam nadzieję że długo to już nie potrwa... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie wnerwia, jak robią jakieś prace na serwerach (typu przenoszenie śwatów, itd) za dnia, i to pewnie w takich godzinach, kiedy jest najwiecej uzytkowników... Np. teraz przenoszą całą bazę na inny serwer (który to juz raz...?), i mający trwac "15-20 minut" pad trwa juz prawie godzinę... :/

Nie mogliby takich rzeczy robić w nocy?! Albo chociaż z samego rana?! Kiedy to jest najmniejszy"ruch".

Ale ogólnie gra fajna jest, i moge polecić ją wszystkim. :0

P.S.
A propos (nie wiem, jak się to pisze :P) ochrony antybotowej.. Takie coś występuje wtedy, kiedy zrobimy coś w duzej ilości z rzędu, np. zaprosimy wielu graczy do plemienia jeden po drugim, zaatakujemy wszystkich dookoła jeden za drugim, etc. Po prostu istnieje tam skrypt, który w takich momentach podejrzewa, że ktoś wpuścił bota, który za niego "odwala" robotę, kiedy nie jest online. Ta ochrona ploega na tym, że aby odblokować konto trzeba kliknąć na przerwane kółeczko spośród wielu innych kółeczek (całych).
Obiektywnie mówiąc, to bardzo dobre zabezpieczenie. Poniewaz taki bot nie jes w stanie na podstawie kodu strony ustalić, które bimapa stanowi o pzzewane kółeczko.

Pozdrawiam. Guciothic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 18:21, Bonzaii napisał:

Plemiona :) stare dzieje musiałem skończyć atakowali mnie taranem i konnicą :(

mniejsza o tarany i konnice :D ważniejszy szlachcic i katapulty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 18:22, matiz09 napisał:

> Plemiona :) stare dzieje musiałem skończyć atakowali mnie taranem i konnicą :(
mniejsza o tarany i konnice :D ważniejszy szlachcic i katapulty :D


Słuchaj ja miałem taką dobra obrone bardzo wysoki poziom muru oraz bardzo dużo łuczkików około 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 18:25, karollo1a napisał:

Nie wiem dlaczego, ale moje konto zostało usunięte. Chciałem się zalogować a tu d**a. Też tak macie?


Poczytaj parę postów w górę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 18:24, Bonzaii napisał:

> > Plemiona :) stare dzieje musiałem skończyć atakowali mnie taranem i konnicą :(
> mniejsza o tarany i konnice :D ważniejszy szlachcic i katapulty :D

Słuchaj ja miałem taką dobra obrone bardzo wysoki poziom muru oraz bardzo dużo łuczkików około
200

ale dużo tych łuczników :D ja gram na 2 świecie i mam dobrą obrone mam dwie wioski( z 5) w której mam troche offa a reszta to def :D mur na maxa i jednostki na 3 poziomie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 18:25, karollo1a napisał:

Nie wiem dlaczego, ale moje konto zostało usunięte. Chciałem się zalogować a tu d**a. Też tak
macie?


Kazdy ma tak. Ale wiecie przyszedł do mnie mail, że mi wybudowało cegielnie i mogę wejść do swójej wioski i faktycznie wchodzi do wioski i wszystko normalnie jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 18:30, Caymanpl napisał:

Kazdy ma tak. Ale wiecie przyszedł do mnie mail, że mi wybudowało cegielnie i mogę wejść do
swójej wioski i faktycznie wchodzi do wioski i wszystko normalnie jest :/


To widocznie świat piąty juz pzenieśli... Ale ja sobię musze poczekac aż dziewiąty zrobią... :/
A najgorsze jest to, że mi sie właśnie spichlerz pzepełnia, i wychodzę z domu na 7h za chwilę... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 10.08.2007 o 18:35, Guciothic napisał:

To widocznie świat piąty juz pzenieśli... Ale ja sobię musze poczekac aż dziewiąty zrobią...
:/
A najgorsze jest to, że mi sie właśnie spichlerz pzepełnia, i wychodzę z domu na 7h za chwilę...


Chyba jednak nie, bo ja jakoś wejść nie mogę ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować