Zaloguj się, aby obserwować  
kriss86bel

Plemiona gra ktoś?

2290 postów w tym temacie

ja nie wiem ...zachwycacie się że macie jedn ą wioskę na maxa (o łał) a jest ktoś kto gra już dłużej np rok....ja mam przeszło 13 wymaxowanych wiosek a w rankingu 30 na kontynencie..i naprawdę jedna wioska co ma 5 tys nie robi wielkiej różnicy....aha brawa dla topilak- a podać swoje hasło nick i świat ....widać ,że doświadczony zią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 10:31, mikes-16 napisał:

widać ,że doświadczony zią


Też bym mógł coś o tobie powiedzieć, ale przez grzeczność nie powiem...

Ja mam ponad 60 wiosek i ŻADNEJ nie mam rozbudowanej na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 16:13, rob006 napisał:

> widać ,że doświadczony zią

Też bym mógł coś o tobie powiedzieć, ale przez grzeczność nie powiem...

Ja mam ponad 60 wiosek i ŻADNEJ nie mam rozbudowanej na maxa.

60 wiosek też bym chciał mieć a na jakim świecie i czy wogóle na polskich plemionach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 12:15, kabak5 napisał:

ja gram w plemiona. Moje miasto to sparta na swicie 8. dopiero zaczynam i wogóle wiec nie niszczcie
jej plis

Przecież nie mamy powodów ja napszykład nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie kto gra na swiecie 8 i jest mniej więcej blisko połozenia 104/650? Bo jak tak to napiszcie do mioasta sparta. Wszystko co przyślecie(oprócz wojska) mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 15:16, bodzio73 napisał:

Hmm. Plemiona grałem kiedyś fajna gra ale nudna.

Ile razy można to mówić jak nie grasz i cię to nie interesuje to nie pisz w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zostało rozwiązane plemię ~JR~ i nie mam plemienia probuję się dostać do innego plemienia.
Mam nadzieje że mnie nie zniszczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może napisz do ~W.W~. Są blisko i może ciebie przyjmą. ja bym spróbował. Pewnie i tak szukają dobrych graczy, a z taką ilością wiosek zaliczasz się do takich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 12:15, kabak5 napisał:

ja gram w plemiona. Moje miasto to sparta na swicie 8. dopiero zaczynam i wogóle wiec nie niszczcie
jej plis


jeśli zamierzasz grac regularnie zapraszam do plemienia królestwo niebieskie!!!
tam znajdziesz ochronę i miłą atmosfere :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem 3 wioski, plemie 300, 2 najmocniejsze. Zaatakowali mnie i zero pomocy od plemienia. Prosiłem, napisałem ze 100 wiadomości ( nie żartuje ) z prośbami o pomoc i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 13:03, lukasz11111 napisał:

Miałem 3 wioski, plemie 300, 2 najmocniejsze. Zaatakowali mnie i zero pomocy od plemienia. Prosiłem, napisałem
ze 100 wiadomości ( nie żartuje ) z prośbami o pomoc i nic.


Ehh... Skąd ja to znam... Dużo jest takich plemion, które trzymają się na wysokich lokatach, tylko dzięki dobrze rozwijającym się graczom... Takie plemiona bardzo łatwo rozbić, ponieważ można wykańczać członków pojedynczo - i tak nie dostaną pomocy od współplemieńców, którzy dbają tylko o to, aby chronić własny tyłek... A jak idzie atak, to robią tematy typu "Ratunku!!!" i tak się toczy błędne koło... Ja póki co gram na Classicu i trzeba przyznać, że całkiem nieźle mi idzie - mam jak na razie 6 wiosek i prawie 30.000 P. Zajmuję w tym momencie 197 miejsce w rankingu i na bieżąco poprawiam ten wynik. Mam wspaniałe plemię, mianowicie "¤Sąsiedzi¤", które obecnie znajduje się na 4 miejscu w rankingu świata, ale powoli zmierza do TOP3. Kontynent 55 jest przez nas absolutnie zdominowany - nie mamy sobie równych i za sobą zostawiamy tylko zgliszcza... Rzeczą która mnie bardzo cieszy jest ilość członków - wynosi ona 41, a więc mamy u siebie niesamowite zgranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jedną wioske mi przejeli napisali mi że zaproszenie wyslawli le póniej napisav że do teraz czyli niedzieli 20 zaproszenie będzie jescze a jest 15 i go wycofali trochę nie sprawiedliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Mam wspaniałe plemię, mianowicie "¤Sąsiedzi¤",

Dnia 24.11.2007 o 15:00, igorinho napisał:

które obecnie znajduje się na 4 miejscu w rankingu świata, ale powoli zmierza do TOP3. Kontynent
55 jest przez nas absolutnie zdominowany - nie mamy sobie równych i za sobą zostawiamy tylko
zgliszcza... Rzeczą która mnie bardzo cieszy jest ilość członków - wynosi ona 41, a więc mamy
u siebie niesamowite zgranie.


Dokładnie tak jak u mnie na 5s ;) Tyle że jest nas 38 i jesteśmy na 15 miejscu w rankingu ;) Mimo to mając wojny z dwoma plemionami będącymi wyżej w rankingu od nas,"robimy" ich jak chcemy. Kiedyś ktoś od nas robił bilans wiosek straconych i przejętych w jednej z tych wojen. Przejęliśmy im ponad 80 wiosek więcej niż oni nam :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować